Hakkımızda

Uluslararası evden eve nakliyat, Depolama, Gümrükleme, Lojistik, İthalat, İhracat ve Dış Ticaret üzerine 1987 yılında İstanbul da kurulmuştur
Avrupa’nın her ülkesinden Türkiye’ye ve Türkiye’den Avrupa’nın her ülkesine Zati eşya taşımacılığı ve sıfır mobilya taşımacılığı yapmaktayız

 

TÜRKİYE İstanbul

 

Ev eşyası taşıma depolama paketleme kurulum hizmetlerini bütün ülkeler de sunmaktayız

HİZMETLERİMİZ
Lojistik
Depolama
Mobilya Taşımacılığı

Ev Ve Ofis Taşıma

BELGELERİMİZ
K3 Yurtiçi ev ofis taşımacılığı
K1 Yetki Belgesi ; Ticari amaçla eşya taşımacılığı yapacaklara verilir. Şirketler için 75 ton taşıma kapasitesi şahıslar için 25 ton kapasite şartı uygulanmaktadır. K1* (il içi ) Ticari amaçla il içinde kamyonetlerle yapılan taşımalar.

0
DÜNYA ÇAPINDA OFİSLERİMİZ
0
ÇALIŞANLAR
0
HAVA YOLUYLA TAŞINAN YÜK

Tedarik lojistiğinden teslimata kadar kapsamlı lojistik ve nakliye çözümleri işimizin özünü oluşturur.

LOJİSTİK, MÜŞTERİLERİNE - ÖZEL LOJİSTİK HİZMETLERİ SUNUYORUZ

Özen ve Güler yüz: konusunda uzman güler yüzlü elemanlarımız eşyalarınıza en az sizin kadar itina; paketleme, ambalajlama ve montaj konularında ise azami gayret gösterir.

Profesyonellik ve Dinamizm: Yılların tecrübesi ve genç yöneticilerinin dinamizmi ile taşımalar daha başarılı, daha problemsiz ve daha rahat.

Her Alanda Kaliteli Hizmet: Özel tasarımlı yeni kamyonlarımız ve özel ambalajlama malzemelerimiz ve ile yükleriniz hasarsız ve sarsıntısız taşınır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun size bir telefon mesafesindeyiz.