Danimarka evden eve nakliyat hizmeti gündeme geldiği zaman profesyonellerden bir hizmetin alınması şarttır. Kuzey Avrupa’da yer alan Danimarka’nın resmi adı Danimarka Krallığı’dır. İskandinav ülkesi olan Danimarka’ya ülkemizden çeşitli nedenlerle taşınmalar gerçekleşmektedir. Ev ve eşyasını taşıtmak isteyenler Danimarka evden eve nakliyat firmalarından hizmet satın almalıdır. Evden eve nakliyat, bir adresten alınan eşyaların belli bir sistem ve disiplinle başka bir adrese ulaştırılarak yerleştirilmesidir.

Yurtdışına evden eve nakliyat hizmeti, profesyonellik isteyen teknik bir iştir. Sır Lojistik, uzun yıllardır Danimarka’ya ev ve eşya taşımacılığı yapmaktadır. Firmamızın evden eve nakliyat hizmetine, eşyaların paketlenmesi, listelenmesi, etiketlenmesi, sınıflandırılması, araca yerleştirilmesi, gümrük işlemleri ve yeni adrese teslim yer almaktadır. Firmamızın sunduğu hizmetler çok büyük avantajlar barındırmaktadır. Firmamızın sağladığı avantajlar arasında şunlar öne çıkmaktadır;

 • Uzun yılların tecrübesinden ve profesyonelliğinden yararlanma
 • Eşyaların donanımlı vasıtalarla ulaşımının sağlanması
 • Deneyimli ve eğitimli personel hizmet sunması
 • Eşyaların yapısına uygun kaliteli ve modern malzemelerle paketlenmesi
 • Eşyaların asansörle taşınması
 • Nakliyat sırasında 7/24 bilgi alınabilmesi
 • Yapılan sigorta ile eşyaların güvenliğinin sağlanması

Danimarka’ya Ev Taşımacılığı

Ev taşıması söz konusu olduğunda bir tedirginlik ve yorgunluk ortaya çıkar. Klasik ve eski yöntemlerle taşınmış olanlar taşınmanın nasıl zahmetli bir iş olduğunu bilir. Hele ki taşınma Danimarka gibi farklı bir ülkeye yapılacaksa zahmeti ve sorunu daha fazla olacaktır. Taşınmanın sorununu ve zahmetini yaşayıp yaşamamak sizin tercihlerinize bağlı. Danimarka’ya ev taşımacılığı farklı firmalar tarafından yapılmaktadır. Danimarka evden eve nakliyat söz konusu olduğu zaman firmamızın ayrıcalıklı hizmetlerinden söz edebiliriz.

Amatör firmalardan alacağınız hizmetle Danimarka’ya taşınacaksanız çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak profesyonel firmadan hizmet alırsanız yurtdışına taşındığınızı anlamazsınız bile! Eşyaların toplanmasından yeni adreste yerleştirilmesine kadar her detayla profesyonel firma ilgilenir. Size sadece yeni ülkeye alışmanız kalır. Sır Lojistik, Danimarka’ya ev taşıma işlemlerini hava ve karayolu ile gerçekleştirir. Eşyalar ülkemizdeki adresten karayoluyla alınarak havalimanına ulaştırılır. Havalimanından uçakla Danimarka’ya ulaştırılan eşyalar, araçlara alınarak yeni adrese ulaştırılır. Bazı durumlarda deniz yolu da kullanılabilmektedir.

Danimarka’ya Mobilya Taşımacılığı

Evinizin, ofisinizin mobilyalarını endişe etmeden Danimarka’ya naklettirebilirsiniz. Danimarka’ya mobilya taşımacılığıyapan Sır Lojistik bu lokasyondaki öncü firmalardandır. İnsanlar mobilyalarını seçerken çok özenirler. Özenerek seçilen mobilyaların taşınırken zarar görmemesi için firma seçimine dikkat edilmelidir. Danimarka, ülkemize uzak bir mesafede yer almaktadır. Uzun mesafedeki yolculuğu ancak profesyonel firmalar sorunsuz gerçekleştirebilir. Firmamızın deneyimli saha elemanları Danimarka’nın gümrük ve ulaşım kurallarına hakimdir. Personellerimiz her türlü sorunu çözebilecek kapasitede ve eğitimdedir.

