Avrupa’ya Mobilya Taşıma  Nedir?

Avrupa’ya mobilya taşıma son zamanlarda uluslararası taşımacılık ve kargo taşımacılığı artmıştır. İnternette arama yaptığınızda yüzlerce nakliye şirketi ve uluslararası nakliye şirketi bulacaksınız. Yeni mobilya satın alıyorsanız, firmanızın yurtdışı nakliyesini sağlamak için tercih ettiği mobilya üreticisini kullanmak daha avantajlıdır. Çünkü nakliye şirketini yeniden düzenlemeye çalışmak hem para hem de zaman israfına neden olacaktır.

Avrupaya Mobilya Taşıma
Avrupaya Mobilya Taşıma

Firmamız yurtdışına mobilya nakliyesi hizmeti vermekte olup, müşterilerine uzun süredir güven ve kalite sağlamaktadır. Yurt dışı nakliyesi yapabilmek için mobilya satın aldığınız yerde CMR sertifikanızın olması gerekmektedir. Yurtdışına mal gönderirken, uluslararası anlaşma CMR’ye uygun olarak gerçekleştirilmelidir. CMR belgesi, karayolu taşıma belgeleri türlerinden biridir. CMR’yi uygulamak için bazı koşulların karşılanması gerekir.

Avrupa’ya Mobilya Taşıma Fiyatlandırma Nasıl Olur?

Mobilyayı yurtdışına gönderebilmek için öncelikle sertifikalı bir araç ayarlamanız gerekir ki yurt dışına gönderilebilir. Bir firma ile anlaşmaya varacaksanız, satın alacağınız kalemleri (metreküp) hesaplayacak ve size bir fiyat verecektir. Bu fiyat, ürünün nereden alındığına ve teslim edildiğine bağlıdır. Öğelerin de montaj maliyetleri de olabilir. Avrupa’ya mobilya gönderirseniz ücret diğer ülkelere göre daha uygun olacaktır. Diğer ülkelerdeki  belirli gümrük kısıtlamaları nedeniyle, vergiler ve gümrük ücretleri daha pahalıdır. Kişisel eşyalar gümrük vergilerinden muaf olduğu için ödediğiniz miktar diğer hallere göre çok daha düşüktür.

Bazı mobilya firmaları uluslararası gönderi yaptığından, fiyatı belirledikten sonra sizden herhangi bir ek ücret talep etmeyeceklerdir. Yurt dışında mobilya hizmeti veren firmalarımızda önceden belirlenen bir fiyatla müşterilerimize sunacağız. Önce müşteriyi mutlu ediyor, ardından nakliye işinize çözüm üretiyoruz. Her şey ayarlandıktan sonra, gönderilecek ülke bağlı olarak mobilyalarınız yaklaşık 15 ila 30 gün içinde kargoya verilir. Firmamız bu süreyi kısaltmak için ekip ve ekipmanlarla çok dikkatli çalışmaktadır. Yine de yurt dışına mobilya göndermeniz gerekiyorsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avrupa’ya Mobilya Taşıma Fiyatları Nedir?

Uluslararası malları gönderirken, size net bir fiyat verebilecek bir şirket bulmanız zor olabilir. Bunun nedeni, paranın, eşyaları alıp bırakabileceğiniz birçok farklı yere ödenmesidir. Avrupa’ya mobilya taşıma sigorta bedeli, karayolu kavşağında ödenen fiyat ve gümrük vergilerinin fiyatı belirsiz olduğu için başlangıçta net fiyat verilmeyebilir. Ek olarak, belirli gümrük düzenlemelerine göre ek vergiler alınabilir. Bu nedenle ödemeniz gereken miktar artacaktır. Bazı durumlarda, kişisel eşyalar gümrük vergilerinden muaftır, bu nedenle ödemeniz gereken tutar diğer durumlarda olduğundan çok daha az olabilir. Uluslararası malları gönderirken, size net bir fiyat verebilecek bir şirket bulmanız zor olabilir. 

Avrupa’ya Mobilya Taşıma Fiyatları Nedir?
Avrupa’ya Mobilya Taşıma Fiyatları Nedir?

Avrupa’ya Mobilya Taşıma Profesyonellik Nasıl Olmalıdır?

Mobilyayı taşımak, profesyonel tamamlama ve deneyim gerektiren bir iştir. Mobilyayı birçok Avrupa ülkesine  taşımak belirli bir süreç gerektirse de, mobilyayı yurt dışına taşımak nispeten zor bir süreçtir. Mobilya ve beyaz eşyalar gibi tek tek eşyaları arabada taşımak imkânsızdır. Nakliye için büyük araçlar kullanılmalıdır. Profesyonel bir nakliye firmasından destek alarak bu süreci tamamlayabilirsiniz. Ancak burada dikkat edilmesi gereken asıl nokta firmanın yurt dışı tecrübesidir. Yani ticaret yapmak istediğiniz firma, yurt dışına sevkiyat yapmış ve gümrük sorunları olması durumunda ne yapacağını bilen bir firma olmalıdır. Unutulmamalıdır ki yurt dışına mobilya taşımacılığı profesyonellik gerektiren ciddi bir problemdir. Mobilya taşımanın yükleme aşamasını, gümrük aşamasını ve yurtdışına yeni bir eve taşınmayı herkes anlamalıdır. İşlem profesyonelce değilse, Avrupa’ya mobilya taşıma nakliye sırasında hasar görebilir. Bu tür durumlar için profesyonel hizmet almanızı tavsiye ederiz.

Avrupa’ya Mobilya Taşıma Sigortalı Taşımacılık Nasıldır?

