Uluslararası Evden Eve Nakliyat Nakliye İstanbul Hizmet İçeriği

Uluslararası evden eve nakliyat nakliye istanbul Günümüzde Türkiye’de hızla artan nüfus ve her geçen gün İstanbul’un her bölgesine yapılan inşaatlar ve yapılar bulunmaktadır. İnsanlar arttıkça her bölgede ihtiyaçtan veya başka sebeplerden dolayı taşınma işleri gerçekleşmektedir. İnsanların ihtiyaçları her ne ise firmalar ona göre bir plan oluşturmakta ve müşterilerin taleplerini uygulamaktadır. Ayrıca farklı ülkeden Türkiye’ye veya ülkemizden yurtdışına taşınmak isteyen vatandaşlarımıza da nakliye hizmetleri vermekteyiz. Uluslararası evden eve nakliyat nakliye İstanbul olarak vatandaşlarımıza her konuda uygun çözümler sunmaktayız. Bu çözümleri sunarken siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik planlar yapıyor ve hızlı çözümler üretmek için elimizden geleni yapıyoruz. Nakliyat hizmeti sunarken müşterilerimizin işini en hızlı ve sorunsuz bir şekilde halletmek için çalışıyoruz. Evden eve nakliyat sürecinin nasıl yapıyoruz? Ve Siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için neler yapıyoruz? Uluslararası Evden Eve Nakliyat Nakliye İstanbul

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Nakliye İstanbul Olarak Süreç Yönetimi

1-)Nakliyat Fiyatı Belirleme
Müşterilerimize nakliyat fiyatı sunarken taşınması gereken ülke veya mesafeyi öğreniyoruz. Eşyaların bulunduğu evin kaç oda olduğu önemli bir yer tutmaktadır. Eşyaları nereden nereye taşıyacağız bu da diğer kriter bizim için sonra kaçıncı kattan nereye taşınacak ve kaçıncı kata taşınacak bu bilgilerde önemli bir yer tutmaktadır. Bu detayları siz müşterimizden detaylı olmayan bir şekilde öğreniyoruz. Asıl işimiz 2, 3 ve 4 maddelerinde bulunan işleri detaylıca öğrenip size daha iyi ve sorunsuz bir hizmet sunmak olacaktır. Bu detaylı olmayan bilgileri sadece fiyat belirlemede kullanmaktayız.

2-)Eşya Paketleme Ve Taşıma
Öncelikle biz sizin evinize geliyor ve evinizde bulunan eşyaların hacmini ve çokluğunuz rapor alıp, nasıl bir taşınma süreci olacağına karar veriyoruz. Eşyanızın fazlalığı veya azlığına göre bir kamyon veya başka araçlar evinize gönderiyoruz. Eşyalarınızı paketleme ve yük taşıma kadrosu evinize yönlendiriyoruz. Uzman kadro eşyalarınızı güzelce paketliyor ve paketlenmeyen eşyalarınızla beraber sorunsuz bir şekilde aracımıza yüklüyoruz. Eşyaları paketlerken, öncesinde eşya listesi oluşturuyoruz ve listenin bir kopyası sizde bir kopyası bizde kalacak şekilde nakliyat olana kadar saklıyoruz. Bunu yapmamızın nedeni herhangi bir kayıp veya güven sorununu önlemek için yaptığımız bir uygulamadır. Küçük eşyaları sizin koli yapmanızda fayda görmekteyiz ama dilerseniz onları da uzman kadromuz tarafından paketleme işlemi yapmaktayız. Uluslararası evden eve nakliyat nakliye İstanbul olarak eşya sürecini bu şekilde yönetmekteyiz.

3-)Nakliyat Sigortası
Uluslararası evden eve nakliyat İstanbul olarak müşterilerle eşya sigorta ve nakliyat sözleşmesi yapmaktayız. Müşterilerimizin sevdiği bir uygulama olup, bizlere olan güveni her geçen gün artırmaktadır. İyi bir nakliyat firması bu sözleşmeyi yapmalıdır. Müşteri, bizlerden ne istediğini veya neye dikkat edilmesi gerektiğini sözleşmeye yazdırmalıdır. Aynı şekilde bizde müşterilere şartları, taşınma ile bilgileri sözleşmede yazmaktayız. Bu şekilde yapılan sözleşmelerde veya sigortalarda karşılıklı güven olmakta ve küçük aksiliklerde iki tarafında fazla itiraz etme gibi bir imkanı bulunmamaktadır. Böyle olunca siz değerli müşterilerimizi memnun etmiş ve sorun yaşamamış oluyoruz. Bizler de nakliyat sırasında aracımızı ve eşyalarınız sigortaladığımız için sizin herhangi bir zararınız olmayacaktır. Yolda herhangi bir yangın, kaza veya hırsızlık gibi konularda tam teşekküllü sigorta hizmetimiz bulunmaktadır. Nakliyat konusunda siz müşterilerimizin her çıkacak sorununu düşündük ve tedbirimizi aldık sizin yapmanız gereken sadece bize başvurmak olacaktır.

4-)Nakliyat Sonrası İletişim
Bizler gerek nakliyat sırasında gerek nakliyat sonrasında haftanın yedi günü size hizmet vermekteyiz. Nakliyat sırasında kafanıza takılan en küçük detayda bize ulaşabilirsiniz. Yine aynı şekilde nakliyat sonrasında memnun kalmadığınız bir durum veya başka problemler çıkarsa yine bize ulaşabilirsiniz. Bazı müşterilerimiz eşyalarını bulamamakta veya çalıntı durumlarından şüphe duymakta olup, bu sorunları için geri arama yapmaktadırlar ve bizde elimizden geldiği şekilde müşterilerimize yardımcı olmaktayız.