İngiltere’ye evden eve nakliyat konusunda bir hizmet alacaksanız firma tercihine dikkat etmeniz gerekir. Türkiye’deki bütün eşyalarınızı İngiltere’ye evden eve nakliyat hizmetiyle taşıyabilirsiniz. Bir adresten belli bir plan ve program çerçevesinde alınan eşyaların aynı disiplinle başka bir adrese ulaştırılmasıdır. Evden eve nakliyat hizmetinin kalitesi, profesyonel ekip ve yılların tecrübesiyle ölçülür. Kaliteli evden eve nakliyat hizmetini profesyonel firmalar sunar. Profesyonel firmalar, eşyalarınızın sorunsuz ve hasarsız bir şekilde İngiltere’deki adrese ulaştıracağının garantisini verir.

İngiltere’ye eşyalarınızı evden eve nakliyat hizmetiyle taşınması için Sır Lojistik firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız eşyaların hasarsız nakledilmesi için gerekli olan bütün tedbirleri alır. Alınan tedbirlerin başında eşyaların sigortalanması yer alır. Eşyalar nakliyatın başında sigorta yapılır. Ardından zarar görmemesi için özel donanımlı araçlar, yeni nesil paketleme malzemeleri kullanılır. Eşyalar yapısına uygun malzemelerle paketlenerek özel donanımlı araçlarda teknik ekipmanlar kullanılarak sabitlenir. Alınan tedbirlere rağmen hasar oluşursa sigorta şirketinden tazmin edilir.

İngiltere’ye Ev Taşımacılığı

Ülkemizden İngiltere’ye çeşitli nedenlerle taşınmalar gerçekleşir. Evlilik, iş, eğitim, atama veya görev değişikliği en çok görülen taşınma nedenlerindendir. Nedeni ne olursa olsun İngiltere’ye taşınacaklar eşyalarının nakliyesini profesyonel firmalara vermelidir. İngiltere’ye ev taşımacılığı profesyonel uluslararası firmalar olmadan asla gerçekleştirilemez. Şehir içinde veya yurtiçindeki taşınmalar firmalar olmadan zor da olsa yapılabilir. Çünkü resmi bir işlem gerektirmez.

Yurtdışına taşınmaların ise çok fazla prosedürü ve resmi işlemi vardır. Nakliyat firması olmadan prosedürlerin eksiksiz tamamlanması zor hatta imkansızdır. Sır Lojistik personeli, İngiltere’ye taşınma için gerekli olan bütün resmi işlemlere ve prosedürlere hakimdir. Bütün resmi işlemleri ve prosedürleri müşteriye hissettirmeden hallederler. İngiltere’ye evden eve nakliyat hizmeti konusunda firmamız deneyimiyle ön plana çıkmaktadır.

İngiltere’ye Mobilya Taşımacılığı

Bir ülkeden diğer ülkeye mobilya taşımak çok zor ve zahmetli bir iştir. Teknik donanıma ve resmi bilgilere sahip olmayanların yapabileceği bir iş değildir. İngiltere’ye mobilya taşımacılığı işlemlerinin iki kolu vardır. Bunlardan birincisi Türkiye’den çıkıştaki gümrük işlemleridir. İkincisi ise İngiltere’ye girerken yapılması gereken gümrük işlemleridir. Her iki gümrükte gösterilmesi gereken belgeler vardır. Belgelerin eksik olması nakliyatın aksamasına veya iptaline neden olur. Gümrüklerde istenen belgeler şunlardır;

 • Oturum izin belgesi
 • Pasaport ve kimliğin fotokopisi
 • Kaymakamlık onaylı yerleşim yeri ve açık adres bilgileri
 • Nüfus dairesinden onaylı adres bilgisi raporu
 • İngiltere’deki adresin açık bilgisi
 • Noter onaylı vekaletname
 • Uçak bileti

Listelenen belgeleri eşya sahibinin hazırlaması gerekiyor. Sır Lojistik, hazırlanması gereken belgeleri listeleyerek eşya sahiplerine verir. Böylece evrakların eksiksiz hazırlanması sağlanır.  Geriye kalan belgelerin ve resmi işlemlerin hazırlanmasını firma üstlenir.

Türkiye’den İngiltere’ye Nakliyat

İngiltere, ülkemize uzak mesafede konumlanmıştır. Türkiye’den İngiltere’ye nakliyat hizmetleri deniz, kara ve hava yolu ile yapılmaktadır. Hava veya deniz yolu nakliyat hizmetleri veremeyen bir firma İngiltere’ye ev veya eşya taşıyamaz. Sır Lojistik, İngiltere’ye yapacağı nakliyatı sistemli bir şekilde gerçekleştirir. Nakliyatın her aşaması kontrollü bir şekilde gerçekleştirilir. Firmamızın İngiltere nakliyatı aşamaları şöyle gerçekleşmektedir;

 • Eşyalar analiz edilerek en ideal taşıma yöntemi ve paketleme malzemeleri belirlenir.
 • Eşyalar sökülür, paketlenir ve taşımaya hazır hale getirilir.
 • Paketlenen eşyalar nakliye araçlarına alınır. Uzman ekip tarafından eşyalar birbirine zarar vermeyecek şekilde yerleştirilerek sabitlenir.
 • Sınıra ulaşan eşyaların gümrük işlemleri yapılır.
 • Hava veya deniz yoluyla eşyalar İngiltere’ye ulaştırılır. İngiltere’deki gümrük işlemleri yapıldıktan sonra nakliye araçlarına yüklenir.
 • İngiltere’deki adrese ulaşan eşyalar eve yerleştirilir.
 • Yerleştirme işleminden sonra hasar tespiti yapılarak varsa hasarın tazmini gerçekleştirilir.

