Türkiye’den Almanya’ya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İş sebebiyle veya ailevi nedenlerle Almanya’da yaşamaya başlayacaklar için önemli konulardan biri de ev eşyalarının taşınmasıdır. Pek çok aile Türkiye’den Almanya’ya ev eşyası nasıl taşınır bilmedikleri için buradaki eşyalarını yok pahasına satıp, Almanya’da yeni eşyalara oldukça yüksek ücretler ödeyerek satın almaktadır. Ancak manevi değeri olan bazı eşyalardan vazgeçmek herkes için mümkün değildir. Ayrıca bu yüksek maliyetler ve taşınma sırasındaki diğer giderler bütçenizi oldukça zorlayabilir. Tabii ki büyüklerinizden kalan bir koltuğu veya çok kıymet verdiğiniz antika gümüşlüğünüzü de yurtdışındaki yeni evinize götürmek istiyor olabilirsiniz. Ancak Türkiye’den Almanya’ya evden eve nakliyat fiyatları firmadan firmaya büyük farklılık göstermektedir. Bu nedenle Almanya’ya eşya gönderirken nelere dikkat edilmelidir sizin için inceledik.

Türkiye'Den Almanya'Ya Evden Eve Nakliyat Fiyatları
türkiyeden almanyaya evden eve nakliyat fiyatları

Almanya’ya Sigortalı Eşya Gönderme Fiyatları

Eşyalarınız Türkiye’deki evinizden Almanya’daki yeni evinize taşınırken uzun bir yol kat ederler. Bu yol boyunca eşyalarınızın zarar görmesi elbette söz konusu olabilir. Birçok firma en son teknoloji malzemeler ile yüksek güvenlikli araçlarla asla zarar görmeyecek şekilde eşyalarınızı paketleyip taşıyacaklarını vadediyor olsa da yolda başlarına ne geleceğini tabii ki kimse bilemez.

Mobilyalarınız uzman personel tarafından demonte edildikten sonra her parça ayrı ayrı özel koruyucu ambalaja konulup paketlenmiş, aynalar ve cam paneller darbe emici malzemeyle kaplandıktan sonra sağlam kolilere konulmuş, elektronik eşyalarınız sıvı geçirmez torbalara konulduktan sonra hassas bir şekilde paketlenmiş olsalar da bunları taşıyan aracın karışabileceği bir trafik kazasında bütün eşyalarınızın kullanılamaz hale gelmesi mümkün olabilir. Bu size para kaybettirdiği kadar uluslararası nakliye firmasıyla uzun sürecek bir hukuki süreci de beraberinde getirecektir.

Türkiyeden Almanyaya Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Türkiyeden Almanyaya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bu yüzden firmaların size önereceği sigortalı uluslararası ev eşyası taşıma fiyatları ile bu hizmeti tercih etmeniz mantıklı olabilir. Çünkü eşyalarınızı oldukça uygun bir fiyata bu tür nakliye kazalarına karşı sigortalatarak kısa zamanda mağduriyetinizin giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Güvenilir Uluslararası Nakliye Fiyatları

Türkiye’den Almanya’ya evden eve eşya taşıma fiyatları ile bu işi bir firmaya emanet etmeden önce o firmayla ilgili iyi bir araştırma yapmış olmanız gerekir. Bir firmanın güvenilir olduğunu uluslararası evden eve nakliyat müşteri yorumları ile anlaşılabilir. Günümüzde pek çok kişi deneyimlerini diğer insanların da fikir sahibi olması için sosyal medyada paylaştığından olumlu yorumlar alan firmaları tercih etmek mantıklı olabilir.

Güvenilir bir uluslararası nakliyat firmasının önceliği elbette ki müşteri memnuniyetidir. Bunun sağlanabilmesi için eşyaların zarar görmeden söz verilen zamanda alınıp söz verilen sürede teslim edilmesi ve güler yüz yeterlidir.

