İzmir Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Sizlere uzun yıllar sizlere evden eve nakliye hizmeti vermekteyiz. Herkes hemen hemen hayatında bir defa taşınmıştır. Dolayısı ile taşınma esnasında oluşabilecek problemleri herkes hemen hemen bilmektedir. Türkiye’de nakliye hizmeti veren çoğu firmalar yurt içi ve uluslararası olarak hizmet verirken, dikkatli özeni sağlayamamaktadır. Bizler İzmir Uluslararası evden eve nakliyat hizmeti veren büyük bir firmayız. Bizler uzun yıllar taşımacılıkta 1 numara olmaktan gurur duymaktayız. Yurt içi yurt dışı olmak üzere uluslararası hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızı taşımaya son derecede özenerek, profesyonellik barındıran metotlar kullanmaktayız. Bizler işimizi yüksek kalitede yapıp, titizlikle çalışmaktayız. Tercih edilme sebebimiz eşyalarınızı kendi eşyamız gibi taşıyarak hizmet vermekteyiz.

Hizmette Sınır Tanımayan Firmayız

Taşınacağınız yer neresi olursa olsun, eşya taşımanın başından sonuna kadar zor olduğu bilinmektedir. Çoğu zaman taşındığınız ev ya da iş yerleri yüksek girişli olmaktadır. Çoğu yerlerde giriş kapısı dar olmaktadır. Mobilyalarınız büyük olmasına rağmen kapıdan çıkarken çevreye rahatsızlık vermektedir. Hem komşuların rahatsız olmasına neden olmaktadır. Duvarlara çarparak hem eşyalarınızı hem komşularınızı hem de bulunduğunuz mekanının duvarını etkilenmektedir. Uzman ekibimiz sayesinde taşınma hem kolay hem de zahmetsiz bir iş olmaktadır. Bizler bunları uzman ekibimiz sayesinde en aza indirmek için fazla tecrübeye sahibiz.

Uluslararası Nakliye Hizmeti Veren En İyi Firmayız

Eşya taşıma esnasında, genelde eşyalara ve çevreye zarar verilmektedir. Eşyalar duvarlara çarparak taşınır. Çevre gürültüden etkilenerek rahatsız olur. Bizler bunun aksine uzman ekibimiz sayesinde taşındığını hissettirmeyecek şekilde eşyalarınızı taşımaktayız. Yavaş ve gürültü yapmadan eşyalarınızı taşımaktayız. Bizler bu taşınma aşamasında, baştan sona kadar sizlerin yanınızda olmaktayız. Empati yaparak kendi eşyalarımız gibi temkinli ve titizlikle çalışmaktayız. Nakliye hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Nakliye hizmeti için müşteri temsilcimiz sizinle ön konuşmayı yapıp, gerekli bilgilendirme yapacaktır.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat İzmir

Uluslararası evden eve nakliyat uzmanlık gerektiren bir dal olmaktadır. Konusunda mutlaka üst seviyeye ulaşmış ekip barındırmaktadır. Tüm ülkelerde prosedür farklı işleyerek, vakıf firmaları tarafından yapılması gerekmektedir. Yoksa ciddi derecede sorunlar meydana gelmektedir. İnsanlar doğup büyüdüğü ülkeden farklı bir ülkeye taşınmak isteyebilirler. Kısa süre ya da uzun süreliğine olabilmektedir. Taşınacağım ülkede nerede yaşayacağım? Nasıl bir evde kalacağım? Eşyalarımı nasıl ve ne kadarını yanımda götürebilirim? Yurtdışı olduğu için nakliyat çok pahalı olur mu? Bunların soruları kafanızı kemirmeden, devreye Uluslararası evden eve nakliyat İzmir girmektedir. Nakliye talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçerek, uzman ekip arkadaşlarımız size genel bir bilgi vermektedirler. Tek Yapmanız Gereken Bize Ulaşmanız

Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman, sizin için özel ekspertiz programınız hazırlanmaktadır. Uzman ekip arkadaşlarımız sizi bulunduğunuz adrese kadar gelerek ziyarette bulunurlar. Eşyalarınızın tamamını incelenir. Eşyalarınızın yoğunluğuna, hacmine, ağırlığına, montaj, koli yapma, ambalajlama, paketleme yapacağımıza, hangi malzeme ve ekipmanları kullanacağımıza, sizlere detaylı bilgi vermektedirler. Gerek nakliyat ücreti gerek gümrük ücretleri hakkında bilgi verilmektedir. Sizler için uygun bir fiyat listesi hazırladık. Sevkiyat planlaması sözleşme ile teminat altına alınmaktadır. Taraflar karşılıklı olarak imzalayarak sözleşme yapmış olurlar. Bu zor ve uzun yolculukta sizin yanınızda olmaktan mutluluk duymaktayız.

İzmir Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Türkiye’den Yurt dışına eşya göndermenin maliyeti değişim göstermektedir. Örneğin; eşyalarınızı hangi ülkeye, bölgeye taşınacağı, kaç m3 olacağı ve kaç kişilik bir ekip ile taşınacağı gibi nedenler için fiyatlandırma yapılmaktadır. Bizler İzmir Uluslararası evden eve nakliyat fiyatları bakımından piyasanın en iti fiyatlandırmasını yapan ve en iyi uzman ekibine sahibiz. Yurt dışına taşınmadan önce yapılması gereken işlemler olmaktadır. Bu karmaşık ve yorucu süreci biz üstlenerek baştan, sona doğru sizlerin yanınızda olmaktayız. Firma sizi taşınma öncesi ve taşınma sonrası detaylı olarak bilgilendirmektedir.

