Sır Lojistik

uluslararası evden eve taşımacılık firmasının temelleri 1987 yılında Sanayi şehrimiz istanbul da atılmıştır. Kurumsal hizmet anlayışını benimseyen bu kuruluş Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek uluslararası evden eve taşımacılık hizmetini literatüre kazandırmıştır. Dünyanın günden güne global bir hale gelmesi istanbul gibi bir sanayi şehrinde profesyonel taşımacılık alanındaki eksikliği gidermek maksadı gütmüştür. Uzman personel yapısı son teknolojiye sahip araçları sonuç odaklı ve sigortalı taşımacılık anlayışı sayesinde kısa sürede güven kazanmış bu sektörün vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Kuruluşunda bir aile şirketi imajı gözlense de tam anlamıyla kurumsal yönetim şeması sayesinde bir çok büyük firmanın gıpta ettiği bir duruma ulaşması uzun sürmemiştir.

Sır Lojistik
sır lojistik

UluslarArası Evden Eve Nakliyat

Dünya üzerinde yer değiştirmeler günden güne fazlalaşınca firma bu konuya eğilim göstermiştir. Özellikle yakın zaman da dünya üzerindeki göç hareketlerinin geçiş noktasında yer alan ülkemiz bu kuruluşun yaptığı yatırımlar ile bu süreçte uluslararası evden eve nakliyat yükünden kurtulmuştur. İstanbul ilinin güneydoğuda üstlenmiş olduğu ihracat rolü firmanın bu alanda hizmet vermesine esas oluşturmuştur. Yetersiz taşıma firmalarının insanları mağdur etmesi bu firmanın bu sektöre yatırım yapmasını hızlandırmıştır. Ülkemizin istikrarlı sanayi kuruluşları sayesinde cazibe merkezi haline gelmesi ihracat ekonomisine hız vermiştir. Dolayısıyla bu kuruluş sadece şehir içerisi veya şehirler arası değil uluslararası taşımacılık sektöründe hizmet vermeye karar vermiştir.

Sır Lojistik
sır lojistik

Uluslararası taşımacılıkta Evden Eve Dönemi

Uluslararası taşıma firmalarının ihracat ekonomisine bile doğru düzgün hizmet edemediği bir dönemde uluslararası evden eve nakliyat firması kurmak risk olarak görülebilmektedir. Bu kuruluş kurumsal yapısını ön plana çıkararak Türkiye’den dünyanın her tarafına taşıma hizmeti vermektedir. Birçok farklı şehirde ve dünyanın birçok ülkesinde irtibat noktaları kurarak teslimatların zamanında yapılması için azami gayret göstermektedir. Uluslararası alanda evden eve taşımacılık yapma fikrinin öncüsü olan bu firma kuruluşundan bu yana müşterilerine üst düzey hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Üretilen mal ve hizmetlerin zamanında yerine ulaşmadığı durumlarda hiçbir işe yaramayacağını bilen firma yetkilileri ülkemizin bu alanda en büyük açı olan güvenilir taşıma firması olma hüviyetine bürünmüştür.

Uluslararası Taşımacılıkta Depolama Hizmeti

Günümüzde insanlar gerek iş gerek eğitim gerekse seyahat edebilme maksadıyla sürekli bir hareket halindedir. Taşıma faaliyetlerindeki zorluk ürünlerin hasar görmesi zamanında teslim edilememesi gibi birçok nedenle insanlar her taşında öncesinde evlerinde yıllardır kullandıkları malzemelerinden vazgeçmektedir. Gittikleri yerde yeni bir düzen kurabilme suresi bu olayın akabinde çok fazla uzamaktadır. Her taşındıkları yerde sıfırdan ev dizayn etmek insanlara aşırı maliyetler yüklemektedir.

Sır Lojistik
sır lojistik
Sır Nakliyat

firması problemi kökten çözebilmek adına depo açma faaliyetlerine hız vermiştir. Neredeyse erişimi olan her yere kurduğu depolar sayesinde insanların ürünlerini doğru zamanda teslim etme şansı yakalamıştır.

