Almanya’ya evden eve nakliyat konusunda bilinen en güvenilir adres olan firmamız Sır Lojistik, uluslararası nakliyatta kendimizi kanıtlamıştır. Deneyimli ekibimiz, işlerini son derece hassas şekilde ve özenerek yapmaktadır. Bu açıdan eşyalarınız herhangi bir zarar görmeden Almanya’da istediğiniz konuma ulaştırılır. Uluslararası evden eve nakliyat konusunda diğer firmalara göre büyük fark yaratarak en iyi hizmeti verdiğimizi garanti ediyoruz.

Almanya’ya Ev Taşımacılığı

Almanya’ya ev taşımacılığı en çok tercih edilen nakliyat taleplerinden biridir. Çeşitli sebeplerden dolayı Almanya’ya taşınmak isteyen müşterilerimiz için bütün ev eşyalarını güvenli bir şekilde taşımaktayız. Ayrıca bütün bu süreci olabilecek en kısa sürede gerçekleştirdiğimiz için müşterilerimize vakit kazandırmaktayız.

1987 yılında İstanbul’da kurulan Sır Lojistik olarak yılların da vermiş olduğu tecrübeye dayanarak Avrupa’nın her ülkesinden Türkiye’ye ya da Türkiye’den Avrupa’nın her ülkesine eşya ve direkt olarak ev taşımacılığı yapmaktayız. Özellikle Almanya’ya yapılan ya da Almanya’dan yapılan nakliyat hizmetleri bizim için de çok önemlidir. Çünkü Almanya, uluslararası nakliyat firmalarının depolama ve dağıtım bölgesi olarak geçer. Bu nedenle bölgeyi iyi tanıyan Sır Lojistik olarak alanda en hızlı ve kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Almanya’ya Mobilya Taşımacılığı

Almanya'Ya Mobilya Taşımacılığı
Almanya’Ya Mobilya Taşımacılığında Bir Numaralı Nakliye Firmasıyız.

Almanya’ya mobilya taşımacılığı göze her ne kadar zor ve her açıdan meşakkatli gelse de Sır Lojistik’in sahip olduğu deneyim ve alanında profesyonel çalışma ekibi ile oldukça pratik şekilde yapılmaktadır. Ayrıca Sır Lojistik olarak eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeyeceğinin de garantisini vermekteyiz.

Adım 1Eşyalarınızın listesi yapılır.
Adım 2Eşyalarınız paketlenir ve sınıflara ayrılır.
Adım 3Eşyalarınız özenle araçlara yerleştirilir.
Adım 4Eşyalarınız olabilecek en kısa sürede yola çıkar.
Adım 5Varış noktasına gelen eşyalarınız bizim tarafımız tarafından paketleri açılır.
Adım 6Eşyalarınız gerekiyorsa kurulumu yapılır ve istenilen bölgelere yerleştirilir.

Almanya’ya mobilya taşımacılığı, tarafımızca 6 adımda gerçekleşmektedir. Bunun öncesinde elbette fiyat konusunda anlaşmak üzere önce bilgi alışverişinde bulunuruz. Bu konuda eşyaların boyutu, taşıma aralığındaki mesafe ve ne kadar iş gücünün harcanacağı önemli noktalardır. Fakat emin olmanız gereken şey oldukça uygun fiyatlara, en kaliteli ve güvenli şekilde bu hizmete sahip olabileceğinizdir.

Almanya’ya Nakliyat Fiyatları

Almanya’ya nakliyat fiyatları evinizdeki eşyalara ve dolayısıyla aradaki taşıma mesafesine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Ancak web sitemizde bu konu hakkında daha ayrıntılı bilgiler almak isterseniz, 7/24 şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sormak istediğiniz sorular, hizmetlerimiz hakkında çok daha ayrıntılı bilgi edinmek, sadece bir numara uzağınızda!

Almanya’ya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Almanya’ya evden eve nakliyat fiyatları taşıyacağınız eşyaların m3’üne ve taşıma mesafesine göre değişiklik göstermektedir.