Ülkemizden çıkış ve Danimarka’ya giriş sırasındaki gümrük işleri sorunsuz halledilir. Gümrüklerde istenecek evraklar önceden ve eksiksiz hazırlandığından bir problem yaşanmaz. Evrakların eksiksiz olmasında eşya sahiplerine düşen vazifeler de bulunuyor. Nakliyattan önce eşya sahiplerinin hazırlaması gereken evraklar vardır. Bu evraklar eşya sahiplerine firma yetkililerimiz tarafından liste halinde verilir. Hazırlanması gereken evrakların listelenerek verilmesinin nedeni evrakların eksiksiz hazırlanabilmesini sağlamaktır.

Türkiye’den Danimarka’ya Nakliyat

Yurtdışına nakliyat işlemlerinin titizlikle yürütülmesi şarttır. Farklı bir ülkeye eşya taşımanın prosedürleri vardır. Türkiye’den Danimarka’ya nakliyat sırasında prosedürlere uyulmazsa nakliyat aksar hatta gerçekleştirilemeyebilir. Sır Lojistik, nakliyat sırasında titiz davranarak hizmet kalitesini sergilemektedir. Firmamızın Danimarka’ya nakliyat sırasında dikkat ettiği hususlar şunlardır;

 • Eşyaların zamanında teslim edilmesi
 • Planlanan zamanlamaya uyulması
 • Nakliyatın aşamaları konusunda eşya sahibinin bilgilendirilmesi
 • Eşyaların hasarsız ve sorunsuz bir şekilde nakledilmesi

Eşyalar firma tarafından vaktinde Danimarka’da olduğu halde eşya sahibi ülkede olmayabilir. Resmi sorunlar yaşayan bazı müşteriler eşyalardan sonra ülkeye girebiliyor. Böyle bir durumda eşyalar nakliyat firmamızın depolarında saklanır. Müşterimiz geldiğinde adrese getirilerek teslimatı gerçekleştiririz.

Danimarka’dan Türkiye’ye Nakliyat

Danimarka’dan ayrılıp Türkiye’ye taşınacak olanlar için de nakliyat hizmetleri verilmektedir. Danimarka’dan Türkiye’ye nakliyat işlemleri belli bir disiplinle icra edilmektedir. Nakliyat süreci şu şekilde işlemektedir;

 • Taşınmayı düşünen kişi nakliyat firmasıyla telefon veya maille iletişime geçer.
 • Eşya sahibiyle yapılan görüşmede nakliyat çeşidi ve fiyatı konusunda anlaşmaya varılır.
 • Sözlü anlaşma yazılı anlaşmaya dökülerek sözleşme imzalanır.
 • Eşyalar sigortalanır.
 • Her eşya yapısına uygun malzeme ile paketlenir, etiketlenir ve sınıflandırılır.
 • Paketlenerek hazırlanan eşyalar teknik destekle nakliye aracına taşınır.
 • Nakliye aracına eşyalar belli bir sistemle özel bir ekip tarafından yerleştirilerek sabitlenir.
 • Nakliye aracı yola çıkarak limana veya havalimanına ulaştırılır. Gümrük işlemleri yapılır.
 • Hava veya deniz yoluyla Türkiye’ye getirilen eşyaların gümrük işlemleri gerçekleştirildikten sonra adrese ulaştırılır.
 • Adreste eşyalar müşterinin isteğine uygun şekilde yerleştirilir.

Sır Lojistik, Danimarka’dan Türkiye’ye taşınmak isteyenlere tecrübeli personeli ve profesyonel hizmetleriyle yardımcı olmaktadır.