İngiltere’den Türkiye’ye Nakliyat

Müşterilerin talepleri doğrultusunda İngiltere’den Türkiye’ye nakliyat hizmetleri de verilmektedir. İngiltere’de yaşadıktan sonra ülkemize dönüş yapmak isteyenler için Sır Lojistik özenli hizmetler sunmaktadır. Firmamızın yüksek kalite standartlarında sunduğu nakliyat hizmetleri çeşitlilik arz etmektedir. Firmamızın sunduğu hizmet çeşitleri şunlardır;

 • Havayolu ile nakliyat
 • Denizyolu ile nakliyat
 • Demiryolu ile nakliyat
 • Karayolu ile nakliyat
 • Zati eşya taşımacılığı
 • Ev taşıma
 • Parça eşya taşıma
 • Asansörlü taşıma
 • Araç taşıma
 • Depolama
 • Gümrük işleri

Müşterilerimizle yapacağımız görüşmeler neticesinde İngiltere’den Türkiye’ye nakliyatta gerçekleştireceğimiz hizmet çeşitlerine karar veririz. 

İngiltere’ye Nakliyat Fiyatları

İnsanlar evlerinin, ofislerinin eşyalarını çok özenle seçerler. Eşyaların maddi değeri kadar manevi değerleri de vardır. Maddi ve manevi değere sahip eşyalarınızın İngiltere’ye sağlam bir şekilde taşınsın istersiniz. Eski ve klasik yöntemlerle yapılan taşımalarda eşyalar mutlaka hasar görürdü. Zamanla gelişen teknoloji ve teknikle birlikte nakliyat hizmetleri de gelişme gösterdi. Sır Lojistik yeni nesil nakliyat tekniklerini kullanarak eşyalarınızı İngiltere’ye hasarsız ulaştırır.

Yurtdışı nakliyatlarında firmaların talep ettiği fiyatlara değil, sundukları hizmetlerin kalitesine bakmalısınız. İngiltere’ye nakliyat fiyatları araştırıldığında çok farklı ücretler karşınıza çıkacaktır. Bunun nedeni firmaların sunduğu hizmet kalitelerinin farklılık göstermesidir. Düşük kaliteli hizmet veren amatör firmalar, müşteri kazanabilmek için fiyatları düşük tutarlar.  Amatör firmalarla İngiltere’ye taşınmak hayatınızda yapacağınız en önemli hata olabilir. Eşyalarınız zarar görmesi, nakliyatta sorunların yaşanması düşük fiyatla aldığınız hizmetin karşılığı olacaktır.

İngiltere Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İngiltere’ye taşınacaklar öncelikle uluslararası nakliyat firmasını belirlemelidir. Nakliyat firmasını belirlerken yakın zamanda İngiltere’ye taşınmış eş, dost ve akrabadan tavsiye alınabilir. Tavsiye alabileceğiniz kimse yoksa İngiltere’ye eşya taşıyan uluslararası nakliyat firması araştırmasını internette yapabilirsiniz. Firmaların internet sayfaları ve sayfalardaki müşteri yorumlarını mutlaka okumalısınız. Müşteri yorumları firmanın hizmet kalitesi hakkında ciddi ipuçları verecektir. Firmayla İngiltere evden eve nakliyat fiyatları hakkında anlaşmaya varmalısınız. Sır Lojistik firmamızın fiyat belirleme kriterleri nettir. Kriterler eşliğinde yapacağımız hesaplama ile İngiltere nakliyatının fiyatını belirleriz. Fiyatı belirledikten sonra müşterimizden ek ücret talebinde bulunmayız. Gümrük ve diğer işlemler belirlenen fiyata dahildir.

İngiltere Uluslararası Nakliyat Fiyatları

Uluslararası nakliyat fiyatlarını etkileyen unsurlar vardır. Her taşıma işleminde bu unsurlar dikkate alınır. İngiltere uluslararası nakliyat fiyatları üzerinde etkili olan unsurlar şunlardır;

 • Eşyaların kaplayacağı hacim
 • Nakliyatta kullanılacak hizmetin çeşidi
 • Nakliyattaki ulaşım vasıtalarının çeşitliliği
 • Eşyaların alınacağı yer ile teslim edileceği yer arasındaki mesafe
 • Eşyaların paketlenmesinde kullanılacak malzemelerin kalitesi

İngiltere’ye ev ve eşya nakliyatı deniz veya hava yolu ile gerçekleştirilmektedir. Müşterimiz deniz ve havayolu nakliyat fiyatlarının farklı olduğunu bilmelidir. Tercih edilen hizmet çeşidine göre fiyat hesaplaması yapılır. Depolama hizmeti ek bir hizmet olduğundan gerekli durumlarda devreye sokulmaktadır. Fiyat hesaplarına depolama hizmeti dahil edilmez.

İngiltere’ye Eşya Taşıma Fiyatları

Kaliteli hizmet sunan profesyonel firmalar eşyaların hasar görmeden sorunsuz nakliyat yapacaklarının garantisini vermektedir. Amatör firmaların böyle bir garantisi yoktur. Ancak amatör firmalar daha uygun fiyat verirler. Taşınma aşamasında maddi sıkışıklık yaşayanlar hizmetlerini beğenmemelerine rağmen amatör firmalardan hizmet almayı düşünürler. Aslında profesyonel firmalardan kaliteli hizmetlerini daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Firmamız İngiltere’ye eşya taşıma fiyatlarıüzerinde yılın bazı dönemlerinde indirim uygular. İndirimler kısa süreli kampanyalar şeklinde gerçekleştirilir. İngiltere’ye taşınma için belli bir süreniz yoksa Sır Lojistik firmamızın indirimli kampanya zamanında taşınabilirsiniz.