Polonya’ya evden eve nakliyat hizmetleri hususunda, Sır Lojistik olarak kalitemizi ortaya koyuyoruz. Tecrübeli ekibimiz, çalıştıkları alanda en ehli şekilde çalışmakta ve işlerine büyük bir özen göstermektedirler. Bu nedenle diğer ülkelerde de olduğu gibi Polonya’ya yapılacak olan evden eve nakliyat işlemini de en kaliteli şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Polonya’ya Ev Taşımacılığı

Polonya’ya Ev Taşımacılığı
Polonya’ya Ev Taşımacılığı Hizmetlerinde Sır Lojistik’E Güvenin.

Polonya’ya ev taşımacılığı, özellikle öğrencilerin en popüler tercihleri arasındadır. Öğrenci bakımından Polonya, diğer yurt dışı ülkelerine göre daha öğrenci dostu bir ekonomiye sahiptir. Özellikle dönem aralarında ev taşımacılığına ihtiyaç duyan müşterilerimiz için nakliye konusunda büyük bir hız kazandırmaktayız.

1987 yılında İstanbul’da kurulan Sır Lojistik olarak, bugüne kadar birçok ülkede hizmet verdik. Buna bağlı olarak yılların vermiş olduğu deneyim ve bilgi birikimi ile Polonya’ya evden eve nakliyat konusunda da oldukça kaliteli bir hizmet gerçekleştireceğimizi kanıtlar nitelikteyizdir.

Neticede bir yurt dışı olan Polonya’ya yapılacak olan nakliyat konusunda bu alanda uzman kişilerden hizmet almak akıllıca olacaktır. Bu isimlerden en kalitelisi de şüphesiz Sır Lojistik olarak bizizdir. Çünkü uzman ekibimiz gerek şoförlerimiz gerek nakliye elemanlarımız, hem bölgeyi iyi tanımaktadırlar hem de yolda çıkabilecek her türlü aksaklığa karşı hazırlıklıdırlar. Böylece Sır Lojistik ile yapılacak olan nakliyelerde herhangi bir kayıp yaşanmaz ve istenilen yerde, zamanda nakliye isteğiniz gerçekleşir.

Polonya’ya Mobilya Taşımacılığı

Polonya’ya mobilya taşımacılığı, Sır Lojistik tarafından sıkça verilen hizmetlerden biridir. Polonya’ya evden eve nakliyat konusunda doğal olarak bu hizmet de tercih edilmektedir. Sır Lojistik alanında uzman, profesyonel ekibi ve geniş bilgi birikimine sahip ekibi ile sadece “taşımacılık” yapmaz.

AdımEşyalarınız belirlenir tek tek listesi yapılır.
AdımEşyalarınız özenle paketlenir ve kendi içlerinde sınıflara ayrılır.
AdımEşyalarınız Sır Lojistik’e ait araçlara dikkatlice yerleştirilir.
AdımEşyalarınızla dolu olan Sır Lojistik aracı yola çıkar.
AdımOlabilecek en kısa sürede araç varış noktasına gelir ve paketler bizim tarafımızdan açılır.
AdımPaketten çıkarılan eşyalarınız istediğiniz bölgelere yerleştirilir. Eğer kurulum gerektiren eşyalarınız varsa bu da ekibimiz tarafından yapılır.

Altı adımdan oluşan Polonya’ya mobilya taşımacılığı hizmetinde görüldüğü üzere oldukça kapsamlıdır. Sadece taşımacılık değil, paketleme ve kurulum gibi hizmetleri de kapsar. Ayrıca bu hizmetleri de son derece kaliteli şekilde gerçekleştirir. Eşyaların boyutu ve taşıma mesafesi gibi noktalar her ne kadar önem arz etse de oldukça uygun fiyatlara en kaliteli hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz.

Polonya’ya Nakliyat Fiyatları

Polonya’ya nakliyat fiyatları her ne kadar söz konusu eşyaların boyutuna, ağırlıklarına ve taşınacak mesafeye göre değişse de Sır Lojistik olarak oldukça bütçe dostu bir fiyatlandırma hedefledik. Web sitemizde bu konuya dair oldukça ayrıntılı bilgiler paylaşmış bulunmaktayız. Yine de kafanızda cevaplandıramadığınız sorular mevcutsa 7/24 ulaşabileceğiniz WhatsApp hattı ile bize ulaşabilirsiniz.