Neden Biz Tercih Edilmeliyiz?

Yurt içi ya da uluslararası deniz aşırı yabancı ülkelere taşınmak isteyebilirsiniz. Bunun zor olduğunu düşünüp, bunun imkânsız olması algısı başlar. Dünyanın her yerinde profesyonel uzman ekibimiz bulunmaktadır. Uluslararası sertifikalara sahip, hatta yasal üyeliklere sahip firmamızdan her anlamda destek aldığınız zaman taşınmanın zahmetsiz ve kolay olacağını göreceksiniz. Ücretsiz danışmanlık sabit hatlarımız bulunmaktadır. Taşınmadan önce mutlaka ön ARGE yapmanızı önermekteyiz. Araştırmanız sonucunda performans ve kalite açısından fiyat kıyaslaması da yapın. Bizim farkımızı göreceksiniz. Lojistik firmamız tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek esnekliğe sahiptir. Uzun yıllar sizlere hizmet veren lojistik firmamız tecrübeye dayalı kemik kadrosu ile 7/24 hizmet vermektedir.

Uluslararası Nakliye Hizmeti Veren En İyi Firmayız

Eşya taşıma esnasında, genelde eşyalara ve çevreye zarar verilmektedir. Eşyalar duvarlara çarparak taşınır. Çevre gürültüden etkilenerek rahatsız olur. Bizler bunun aksine uzman ekibimiz sayesinde taşındığını hissettirmeyecek şekilde eşyalarınızı taşımaktayız. Yavaş ve gürültü yapmadan eşyalarınızı taşımaktayız. Bizler bu taşınma aşamasında, baştan sona kadar sizlerin yanınızda olmaktayız. Empati yaparak kendi eşyalarımız gibi temkinli ve titizlikle çalışmaktayız. Nakliye hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Nakliye hizmeti için müşteri temsilcimiz sizinle ön konuşmayı yapıp, gerekli bilgilendirme yapacaktır.

İzmir Uluslararası Nakliyat

• Yurt dışına evinizi ya da iş yerinizi taşımasını düşünüyorsanız dünyanın her noktasına uluslararası hizmet vererek taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

• Yurt dışına gidip yeni hayat kurmak istiyorsanız. Uluslararası evden eve nakliyat hizmeti verilmektedir. İtalya, Kıbrıs, Yunanistan gibi sayısız birçok ülkeyi kapsamaktadır.

• Yurt dışına işiniz gereği görevlendirme ile gidiyorsanız, problemsiz bir taşınma için sizlere zati eşya hizmeti vermekteyiz.

• Yurt dışında yeni bir iş imkânı ya da iş için ortaklarınız var ise, yerleşmek istiyorsanız, kaliteli yurt dışı evden eve nakliyat hizmeti bulunmaktadır.

İzmir Uluslararası nakliyat olarak, sizin için en iyisini düşünerek kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Nakliyat Eşyalarınızı Tamamen Sigortalıyoruz

Taşınacak eşyalarınız yurt dışına taşınacağı zaman özellikle sallantılı bir şekilde gidebilmektedir. Ne olursa olsun. Bizler sizlerin güvenliğinizi düşünerek, eşyalarınızı komple sigorta yapmaktayız. Başına gelecek en küçük nedenden biz sorumlu olmaktayız. Bunu zaten sözleşmede de belirtilen maddeler de görecekseniz. Eşyalarınız uluslararası taşındığı için uzun bir yolculuk geçirmektedir. Bu süreç içinde ne kadar önlem alınsa da uzun yol olduğu için az bir ihtimal ile bazı problemler bulunmaktadır. Bizler bu tür aksaklıkları göz önünde bulundurarak, eşyalarınızı sigorta yaparak önlemimizi almaktayız. Yıpranma, kırılma ve kaybolma sorunlardan tamamen firmamızın sorumludur. İçiniz rahat etsin diye size sözleşmede bunları detaylı olarak vermekteyiz.

Depolama Hizmeti Veren Firmayız

Bizler bu taşınma aşamasında, baştan sona kadar sizlerin yanınızda olmaktayız. Empati yaparak kendi eşyalarımız gibi temkinli ve titizlikle çalışmaktayız. Bunların dışında eşya depolaması son derece önemlidir. Yurt dışına giden insan için geride bırakacak evime sığmaz dediği eşyalara sahiptir. Kendi eşyamız gibi bakarak esnasında yanınıza götürmek istemediğiniz eşyalarınızı bizlere vererek, depomuzda saklamaktayız. Bunu size belirli bir alan ayırarak yapmaktayız. Sizin eşyalarınız dışında karışıklıklar olmamaktadır. Eşyalarınızı Üst üstte yığmıyoruz. Dilediğiniz zaman bizde kalabilmektedir. Güven duyabileceğiniz ve kaliteli bir hizmet alabileceğiniz taşıma için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.https://www.sirlojistik.com/iletisim