Uluslararası taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdüren firmamız, Avrupa’nın yaşam standartları açısından en çok tercih edilen yerlerinden birisi olan İngiltere’de de siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Biz Sır Lojistik olarak, İngiltere’den Türkiye’ye ya da Türkiye’den İngiltere’ye yönelik tüm lojistik ihtiyaçlarınız için çözümler üretmekteyiz. Hem kurumsal firmalara yönelik, hem de bizden bireysel taşımacılık talebi isteyen müşterilerimize yönelik aynı kalite doğrultusunda hizmet veriyoruz. Tüm Avrupa’ya olduğu gibi Türkiye İngiltere eşya taşımacılığı esnasında da kalite standartlarımızı üst seviyede tutarak sizlere yardımcı oluyoruz. İngiltere’nin büyük şehirleri olan Londra, Manchester ve Liverpool gibi şehirlerin yanı sıra daha küçük şehirlerine yönelik de eşya taşımacılığı hizmetimiz bulunmaktadır. Birleşik Krallık içerisinde yer alan başta İngiltere olmak üzere, Galler, İrlanda, Kuzey İrlanda ve İskoçya ülkelerine de Türkiye’den eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda bu ülkelerden Türkiye’ye eşya taşıma hizmeti almak isteyenlere de destek veriyoruz.

Türkiye İngiltere Sözleşmeli Ev Taşıma

Gelir durumunun birçok ülkeye oranla yüksek olması, İngiltere’yi oldukça popüler bir ülke haline getirmiştir. Bu ülkede dünyanın farklı birçok yerinden insan çalışmaktadır. Türk vatandaşları tarafından da Almanya’dan sonra en çok tercih edilen ülkelerdendir. İngiltere’de ikamet eden ve Türkiye’den bu ülkeye eşyalarını taşıtmak isteyen vatandaşlara en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunuyoruz. Aynı zamanda da en hızlı hizmeti sunmaya gayret göstermekteyiz. Avrupa’nın her yerinde yaptığımız kaliteyle Türkiye İngiltere eşya taşımacılığı hizmetini veriyoruz. Diğer ülkelerde gösterdiğimiz kaliteli lojistik işlemlerini aynı kaliteyi bozmadan İngiltere’ye yönelik de uyguluyoruz. Eğer İngiltere’ye eşya taşıtacaksanız ya da İngiltere’nin herhangi bir şehrinden Türkiye’ye eşya taşıtacaksanız Sır Lojistik olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Birleşik Krallık içerisindeki diğer ülkelere yönelik olarak da İngiltere’ye olduğu gibi aynı taşıma standartlarını koruyarak hizmet veriyoruz.

Türkiye İngiltere Uluslararası Taşımacılık

Sır Lojistik olarak, ev eşyalarınızı, ofis eşyalarınızı ya da sizlerin arzu ettiği şekilde diğer eşyalarınızı Türkiye’deki adresinize taşıyoruz. Ya da Türkiye’den İngiltere’deki adresinize sorunsuz bir şekilde aktarıyoruz. İşlemlerimizi yaparken, yılların verdiği birikim ve tecrübemiz ile sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. İngiltere’nin tüm taşımacılık kuralları hakkında bilgi sahibi olarak işlem yapıyoruz. Eşyalarınızın Türkiye İngiltere eşya taşımacılığı hizmeti sırasında İngiltere gümrüklerinde ya da Türkiye gümrüklerinde sorun yaşamaması adına tüm belgelerimizi eksiksiz şekilde temin ediyoruz. Eğer müşterilerimiz evlerini komple taşıtmak istiyorlarsa da onlara hangi eşyaların bireysel kategorisinde değerlendirilip zati eşya olarak kabul edileceğini bildiriyoruz. Çünkü, İngiltere ve Türkiye arasındaki taşımacılık işlemlerinin ticari değil, zati taşımacılık kapsamında olması gerekmektedir. Bu da vergisiz ya da daha az vergili bir taşımacılık anlamına gelir. Müşterilerimizin memnuniyeti adına tüm yasal bilgilendirmeleri yapıyoruz. Belgeleri ve taşıma sözleşmesini her işlemde hazır bulundurarak, kaliteli ve profesyonel bir hizmet almanızı sağlamış oluyoruz.