Uluslararası Evden Eve Nakliyat Bursa

Uluslararası evden eve nakliyat uzun seneler değişim göstererek farklılık kazanmıştır. Normal taşınma dışında, evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Sigortalı taşımacılık hizmeti vermektedir. Gelişim çağında yaşamaktayız. Taşınma sırasında yük asansörüne ihtiyaç duyulmaktadır. Tamamen ağır ve kırılacak eşyalarınızı, yük eşya asansörü ile taşımaktayız. Bu hizmet gelişmiş teknoloji sayesinde önemli bir yer kazanmıştır.

Uluslararası evden eve nakliyat Bursa

Türkiye’nin hangi noktasında olursanız olun bizler ile iletişim kurmanız halinde, eşyalarınızı taşınacağı yere kadar güvenilir, temkinli ve konforlu bir şekilde taşımacılık yapan büyük bir firmayız. Uluslararası evden eve nakliyat Bursa firması büyük işler yapmaktadır. Bizler dünya standartlarında kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Uluslararası taşımacılıkta eşyalarınızın tamamını cismine, ebatlarına göre ölçüp değerlendirerek fiyatlama yapmaktayız. Eşyalarınız Türkiye sınırı içinde ise nerede olursanız olun hava yolu, kara yolu ve deniz yolu olmak üzere uygun maliyetli taşımacılık türünü seçmekteyiz. Başlangıç ve bitiş süresince sizinle iletişim halinde olmaktayız. Uluslararası taşımacılık yapılırken gümrük işlemleri, adrese teslimi ve adreste kolilerin kontrol edilmesine kadar sizlere hizmet vermekteyiz.

Bursa Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Herhangi eşyanızı Türkiye’den alıp yurt dışına taşınma işlemine uluslararası nakliyat diğer bir ismi ile uluslararası taşımacılık denilmektedir. Uluslararası taşımacılığın nakliyat çeşitleri kara yolu, deniz yolu ve hava yolu ile yapılmaktadır. En çok tercih edilen nakliyat çeşidi deniz yolu ve hava yolu olmaktadır. Bursa uluslararası evden eve nakliyat kendi alanında sadece evden eve hizmet vermektedir. Bizlerin uluslararası nakliyat hizmetinde, uzun seneler geçmişimiz bulunmaktadır. Gümrükleme, paketleme, varılan yere teslimat şekli ve sigorta olmak üzere, yurt içi evden eve taşımacılığa göre, daha farklı ve daha kapsamlı bir işleyiştir. Uluslararası nakliyat talep eden müşterilerimizin yurt dışına taşınma sebepleri değişken olmaktadır. Herkesin taşınma nedeni aynı olmayıp farklılık gösterse de, taşınma süreçleri aynı olmaktadır.

Taşınabilir Zor Eşyalarınızı Taşımaktayız

Taşımacılıkta uzun yol mesafesi önemlidir. Taşınma esnasında zorluk derecesi riski sayılacak hataları da birlikte getirmektedir. Bu sebep ile daima önlemimizi alarak, sağlıklı bir nakliyat yapmaktayız. Örnek olarak; taşınacağınız bina yüksek girişli bir dairedir. 13. Katta oturduğunuzu örnek verelim. Ofis taşımacılığında biraz daha farklı boyuttadır. Ofis mobilyalarınız uzun ve büyük olduğu için kapıdan geçirmek imkânsız bir hale gelmektedir. Bizler asansörlü taşımacılık hizmeti de vermekteyiz. Bu sebep ile eşyalarınızı çevreyi rahatsız etmeden çıkartmaktayız. Bu sebep ile komşularınız sesten etkilenmeyecek kadar profesyonel çalışarak, eve nakliye hizmeti vermekteyiz. Hem de bu hizmet daha pratik olmaktadır. Yük asansörünün kurulması sayesinde, büyük eşyalarınızı güven ile taşımaktayız. Bu sayede daha sağlıklı bir taşınma olmaktadır.

Bursa Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Tek yapmanız gereken bizimle iletişim kurarak müşteri temsilcimizi arayarak fiyatlandırma bilgisi almanız. Nakliyat taşımacılığı konusunda, hizmetin alındığı nakliyat firmalarına da teklif fiyatı talebi yollayabilirsiniz. Bu sayede geri dönüş cevaplarına bakarak fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Bizler

Bursa uluslararası evden eve nakliyat fiyatları piyasanın en ucuz fiyatlarını vermekteyiz. Sistem üzerinden müşteri temsilcisi size gerekli açıklamayı yaparak sizi bilgilendirecektir. Daha sonrasında ise, profesyonel ekibimiz size keşif yapmaya gelmektedir. Taşınacak mobilyalarınız, eşyalarınıza bakarak eşyalarınızın boyu, hacmi ve ağırlık gibi kilosunu ölçerek, nereden hangi ülkeye gideceği, yol mesafesi hesaplanır, size uygun bir fiyatlandırma verilmektedir. Kendi dalında en iyisi olan büyük, lider bir firma olmaktayız.