Türkiyeden Almanyaya Evden Eve Nakliyat Fiyatları
türkiyeden almanyaya evden eve nakliyat fiyatları

Taşıma için yapılacak olan hazırlık en önemli konulardan biridir. Çok kıymetli eşyalar taşıma gününden birkaç gün önce ev sahibi tarafından ayrılmalı ve Türkiye’den Almanya’ya evden eve nakliyat yapacak firma personeline önceden bu eşyaların değerli oldukları ve daha dikkatli taşınmaları gerektiği konusunda bilgi verilmelidir. Mobilya konusunda uzman personelin dikkatli bir şekilde parçalarına ayırdığı dolap, masa, koltuk gibi mobilyalar darbeye ve suya karşı koruma sağlayacak ambalajlarla paketlenmelidir. Kırılması kolay olan cam raflar, paneller ve aynalar özel olarak darbe emici malzemelerle kaplandıktan sonra sağlam ve sıkı bir şekilde kolilerde sabitlenmelidir. Televizyon gibi elektronik eşyalar ebatlarına uygun orijinal taşıma ekipmanlarına konarak sıvı temasına karşı korunaklı ambalajlarla taşınmalıdır. Mutfak eşyaları düzgün ve iyi sabitlenmiş bir şekilde kolilenmiş olmalıdır. Buzdolabı, çamaşır makinası gibi büyük beyaz eşyalar hem darbeye karşı korunmalı hem de taşıma sırasında diğer eşyalara zarar vermeyecek şekilde araçlarda sabitlenmelidir. Halılar, kilimler, yastıklar vb kumaş ve pamuklu eşyalar taşıma sırasında kirlenmelerini engelleyecek ambalajlarla kaplanmalıdır.

Türkiyeden Almanyaya Evden Eve Nakliyat Fiyatları
türkiyeden almanyaya evden eve nakliyat fiyatları

Türkiye’den Almanya’ya giden bir aracın içindeki eşyalarınız bu yol boyunca bazı ülkelerin sınır güvenliklerinden geçecektir. Kurumsal ve güvenilir firmalar, bu geçişler sırasında bulundurmaları gereken evrakları önceden hazırlamış ve gerekli işlemleri yaptırmış olurlar. Taşıma sırasında geçilen ülkelerde bulunan acentelik veya temsilcilikleri eşyalarınızın güvenli bir şekilde nakledildiklerini takip ederler. Geçiş yapılan ülkelerin ve varış yeri olan Almanya’nın eşya taşıma standartlarına uygun olarak paketleme yaparlar. Taşıma yaptıkları araçlar ve bu araçların donanımları ülkelerin talep ettiği standartları sağlar. Şoförler ve nakliye personeli eğitimli ve deneyimli kişilerden seçilir. İhtiyaç duyulduğunda gümrüklerdeki işlemler uluslararası hukuk konusunda uzman deneyimli personeller tarafından takip edilir ve zaman kaybetmeden tamamlanması sağlanır.

Almanya’daki yeni adresinize ulaştırılan eşyaların paketlerinin açılıp eve yerleştirilmesi de Almanya’ya evden eve nakliyat yapan firmaların vermeleri beklenen hizmetlerdendir. Demonte halde taşınan mobilyalar varış yerinde yine deneyimli ve uzman marangozlar tarafından dikkatlice birleştirilmelidir. Büyük beyaz eşyaların kurulumları keza teknik personel tarafından yapılmalıdır. İhtiyaç olması durumunda elektrikli ev eşyaları ve aydınlatma armatürlerinin montajı da talep edilebilir olmalıdır. Kolay kırılabilecek eşyaların ve cam panellerle aynaların dikkatlice paketlerinin açılıp kontrol edildikten sonra yerleştirilmesi gerekir. Tüm eşyalar yerleştirilip kontrol edildikten sonra istenmeyen bir durum oluşmuş veya maddi bir zarar bulunmuşsa uluslararası evden eve nakliyat firması ve varsa anlaşmalı sigorta şirketi tarafından nakliye ödemesi yapılmadan önce zararların karşılanması beklenir.