Avrupa’ya Mobilya Taşıma malların paketlenmesi ister bu öğelerin nakliye aşaması olsun, dikkat ve özen gerektiren iş prosedürleri içerisinde yer almalıdır. Kişiler mallarını rahatlıkla istedikleri firmaya teslim etmelidir, bu nedenle tercih edilen firmanın firma logosu çok önemlidir. Hem şirket yetkilileri hem de şirket çalışanları, müşterilerinin ne istediğini ve hızlı ve dikkatli çalışmanın önemini doğru bir şekilde anlayabilir ve onlara gerekli güven ortamını  gibi çalışmalarını ve titiz hizmetlerini sağlayabilir. Nakliye firması, günümüz şartlarının gereksinimleri ve müşterilerinin tam beklentileri ne ise, bunun her zaman farkında olmuş ve çalışmalarını sürekli güçlendirerek ilerleme ve yeniliğin değerini şirket yapısına katmıştır.

Firmamız uluslararası nakliye sigortası yaparak sizlere garanti vermektedir. Nakliye sırasında eşyanızla ilgili bir sorun olursa, bu sorumluluğu tamamen üstleneceğiz. Kendinizi güvende hissetmeniz için çok çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamak şirketimizin en önemli misyonlarından biridir. Maliyet hesaplaması aynı zamanda ürün / yük için gerekli paketleme adımlarını ve çıkarılacak mobilya miktarını da hesaba katar. 

Gümrükleme ücretleri ve gümrükleme ücretleri de dikkate alınmalıdır.  Ayrıca malların teslim edileceği adreste ev kurulum işleminin gerekli olmadığı düşünülmektedir. Bu sırada müşterinin nakliye firmasının diğer hizmetleri sunmasını isteyip istemediği ve fiyatlandırma durumları kontrol edilecektir.

Avrupa’ya Mobilyada Asansörlü Taşıma Nedir?

Avrupa’ya Mobilya Taşıma açısından yeni asansörlerin ortaya çıkması veya yerli sanayide daha yüksek ve daha yüksek asansörlerin ortaya çıkmasıyla birlikte, yük asansörleri giderek daha popüler hale geldi. Özellikle sanayi ve ticarette işçi ücretlerinden daha uygun olduğu için ilk tercihtir. Onları yüklemek ve boşaltmak için dünyadaki işçilere para ödemeleri gerekiyor. Nakliye maliyetlerindeki artış doğrudan fiyatlara yansımaktadır.

Yakın zamana kadar Türkiye’de mobilya taşıma işlemi işi insan gücüyle yapılıyordu. Yük asansörleri sadece büyük fabrikalarda kullanılmaktadır. Taşıyıcının eşyayı taşıması gerekir. İnsan gücü, kargoyu boşaltmak için kullanılır. Bu nedenle, bir işçi ordusuna ihtiyaç vardır. Yer değiştirme sırasında yaşanan acılardan bahsetmeye gerek yok. Hareket edebilen birçok şirket var. Daha sonra yük asansörleri çıktı ve asansör taşıma sistemleri kullanılmaya başlandı. Ama ilk başta çok zengin insanlar için işe yaradı. Çoğu toplum için, bunu kullanmak zordur ve fiyat aralığı zenginler için uygundur. 

Avrupa’ya Mobilya Taşıma  Gereklilikleri Nelerdir?

Türkiye’de sadece bir mobilya türü değil, fiyatımız Batı ülkelerine göre daha ucuz, bu ülkelerdeki yaşamın ağırlıklı olarak mobilya satışı olmasını sağlamak söz konusudur. Çoğu Türk göçmen, özellikle kıta Avrupa’sında yaşayan vatandaşlar ve coğrafi konum, yüksek fiyat ve Türkiye’ye yakınlığından kaynaklanıyor. Bu sayede istedikleri rengi, deseni ve çeşitliliğini bulmanın yanı sıra fiyatları da daha düşüktür.

Türkiye dışında ikamet eden isteybil vatandaşı olduğunuzda da mobilya temin edebilirsiniz. Sizin için bu çok doğal ve ekonomik bir yöntem olacak. Saler lojistik firması olarak sizlere bu konuda hizmet vermekteyiz. Birçok farklı hizmet sunmanın yanı sıra Avrupa’ya Mobilya Taşıma için de sizinle birlikte çalışıyoruz.

Sadece Türkiye’den sıfır mobilya değil, bu mobilyalar Türkiye’de sizin için ekonomik değerde ve mobilyayı kendi evinize taşıyoruz. Yani mobilyalarınızı Türkiye’deki adresinizden yurt dışındaki adresinize göndermeyi sağlıyoruz. Bu nedenle profesyonelce ve sorunsuz bir şekilde taşınabileceğini garanti ediyoruz.

Avrupa’ya Mobilya Taşıma  Aşamaları Nelerdir?

Uluslararası eve teslimat hizmetlerinin nasıl sağlanacağı sorulduğunda firmamız size bu konuda hizmet verecektir. Sınır ötesi kargo taşımacılığı hizmeti vermemizi talep ederseniz  başta hazırlık aşaması olmak üzere bu aşamada profesyonel bilgi birikimi ile detaylı bir denetim raporu hazırlayacağız. Öğenin boyutu ve ağırlığı gibi çeşitli miktarların ayrıntıları hesaplanacaktır. Bu ayrıntılar rapora dâhil edilecek ve gerekli iş gücü hesaplanacaktır.

Paketleme aşamasında ise rapordaki hesaplamalara göre ürünlerinizin paketleme süreci başlayacaktır. Burada uzman ekibimiz yüksek kaliteli işler yapacak ve ürünlerinizi güvenle paketleyecektir. En son ulaşım kısmında  paketlemeden sonra eşyalarınız uygun bir araçla araca özenle yüklenecek ve bu şekilde nakliye hizmetimiz başlamaktadır.