Türkiye’den Hollanda’ya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Avrupa’daki Türklerin sıklıkla yaşamayı tercih ettiği ülkelerden biri de Hollanda’dır. Avrupa ülkelerinde yaşamına devam eden vatandaşlarımız zaman zaman ülkemize özel olan bazı mobilya veya ev eşyalarını Hollanda’da bulamadıkları için buradan götürmek zorunda kalmaktadır. Ayrıca çok çeşitli sebeplerle yurtdışında yaşamayı tercih edenlerin de sayısı az değildir. Ailevi sebeplerle veya iş imkanları nedeniyle Hollanda’ya taşınmayı düşünüyorsanız veya aile büyüklerinizden kalan antika takımları yanınızda götürmek istiyorsanız aklınıza Türkiye’den Hollanda’ya evden eve nakliyat fiyatları ne kadardır sorusu da geliyordur.

Türkiyeden Hollandaya Evden Eve Nakliyat Fiyatları
türkiyeden hollandaya evden eve nakliyat fiyatları

Uluslararası eşya taşıma fiyatları birkaç kritere göre belirlenmektedir. Bunlardan biri eşyaların nereden alınıp nereye teslim edileceğidir. İki nokta arasındaki mesafe ve bu yolun güzergahı fiyatı belirleyen başlıca kriterlerden biridir. İkinci olarak taşınacak olan eşyaların miktarı, aslında hacmi ön plana çıkar. Pek çok firma Türkiye’den Hollanda’ya evden eve nakliyat fiyatları verirken ilk önce ne büyüklükte eşyaların taşınacağını belirlemek isterler. Birkaç parça eşya göndermektense bütün evin taşınması için size teklif edilen metre küp fiyatı daha ekonomik olacaktır. Son olarak nakliyata ilave olarak almak istediğiniz demontaj, paketleme, montaj, refakat, sigorta gibi hizmetler Türkiye’den Hollanda’ya ev eşyası taşıma fiyatlarını etkileyecektir. Bazı güvenilir firmalar, sürekli müşteri bulabildikleri ve daha büyük araçlarla aynı anda birkaç taşıma işini bir arada organize edebildikleri için daha ekonomik teklifler verebilirler. Ancak Hollanda’ya ev taşımak için tek kriteriniz kesinlikle ücret olmamalıdır.

Türkiyeden Hollandaya Evden Eve Nakliyat Fiyatları
türkiyeden hollandaya evden eve nakliyat fiyatları

Sigortalı Türkiye’den Hollanda’ya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ev eşyalarının ekonomik olarak Türkiye’den Hollanda’ya nakliyesi için birçok teklif alabilirsiniz. Bunların bazıları oldukça yüksek teklifler olurken bazıları da güvenilemeyecek kadar düşük olacaktır. Bu firmalardan hangisine güveneceğinize siz karar vermelisiniz elbette. Ancak çok uygun bir fiyata yaptırabileceğiniz uluslararası nakliyat sigortası, eşyalarınızı garanti altına almanızı sağlayabilir. Teklif veren firmaların listelerinde eşyalarınızın sigortalanacağına dair bir ibare göremiyorsanız, bu hizmeti standart olarak sunmuyor olabilirler. Bu nedenle ayrıca sormanız yerinde olacaktır. Hiçbir sigorta hizmeti alamayacağınız Türkiye’den Hollanda’ya evde eve nakliyat firmaları ile çalışmamanız yararınıza olacaktır.

Türkiyeden Hollandaya Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Türkiyeden Hollandaya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Eşyaların sigortalandıktan sonra taşınması bazı firmaların standart olarak sunduğu bir hizmettir. Uluslararası ev taşıma şirketi keşif için eşyalarınızı görmeye geldiğinde dilerseniz taşınma kazalarına karşı eşyalarınızı sigortalatmayı da önerebilir. Bu durumda daha eşyalarınıza el sürülmeden herhangi bir kazada eşyalarınız zarar gördüğünde mağduriyetiniz sigorta şirketi tarafından giderilecektir.