Türkiyeden Almanyaya Evden Eve Nakliyat Fiyatları
türkiyeden almanyaya evden eve nakliyat fiyatları

Türkiye’den Almanya’ya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ülkemizdeki bazı nakliye firmaları, yurtdışına eşya taşıma konusunda çeşitli girişimleri sonucunda birkaç sorunsuz nakliyenin ardından bu işin yurtiçi taşımacılığından karlı olduğu düşünerek derme çatma bir organizasyonla Almanya’ya ev eşyası gönderme teklifleri vermektedir. Ancak bu tür firmalar, geçmişteki şanslı geçişleri sonraki işlerinde yapamayınca müşterilerini mağdur etmekte ve hem müşterilerine hem de kendileri büyük maddi maliyetler oluşturmaktadır.

Kaliteli uluslararası evden eve eşya taşıma şirketleri ise kurumsal bir yapıda görevlerin uzman kişilere paylaştırıldığı hazırlıklı ve kararlı bir organizasyona sahiptir. Bu organizasyonun da elbette bir maliyeti vardır. Türkiye’den Almanya’ya ev eşyası taşıma işini profesyonel olarak yapan firmaların eşyaların miktarına bakmaksızın ihtiyaç olan taşıma kapasitesine sahip araçları bulunur. Bu araçlar bir seferde ve daha ekonomik olarak eşyaların taşınmasını sağlarlar. Ayrıca yeterli sayıda uzman personel çalıştırarak zamanında söküm, taşıma ve yeniden montaj yapmak mümkün olur. Aslında bu da taşıma işinin daha ekonomik olmasını sağlar. Ayrıca her şey dahil fiyat veren kurumsal firmalar, daha sonra sürpriz maliyetler çıkarmadıklarından, ucuza Almanya’ya evden eve nakliyat yapan şirketlere göre çok daha ekonomiktirler.

Türkiyeden Almanyaya Evden Eve Nakliyat Fiyatları
türkiyeden almanyaya evden eve nakliyat fiyatları

En Ucuz Türkiye’den Almanya’ya Evden Eve Nakliye Fiyatları

Tüm bu konular göz önüne alındığında elbette doğru kararı vermek çok kolay olmayacaktır. SIR Lojistik olarak 30 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman personelimiz, son teknoloji ekipmanlarımızla baha biçilemez eserlerini taşımak isteyen sanat galerileri, müzeler, tasarımcılar gibi kurumsal müşterilerimiz ile ev eşyalarını taşımak isteyen bireysel müşterilerimiz arasında sizi de görmekten onur duyarız.

Taşımak istediğiniz eşyaların miktarı, maddi ve manevi değerleri ne olursa olsun, en az sizin kadar özen göstererek ve tam söz verdiğimiz zamanda sapa sağlam adresinize teslim edileceğinden emin olabilirsiniz. Sektörümüzde en iyi Türkiye’den Almanya’ya evden eve nakliyat firması olma gururumuzu %100 müşteri memnuniyetimizle kutluyoruz.

Şimdi siz de bulunduğunuz ülkedeki SIR Lojistik temsilciliğiyle hemen iletişime geçerek en uygun uluslararası evden eve nakliye fiyatlarını öğrenebilir, ekonomik, kaliteli ve güler yüzlü uluslararası eşya taşıma ve depolama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

türkiyeden almanyaya ev tasima fiyat

türkiyeden almanyaya ev tasima forum

uluslararası nakliye ücretleri

yurtdışı eşya taşıma fiyatları

almanya zati eşya taşımacılığı

türkiyeden kıbrısa ev taşıma fiyatları

yurtdışına mobilya gönderme fiyatları

uluslararası zati eşya taşımacılığı