Uluslararası taşımacılıkta Ambalaj Hizmetinin Önemi

Bu firma taşımasını yaptığı her ürünü korumayı kendisine șiar edinmiştir. Gidilecek mesafe ne kadar uzak olursa olsun insanların ürünlerini en sağlam şekilde teslim etmek firma tarafından önemsenmektedir. Taşıması yapılacak olan her ürün adresinden alınırken veya esas taşıma faaliyetine başlanırken düzenli bir şekilde ambalajlarla korumaya alınmaktadır. Bu düzenli ambalaj sistemi sayesinde ürünlerde meydana gelebilecek olan herhangi bir kırılma çizilme delinme deforme olma gibi sorunların önüne geçilmektedir. Ambalajlanan ürünler gerek görüldüğü takdirde firmanın deposuna kaldırılarak tam zamanında yerine teslim edilmektedir. Türkiye üzerinde bir ilki gerçekleştirerek uluslararası evden eve nakliyat hizmeti verirken ambalaj ve depolama faaliyetleri sayesinde müşterilerine güvenli bir taşınma imkanı sunmaktadır.Uluslararası Taşımacılıkta Uzman Personelin ÖnemiTaşıma faaliyetleri insanlar için çok zorluklar içermektedir. Toparlanma taşma yapılacak araçlara yükleme taşıma ve daha sonrasında taşınacak yere indirme gibi aşamalardan oluşan bu süreç acemi ellerde ziyan üstüne ziyan doğurmaktadır. Sır Lojistik bu sorunları çözmek için uzman personel kadrosu oluşturmuştur. Deneyimli personel grubunun taşıma işlemine başlaması ambalajlama yapması araçlara yüklemesi taşıması ve teslim etmesi sonucu ürünlerde hiçbir hasar meydana gelmezken teslimatın zamanında yapılması sağlanmaktadır. Kendi alanında uzmanlaşmış kurumsal ekibiyle firmaya ilk ulaşım sağlandığı anda etkileşime geçilmektedir. Sipariş sürecinden taşınma sürecine muhasebe sürecinden depolama sürecine her alanda yılların bilgi birikimine sahip personeller yer almaktadır.Uluslararası Taşımacılıkta Yüksek Teknoloji Kullanımının ÖnemiUluslararası evden eve nakliyat hizmeti verebilmek için firmanın kendisini gelişen dünya düzenine uydurması gerekmektedir. Sektördeki yenilikleri yakından takip etmeli son teknoloji ürünleri en kısa sürede firmasına kazandırarak müşterilerinin gözündeki ciddiyetini korumalıdır. Bu firma kurumsal olmanın gerektirdiği her türlü donanıma sahiptir. Son teknoloji tırları gerek görüldüğü takdirde müşterilerin evlerine kurulan asansörler teknoloji kullanımının önemini yansıtmaktadır. Bu firmaya göre taşıma işlemi sadece bir ürünü bir yerden alıp bir yere nakletmek değildir. Profesyonel bakış açısı gereği Bu firma bir yerden bir yere sevgi taşıma bir yerden bir yere emek taşıma bir yerden bir yere umut taşıma faaliyet yaptığını bilincindedir.
Uluslararası Taşımacılıkta Hizmet Vermenin Aşamaları
Sır Lojistik firmasından hizmet alabilmek için yapılması gereken ilk aşama firmaya ulaşılmasıdır. Firmaya ulaşım sağlandıktan sonra teknik becerisi yüksek keşif ekibi taşıma yapılacak eşyaları yerinde ziyaret ederek öncelikle bir metot oluşturmaktadır. Müşteri ile birlikte bu karar alma süreci tamamlandıktan sonra kararlaştırılan saatte taşıma işlemine başlanmak üzere buluşulmaktadır. Yüksek sayıda deneyimli personel ile adresinize gelen bu kuruluș bir yandan taşınacak ürünlerin ambalajlama işlemini yaparken diğer taraftan asansörü kurmaktadır. Bu işlemler tamamlandıktan sonra ürünlerin yükleme faaliyetini kısa sürede sona erdirip nakil edilmeye hazır hale getirmektedir. Tüm bu işlemler yapılırken uzman bir gözetlemeci ekibin başında bulunmaktadır.

Sır Lojistik
sır lojistik


Uluslararası Taşımacılıkta Hizmet Veren Sır Nakliyat Neleri Taşır?
Taşımacılık hizmeti veren kuruluşların seçme şansı olmadığına inanan Sır Nakliyat müşterilerini kendisine ihtiyaç duyduğu her alanda taşımacılık hizmeti vermektedir. Ev taşıma ofis taşıma fabrika taşıma ağır sanayi makineleri taşıma gibi hizmet alanlarında mesafe gözetmeksizin müşterilerinin yanındadır. İşini kurumsal anlamda ciddiye almanın avantajını müşterilerine hissettirmektedir. Gerek parça gerek bütün gerek makine gerek sökülüp parça parça taşınacak malzemeleri hiçbir problem yaşamadan gerek Yurtiçi gerek yurtdışı teslimini gerçekleştirmektedir. Özellikle narin malzeme taşıması konusunda kendisini sürekli olarak geliştiren bu firma müşterileri tarafından her zaman iş ortağı olarak aranmaktadır.

Sır Lojistik
sır lojistik


Uluslararası Taşımacılıkta Hizmet Veren Sır Nakliyat Neden Tercih Edilmelidir?
Bu firma her şeyden önce güven taşıdığının bilincindedir. İnsanların kendisine olan güvenini zedelememek adına azami önemi göstermektedir. Zamanında teslimatı kendisine șiar edindiği için bu firma tercih edilmelidir. Yılların verdiği bilgi birikimi sayesinde taşıma işlemlerini eziyet olmaktan çıkarıp keyif haline getiren bu firma tercih edilmelidir. Yaptığı ambalajlama işlemi sayesinde ürünlerin zarar görmesini engellediği için bu firma tercih edilmelidir. Kurumsal yapısı nedeniyle bu firma tercih edilmelidir. Alanında uzman sonuç odaklı ve ikili ilişkilerde yeterli personellerle hizmet verdiği için bu firma tercih edilmelidir. Uygun fiyat seçeneği nedeniyle bu firma tercih edilmelidir. Uluslararası evden eve nakliyat konusunda öncü ve zirve firma olduğu için tercih edilmelidir. https://www.sirlojistik.com