Ancak eşyalarınızın zarar görmesi kesinlikle istenmeyen bir durumdur. Bu noktada Hollanda’ya ev eşyası taşıma işini üstlenen şirketin alacağı önlemler önem kazanır. Müşteri yorumlarından ve firma sertifika ve belgelerinden inceleyerek ne kadar özenli taşıma yaptıkları konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Firma size daha önce hizmet verdikleri müşterileri referans olarak da gösterecektir. Bu referanslarla mutlaka önceden görüşmeniz yararınıza olacaktır.

Türkiyeden Hollandaya Evden Eve Nakliyat Fiyatları
türkiyeden hollandaya evden eve nakliyat fiyatları

Güvenilir Türkiye’den Hollanda’ya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kaliteli bir uluslararası nakliyat firması eşyalarınızı adresinizden almaya profesyonel ekibi ile gelecektir. Konusunda deneyimli ve ehil personel ile çalışan firmaların zamandan ve hatalardan kaynaklanan zararlardan tasarruf ederek taşınma işinizi hiçbir sorunla karşılaşmadan tamamlanması daha muhtemeldir. Bu kaliteli hizmetin fiyatı da düşündüğünüz gibi aşırı yüksek olmayacaktır.

Her ne kadar sigorta da yaptırmış olsanız eşyalarınızın taşınırken zarar görmemesi için bazı temel önlemlerin alınmış olması gerekir. Türkiye’den Hollanda’ya ev eşyası taşıyan firmalar belli standartlara uygun olarak paketleme ve taşıma yapmalıdır. Daha az yer kaplaması ve hasar görmemesi için mobilyaların demonte edilmesi gerekebilir. Bu işlemi kendi marangozunuza yaptırabileceğiniz gibi nakliyat firmasının uzman personeli tarafından yapılmasını da isteyebilirsiniz. Mobilyalar parçalarına ayırıldıktan sonra koruyucu örtüler ve malzemelerle kaplanarak araçlara yüklenmelidir. Mobilyaların cam veya aynadan yapılmış raf ve panelleri ayrıca paketlenip araç içinde sabitlenmelidir. Bu parçaların kırılması durumunda yeniden temin edilmeleri veya yaptırılmaları güç olduğu kadar, yeni parçaların mobilya ile bire bir uyumlu olması da neredeyse imkansızdır. Bazı özel ve narin eşyalar için de durum aynıdır. Antika vazolar ve nadir kristaller gibi kıymetli eşyaların taşınmasında daha fazla dikkat gösterilmelidir. Bu nedenle ev sahiplerinin taşınma gününden daha önce bu eşyaları belirleyip ayırmaları uygun olacaktır. Türkiye’den Hollanda’ya evden eve nakliyat yapan firma, bu eşyaları sizin için daha güvenlikli olan özel bölümlerde taşıyarak zarar görmelerinin önüne geçecektir.

Türkiyeden Hollandaya Evden Eve Nakliyat Fiyatları
türkiyeden hollandaya evden eve nakliyat fiyatları

Televizyonlar gibi elektronik cihazların taşınması ise farklı bir paketleme gerektirir. Yükte hafif olmalarına rağmen bahada ağır olan elektrikli cihazlar hem neme ve ıslanmaya karşı hem de darbelere karşı korunmalıdır. Bu nedenle darbe emici kaplamalar uygulanmadan önce sıvı geçirgenliği olmayan ambalajlama işlemi yapılmış olmalıdır. Keza kırılması kolay olan mutfak eşyaları kolilere konurken hem kendilerinin zarar görmeyeceği hem de diğer kırılabilir eşyalara zarar vermeyecekleri şekilde kağıt, köpük veya havalı poşetlerle desteklenmelidirler.