Danimarka’ya Nakliyat Fiyatları

Yurtdışına taşınmadan önce kendinize bir bütçe oluşturmalısınız. Oluşturacağınız bütçede nakliyat için bir miktar ayırmalısınız. Nakliyat kalemi için bütçenizde yapacağınız planlama için ortalama bir fiyat araştırması yapabilirsiniz. Danimarka’ya nakliyat fiyatları çeşitli etkenlere bağlı olarak değişir. Fiyatı netleştirebilmek için öncelikle etkileyen faktörlerin netleşmesi gerekir. Danimarka’ya nakliyat fiyatlarını etkileyen faktörler şunlardır;

 • Nakliyatta kullanılacak ulaşım aracı çeşitliliği
 • Eşyaların alınacağı ve nakledileceği adresler arasındaki mesafe
 • Eşyaların kapladığı hacim
 • Tercih edilen nakliyat hizmeti türü

Sır Lojistik, müşterilerine çok çeşitli hizmetler sunmaktadır. Asansörlü taşıma, depolama, deniz, yoluyla nakliyat, hava yoluyla nakliyat, kara yoluyla nakliyat, demir yoluyla nakliyat, gümrük işlemleri, zati eşya taşımacılığı firmamızın sunduğu hizmet türlerinden bir kısmıdır.

Danimarka Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yurtdışına nakliyat hizmetini alacağınız firmayı çok dikkatli seçmelisiniz. Taşınma masraflarını azaltmak isteyenler uygun fiyatlı firmalarla çalışmayı tercih ederler. Amatör firmaların Danimarka evden eve nakliyat fiyatları, profesyonellere göre biraz daha uygundur. Eşyaların zarar görmeden ve sorunsuz taşınma için firmaların verdiği fiyatlara değil sundukları hizmetlerin kalitesine bakılmalıdır. Yılın belli dönemlerinde kaliteli hizmetleri uygun fiyata alabilirsiniz. Taşınma sirkülasyonun azaldığı zamanlarda fiyatlar düşürülür. Sır Lojistik, yaptığı kampanyalar ve indirimlerle kaliteli hizmetlerini uygun fiyata sunabilmektedir. Kalitesiz hizmet alarak sorun yaşamak yerine kampanya veya indirim zamanlarını değerlendirerek profesyonel firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Danimarka Uluslararası Nakliyat Fiyatları

Ülkemizde hizmet veren çok sayıda nakliyat firması bulunmaktadır. Bu firmalardan bazıları uluslararası nakliyat hizmeti verebilmektedir. Danimarka’ya nakliyat yapabilmek için firmanın uluslararası nakliyat firması olması gerekir. Uluslararası nakliyat firmaları, Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen C3 yetki belgesine sahiptir. Bakanlık başvuruda bulunan firmaları araştırarak uluslararası nakliyat yapabilecek kapasitedeki firmalara yetki belgesini verir.

Uluslararası nakliyat yetkisine sahip olan firmalar, nakliyatın her aşamasını düşünürler. Örneğin eşyalar yeni adrese ulaştığı halde eşya sahibinin ülkeye gelmemiş olabileceğini düşünmelidir. Sır Lojistik, bu tür durumlar için depolama hizmeti veriyor. Eşyalar, sahibi gelinceye kadar depolarda tutulur. Müşterimiz geldiğinde eşyaların teslimatı yapılır. Danimarka uluslararası nakliyat fiyatları, depolama gibi kullanılan hizmet çeşitliliğine göre değişmektedir.

Danimarka’ya Eşya Taşıma Fiyatları

Danimarka’ya taşınırken uğraşmanız gereken çok fazla resmi işlemler olacaktır. O kadar resmi işlem arasında taşınmayı düşünmemek için Sır Lojistikfirmamızla iletişime geçebilirsiniz. Danimarka’ya eşya taşıma fiyatları ve diğer detaylara internet sayfamızdan veya müşteri hizmetlerimizden ulaşabilirsiniz.