Uluslararası sıfır eşya taşıma sektörü, günümüzde oldukça gelişmiş teknoloji sayesinde geliştikçe gelişmiştir. Sizlerin değerli eşyaları sizler için ne anlam ifade ediyorsa bizler için de aynı anlamı ifade etmektedir. Sadece sıfır olarak değil kullanılmış olsa dahi yine aynı özenle ve dikkatle eşyalar yerinden alınır ve de gideceği adese sapasağlam bir şekilde götürülür. Eşyalar türüne göre gruplandırılıp bu şekilde ambalajlanır ve de araca da bu şekilde istif yapılır. Bu sayede de karışıklık çıkmasının önüne geçilmiş olur. Etiket yapıştırmak suretiyle de eşyaların üzerine hakkında gereken bilgi yazılır. Sizler de gönül rahatlığı içinde eşyalarınızı firmamıza taşıyabilir ve bizim hizmetlerimizden de sonuna kadar faydalanabilirsiniz.

Araç Kapasitesi

Uluslararası sıfır eşya taşıma firmaları arasında araç kapasitesi olarak firmamız önde gelen firmalardan biridir ve de araçlarına rutin bakım uygulaması yaptırarak yollarda her hangi bir sorunla karşılaşmasının önüne geçmektedir. Bunun yanında araçlarda bulunması gerekenin belgeler de mevcuttur. Uluslararası alanda şimdiye kadar ki yapmış olduğumuz nakliyatlarda her zaman müşteri memnuniyeti konusunda titizlikle davranan bir firma olmanın da gururu ile hizmetlerimize son gaz devam ediyoruz. Araçlarımız her nakliye sonrasında gereken özen çerçevesi içinde temizlenir ve bu sayede eşyalarınız daha hijyenik bir şekilde taşınır.

Detaylı Ve Hijyenik Çalışma

Gereken tüm detaylar uluslararası sıfır eşya taşıma firmamız tarafından sağlanmakta ve de bu alanda gerekli tüm teknolojik gelişmeler tarafımızdan uygulanmaktadır. Eldiven, maske ve bone ile galoş tarzındaki materyaller dahi kullanılarak eşyalarınız tertemiz bir şekilde paketlenip gerektiği gibi de yeni adresine taşınır. Gereken özen içinde ambalaj yapılan her eşya gruplar halinde ayrılmaktadır. Örneğin; mobilyalar ayrı olarak gruplanırken beyaz eşyalar ve de elektronik tarzındaki cihazlar da ayrı bir şekilde paket ve ya ambalaj yapılmak amacıyla ayrılmaktadır. Bu sayede de eşyalar sıfır ayarında alındığı gibi sizlere teslim edilmek üzere hazırlanır ve araca yerleştirildikten sonra yeni adreste sizlere teslim edilir. Burada da yine sizin isteğinize bağlı olarak odalara dağılımı sağlanmaktadır. Üzerlerine yapıştırılan etiketler sayesinde kolayca içinde ne olduğu tespit edilen eşyalar kolaylıkla da yerlerine yerleştirilmektedir.