Türkiyeden Hollandaya Evden Eve Nakliyat Fiyatları
türkiyeden hollandaya evden eve nakliyat fiyatları

Hollanda’ya ev eşyası taşıma işleri bittikten sonra teslimat yerinde yeniden monte edilmesi de profesyonel personel tarafından yapılmalıdır. Bu hizmetleri sunan uluslararası evden eve nakliyat firmaları tercih sebebiniz olabilir. Çünkü Hollanda’da bu hizmetleri sunan yerel işletmeler oldukça yüksek servis ücretleri talep edeceklerdir. Ayrıca teslimatta bütün eşyalar kontrol edildikten sonra onayınızın ardından ödeme talep edilmelidir. Taşıma sırasında zarar görmüş eşyalar varsa bunların zararları karşılandıktan sonra teslimat yapılmış varsayılmalı, taşıma sözleşmesinde sizin kusurunuz olmayan durumlardaki mağduriyetinizin giderileceğinin garantisi verilmelidir.

En Ucuz Türkiye’den Hollanda’ya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

En ekonomik yoldan Hollanda’ya ev eşyası görmek için yakınınızda bu işi daha önce yaptıranlardan fikir alabileceğiniz gibi internette de fiyat araştırması yapabilirsiniz. Ancak bu fiyat araştırması en ucuz teklifi veren firmayı bulmak yeterli olmayacaktır. Çünkü teslimat sonunda toplamda ne kadar ödeme yapmış olacağınızı size tam olarak söyleyen bir uluslararası nakliyat şirketi bulmak gerçekten zordur. Her şey dahil fiyat veren köklü ve kurumsal nakliyat firmalarının teklifleri ilk başta size yüksek gelebilecektir. Ancak ev eşyalarınızın evinizden alınıp Hollanda’da size geri teslim edilene kadar hiçbir ilave harcama yapmadığınızda daha ekonomik olduğunu fark edebilirsiniz. Deneyimli firmaların uluslararası anlaşmaları sayesinde her ülkede bulunan temsilcilikleri nakliye araçlarının en kısa zamanda ve en az masrafla yol almalarını sağlar. Ayrıca deneyimli firmalar ihtiyaç duyulan evrak ve izinleri önceden hazır ettiklerinden zamandan ve paradan tasarruf edilmesi mümkündür. Yine sık sık sefer yapan firmalar çok daha kısa zamanda eşyalarınızı size teslim ederken büyük araçlar ile daha fazla müşterinin eşyalarını güvenli bir şekilde taşıyabildiklerinden daha az masrafla bu operasyonları tamamlayabilmektedir.

Türkiyeden Hollandaya Evden Eve Nakliyat Fiyatları
türkiyeden hollandaya evden eve nakliyat fiyatları

Sır Lojistik olarak 30 yılı aşkın süredir en ekonomik Türkiye’den Hollanda’ya evden eve nakliyat fiyatları teklif ediyor, yüzlerce memnun müşterimizin arasına her geçen gün yenilerini ekliyoruz. Deneyimli ve işinin ehli personelimiz, taşınma sırasında ihtiyacınız olan her konuda kısa zamanda sizi mutlu edecek çözümleriyle yanınızda olacak ve eşyalarınızın güvenli ve sağlam bir şekilde Hollanda’daki adresinize teslim edilmesini sağlayacaktır. Talep etmeniz durumunda hazır bulunacak teknik personelimiz mobilyalarınızın ve elektrikli cihazlarınızın söküm ve yeniden montajını düzgün bir şekilde sizin için yapacaktır. Üstelik piyasada alabileceğiniz en uygun fiyatlarla en iyi Türkiye’den Hollanda’ya evden eve nakliyat hizmetini alacağınızdan emin olabilirsiniz. Hemen bulunduğunuz ülkedeki Sır Lojistik temsilcisi ile görüşerek fiyat teklifimizi ve müşteri referanslarımızı isteyebilirsiniz.