Eşya AdediEşya ÇeşidiEşya Ayrıntılarım3
31SalonÜçlü koltuk, ikili koltuk, 3 adet tekli koltuk, TV, TV ünitesi, zigon sehpa, masa, 6 adet sandalye, 1 adet kitaplık, 2 adet saksılı çiçek, avize, duvar aynası, 2 adet gümüşlük, 2 adet halı, duvar aynası ve 6 adet koliMin: 11.42 m3 Max: 16.16 m3
21Yatak OdasıÇift kişilik yatak, 6 kapılı gardırop, 2 adet komidin, şifonyer, tuvalet masası, boy aynası, TV, halı, avize, 2 adet abajur, 2 adet valiz ve 6 adet koliMin: 9.5 m3 Max: 11.71 m3 
13Genç OdasıTek kişilik yatak, bilgisayar masası, bilgisayar, koltuk, çekyat,  kitaplık, 3 kapılı gardırop, orta sehpa, halı, avize ve 3 adet koliMin: 6.59 m3 Max: 8.95 m3  
18MutfakBuzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, masa, 4 adet sandalye, su sebili, çöp kovası, halı ve 8 adet koliMin: 5.99 m3 Max: 8.46 m3  
7BanyoÇamaşır Makinesi, çamaşır sepeti, 2 adet banyo dolabı, banyo dolabı, 2 adet koliMin: 1.72 m3 Max: 2.54 m3

Örnek olarak görebileceğiniz yukarıdaki tablodaki bilgiler ve veriler kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Ekstra olarak diğer eşyalar eklenebilir veya eviniz bu tablodaki verilerden daha küçük olabilir ya da daha az eşya içerebilir. Sonuç olarak Sır Lojistik size en uygun fiyatlandırmayı verilerdeki m3’lere göre hesaplar ve size bildirir.

Almanya Evden Eve Nakliyat

Almanya evden eve nakliyat denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan Sır Lojistik olarak Almanya’da büyük bir yoğunlukla çalışmamızın sebebinin müşterilerimiz için en uygun fiyatlandırmayı yapma isteğimizdendir. Almanya içi ya da Almanya uluslararası nakliyat işlemleriniz m3 başına yapılan hesaplamalar ise 110 Euro’ya denk gelmektedir.

İstanbul Almanya Evden Eve Nakliyat

İstanbul Almanya evden eve nakliyat için Sır Lojistik, en uygun adres olacaktır. Çünkü bu konuda Sır Lojistik olarak müşterilerimize en uygun fiyat ve güvenilir taşımayı garanti ediyoruz. Ev eşyalarınızı taşıma, depolama, paketleme ve hatta kurulum hizmetlerini Almanya dahil bütün ülkeler için sunmaktayız. İstanbul Almanya evden eve nakliyat konusunda ulaşım yolları açısından oldukça gelişmiş olduğu için çok kısa sürede evinizi bizimle taşıyabilirsiniz.

Almanya Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Almanya Uluslararası Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliye Işlemleriniz Için Bize Başvurabilirsiniz.

Almanya uluslararası evden eve nakliyat işini en kaliteli şekilde gerçekleştirmeye başlamamız için müşterilerimizden belli başlı evraklara ihtiyaç duymaktayız:

  • Vekâletname (Noter Onaylı)
  • Kimlik fotokopisi
  • Nüfus dairesinden adres bilgisi raporu
  • Pasaport fotokopisi
  • Kaymakamlıktan yerleşim yeri ve diğer adres bilgileri
  • Eşyaların teslim edileceği ülkedeki ikametgâh adresi

Kimi uluslararası taşımacılık durumlarında ayrıca uçak biletine de ihtiyaç duyabiliriz. Bütün bu ihtiyaçlar gerçekleştikten sonra eşyalarınız en kaliteli şekilde, deneyimli nakliyat elemanları ve usta şoförler aracılığı ile istediğiniz adrese kolayca ulaştırılabilecektir.

Almanya Zati Eşya Taşımacılığı

Almanya zati eşya taşımacılığı şüphesiz önemli konulardan biridir. Adres değişikliği yaparken zati eşya kullanımlarına ara vermek insan hayatının sürecini sekteye uğratabilir. Biz Sır Lojistik olarak müşterilerimizin bu tarz problemler yaşamamaları için olabilecek en hızlı şekilde teslimatlarını gerçekleştirmekteyiz. Böylece adres değişikliği yaparken hayatınızı aksatmadan devam edebilirsiniz.

Almanya Ev Taşıma Fiyatları

Almanya ev taşıma fiyatları, diğer hizmetlerde olduğu gibi eşyaların m3’ne ve taşıma mesafesine göre değişiklik göstermektedir. Ancak web sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak 7/24 bize ulaşabilir ve gerekli bilgi alışverişinden sonra makul fiyatlarda anlaşmalar yapabiliriz. Fiyat konusu eve, eşyalara ve mesafeye göre değişse de verdiğimiz hizmetin kalitesi her zaman maksimum seviyede olduğuna emin olabilirsiniz. Ayrıca Almanya’ya evden eve nakliyat hizmeti yanında vermiş olduğumuz paketleme ve kurulum gibi hizmetler ile bu hizmet kalitesini desteklemiş bulunmaktayız.