Bursa Uluslararası Nakliyat

Avrupa uluslararası taşımacılık geniş ve alternatifli bir iş türüdür. Farklı taşımacılık çeşitleri ile sizlere iyi bir hizmet sağlanmaktadır. Deniz yolu, kara yolu ve hava yolu taşımacılığın en yaygın kullanıldığı ulaşım çeşitlerinin başında yer almaktadır. Eşyalarınızı nereden alıp, nereye taşıyacağız? Eşyalarınızın türü, adeti ve boyutları bunların hepsinin kontrolü uzman ekibimiz ile olmaktadır. Daha sonra size fiyat aralığı çıkartılmaktadır. Bu anlaşma hem sözlü hem de yazılı olarak sözleşme ile yapılmaktadır. Bu zorlu süreçte başından sonuna kadar bizlere emanetsiniz. Bizler verdiğimiz değerlere sahip olmaktayız. Bursa Uluslararası Nakliyat sizlere taşımacılık hizmeti vermekten gurur duymaktadır. Kolilerin üzerine hangi odaya taşınması gerektiğini belirtirseniz, hangi eşyanın hangi odaya ait olacağını bularak dizayn kurulumunu bizler yapmaktayız. Bu sizlere kolaylık sağlamış olacaktır.

Eşyalarınıza Sigorta Yaparak Depo Hizmeti Vermekteyiz

Uluslararası taşımacılık demek uzun yol demektir. Eşyalarınızın hassasiyetlik durumu çok önemlidir. Bizler bunu engellemek için eşyalarınızı sağlam bir şekilde hazırlıyoruz. Uluslararası olduğu için gümrükte açılıp kontrol edilmektedir. O esnada uzman ekip arkadaşımız işlem bitince teslim aldığı şekilde kolileri kapatarak, teslimata devam etmesi için yola koyuluyor. Bizle her noktada farklı ekip bulunmaktadır. Bunlar sürekli birbirleri ile iletişim halindedir. Bu sayede en küçük bir aksilik ve problem yaşanmamaktadır. Depo hizmeti ise, yurtdışına taşındığınız zaman istemediğiniz, kullanmaya ara vermek istediğiniz eşyalarınız olmaktadır. Bu eşyalarınızı sizin özel depolarımız bulunmaktadır. Bu depoları istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Size özel olduğu için, kabaca tabiri tepeleme yığılmış eşyalar bulunmamaktadır. Sadece size özel bir alan ayrılmaktadır.

Taşınma İşlemlerinizi Nasıl Yapmaktayız ?

Genelde talep doğrultusunda sizlerle iletişim kurmaktayız. Ev eşyası, ofis eşyası, taşınabilir eşyalarınızı tamamını ölçerek taşımaktayız. Önce keşif yapmak için uzman ekibimiz gelmektedir. Çoğu zaman taşıması zor eşyalarınız bulunmaktadır. Bu eşyaları taşımak ve kapıdan dışarı çıkartmak zor olmaktadır. Bizler bunun yöntemini çevreye zarar vermeden yapmaktayız. Yurtdışına taşıma esnasında eşyalarınızla ilgili envanter düzenliyoruz. Eşyalarınız hangi ülkeye taşınacaksa, o ülkede ekibimizden personellerimiz bulunmaktadır. Eşyalarınız taşınacağı ülkeye gelince ekibimizde tarafından koliler açılarak tek tek inceleniyor. Çünkü gümrükten geçince kontrol edildiği için ekibimiz envanter kaydı sağlamasını yağmaktadır.

Tercih Edilme Sebebiyiz

Taşınma zor bir süreç olmaktadır. Ayrı zamanda yorucu bir iş olmaktadır. Her insan ömründe 1 defada olsa taşınmıştır. Yada taşınmaya yardım etmiştir. Zorluk derecesini az çok bilirsiniz. Bizler evden eve nakliye hizmeti veren büyük bir firmayız. Eşyalarınızın taşınmasında da sigortalı taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Taşınması zor ve ağır olan eşyalarınızı, mobilyalarınızı taşımada kendimize özel has metotlar kullanmaktayız. Yüksek girişli evlere asansörlü taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Çoğu firmadan farklarımız vardır. Vizyonu gelişmiş, yeniliğe açık ve taşımayı farklı şekillerde yapan lider bir firma olmaktayız. Kendini sürekli geliştirmemiz ve profesyonel olarak işimizi uzman kemik ekibimiz ile yapmaktayız. Bu sayede işiniz tamamen eksiksiz yapılarak teslim sağlıklı olarak yapılmaktadır. Evinize kurulumuna kadar yanınızdayız

Taşınacak Eşyalarınız Kaç Günde Teslim Edilir ?

Taşınacağınız yere eşyalarınızın ne kadar süre ve gün içinde gideceğini eşyalarınızın yüklendiği andan itibaren müşteri temsilcimiz sizi bilgilendirmektedir. Araçlarımız Türkiye’nin Avrupa hattına çıkış yaptığında eşyalarınız en geç 20 gün içinde karşı tarafa teslim olmaktadır. Bide bu teslimat ülkeden ülkeye değişim göstermektedir. Bizler lider firma bir firma olarak, her ülkede kendi ekibimizden personel barındırmaktayız. Sürekli iletişim halinde olarak, iş bitirici bir ekip ile çalışmaktayız. Firmamızı her platformda 1 numaradır. Hakkımızda en küçük şikayet olmadığı, kötü imaj vermediğimizi kendiniz duyacaksınız. Teslimat sürecince eşyalarınızı kendi eşyamız gibi güvenle taşımaktayız. https://www.sirlojistik.com/uluslararasi-evden-eve-nakliyat-adana.html