Fransa, dünyanın en büyük ve tanınan ülkelerinden bir tanesidir. Bu ülkede pek çok ülkeden olduğu gibi Türkiye’den de birçok vatandaşımız göçmen olarak yaşamaktadır. Özellikle de başkent Paris, yoğun bir Türk nüfusuna ev sahipliği yapar. Siz de Fransa’da ikamet eden biriyseniz ve ev taşıma hizmeti almak istiyorsanız en doğru yerdesiniz. Biz Sır Lojistik olarak, Fransa’nın her şehrine ve her bölgesine Türkiye’den evinizi taşıyoruz. Uluslararası taşımacılık sektöründeki deneyimimiz sayesinde, sizlere vermiş olduğumuz Türkiye Fransa eşya taşımacılığı hizmetini de en yüksek kalite standartlarında gerçekleştiriyoruz. Fransa’ya yeni taşındıysanız ve Türkiye’nin İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirleri başta olmak üzere, eşyalarınızı taşıtmak isteyebilirsiniz. Türkiye’deki adresinizden, Fransa’daki adresinize nakliyat hizmeti almak isteyebilirsiniz. Yalnızca saydığımız büyük şehirlerden değil, Türkiye’nin tüm bölgelerinden ve tüm şehirlerinden Fransa’ya evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Türkiye Fransa Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Tüm Avrupa ülkeleri ile birlikte Fransa’ya verdiğimiz hizmet için de en kaliteli şekilde çalışma prensiplerini benimsemiş durumdayız. Eşyalarınızın Türkiye’deki adresinizden Fransa’daki adresinize ulaşana kadar, tüm teknolojik imkanlardan yararlanarak taşıma işlemi yapılır. İlk olarak, bizimle iletişime geçerek almak istediğiniz hizmetin Türkiye Fransa eşya taşımacılığı sektöründe Fransa’dan Türkiye’ye mi yoksa Türkiye’den Fransaya mı yapılacağını belirtirsiniz. Daha sonra taşıtmak istediğiniz Fransa şehri ve Türk şehrini bize bildirirsiniz. Sizlere mesafeye göre bir fiyat belirleyip tarafınıza sunarız. Daha sonra ise sözleşme ve diğer gerekli tüm belgelerin imzalanması aşamasına geçilir. Her işlemimizi belgeli ve sözleşmeli olarak yapmaktayız. Bunun en temel sebebi de hem müşterilerimizi garanti altına almak, hem de en kaliteli hizmeti vermektir. İşlemler sözleşmeli olduğu zaman, müşterlerimiz de profesyonel bir hizmet aldıklarının farkında olmaktadırlar. Sözleşme imzalanmasının ardından da taşıma işlemlerine başlarız. Taşıma işlemlerinin başından sonuna kadar kalite çizgimizi bozmadan hizmet veriyoruz.

Türkiye Fransa Profesyonel Eşya Taşıma

Türkiye’den Fransa’ya taşınacak eşyalarınızın, en profesyonel şartlarda taşınması gerekmektedir. Çünkü, bu işlem yurt içi bir taşıma değildir ve Avrupa Birliği ülkelerinden olan Fransa’nın kendine ait taşıma prosedürleri vardır. Aynı şekilde Türkiye’nin de kendine has taşıma kanunları mevcuttur. Biz Sır Lojistik olarak sizlere verdiğimiz Türkiye Fransa eşya taşımacılığı hizmeti sırasında, iki ülkenin taşıma kurallarına da hakim olduğumuz için taşıma işlemlerini sorunsuz gerçekleştirebilmekteyiz. Hem Türkiye’nin hem de Fransa’nın istediği belgelerin eksiksiz yerine getirilmesi konusunda da sizlere bilgi veriyoruz. Taşınma işlemlerinden önce tüm belgelerin hazır bir şekilde elimizde olduğunu görmeden işleme başlamıyoruz. Evinizi taşırken, aynı zamanda sizlere nakliyat konusunda danışmanlık da yapıyoruz ve aklınızdaki soruların hepsini cevaplıyoruz. Yani, lazım olan belgeleri ve prosedürleri sizlere detaylı şekilde açıklıyoruz. Firmamız kuruluşundan beri her zaman en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Kurumsal anlayışla hizmet veren firmalardan biri olarak, müşterilerimizin memnuniyetini  her zaman ön planda tutuyoruz.