Polonya’ya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Polonya’ya evden eve nakliyat fiyatları söz konusu evdeki eşyaların m3’üne ve iki ev arasındaki mesafeye bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Elbette gerekli ölçümler sonrasında ortalama bir fiyat belirlenir ve buna bağlı olarak gerekli görüşmeler ile müşterilerimize uygun bir fiyatlandırma uygulamaktayız.

Eşya AdediEşya ÇeşidiEşya AyrıntılarıM3
31Salon3 adet tekli koltuk, üçlü koltuk, ikili koltuk, TV, TV ünitesi, zigon sehpa, 6 adet sandalye, masa, 2 adet saksılı çiçek, avize, 1 adet kitaplık, duvar aynası, 2 adet halı, duvar aynası 2 adet gümüşlük ve 6 adet koliMin: 11.40 m3 Max: 16.10 m3
21Yatak Odası6 kapılı gardırop, Çift kişilik yatak, 2 adet komidin, tuvalet masası, şifonyer, boy aynası, halı, TV, 2 adet abajur, 3 adet valiz, avize ve 5 adet koliMin: 9 m3 Max: 11.70 m3  
13Genç Odası3 kapılı gardırop, tek kişilik yatak, bilgisayar, koltuk, çekyat, bilgisayar masası, 2 adet kitaplık, halı, avize ve 3 adet koliMin: 6.55 m3 Max: 8.90 m3  
18MutfakBulaşık makinesi, buzdolabı, mikrodalga fırın, fırın, 6 adet sandalye, masa, su sebili, çöp kovası, halı ve 6 adet koliMin: 6 m3 Max: 8.45 m3  
7BanyoÇamaşır Makinesi, 2 adet banyo dolabı, çamaşır sepeti, banyo dolabı, 2 adet koliMin: 1.70 m3 Max: 2.50 m3

Yukarıdaki tablo örnek olarak verilmiştir. Bu veriler müşteriden müşteriye değişiklik gösterebilir. Çünkü her evin eşyası aynı olmayabilir. Dolayısıyla tabloya göre taşıma gerçekleştireceğiniz daha az ya da çok eşya içerebilir. Ancak Sır Lojistik olarak en uygun fiyatlandırmanın uygulanacağına emin olabilirsiniz.

Polonya Evden Eve Nakliyat

Polonya evden eve nakliyat konusunda Sır Lojistik olarak oldukça kaliteli ve özenli bir iş misyonu benimsedik. Böylece hem müşteri memnuniyetini arttırmayı hem de global anlamda bir Türk firmasının adını kanıtlamış pozisyona gelebildik. Bu konuda en büyük yöntemimiz müşterilerimizi zor durumda bırakmamak adına sergilediğimiz kaliteli hizmet ve müşterilerimizi zorlamayacak bütçe dostu fiyatlandırma tutumumuzdan kaynaklanmaktadır.

İstanbul Polonya Evden Eve Nakliyat

İstanbul Polonya Evden Eve Nakliyat
İstanbul Polonya Evden Eve Nakliyat Işlemleri Için Bize Ulaşın.

İstanbul Polonya evden eve nakliyat hakkında şüphesiz kabul edilmesi gereken İstanbul’un lojistik konusunda bir merkez görevi görmesidir. Bu nedenle başka şehirde bulunsanız bile İstanbul, eşyalarınızın ilk durağı olacaktır. Sır Lojistik olarak bu konuda en güvenilir hizmeti alacağınızı garanti eder, eşyalarınızın taşıma, paketleme, depolama, kurulum gibi hizmetlerini en kaliteli şekilde yerine getireceğimiz hakkında da emin olabilirsiniz.

Polonya Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Polonya uluslararası evden eve nakliyat işlemini en kaliteli ve sorunsuz şekilde gerçekleşmesi hakkında müşterilerimizden bazı evrakları temin etmemiz gerekmektedir.

  • Kimlik Fotokopisi
  • Kaymakamlıktan onaylı yerleşim yeri ve diğer adreslere ait açık bilgiler
  • Nüfus dairesinden onaylı adres bilgisi raporu
  • Pasaport fotokopisi
  • Eşyaların teslim edileceği ülkedeki (Polonya) ikametgâh adres
  • Vekâletname (Noter onaylı olması gerekmektedir.)

Bu belgeleri temin etmemiz, Polonya uluslararası evden eve nakliyat sırasında problem çıkmaması, yolculuğun aksamaması ve eşyalarınızın tam olarak istediğiniz zamanda söz konusu yere ulaştırılması açısından önem taşımaktadır.

Polonya Zati Eşya Taşımacılığı

Polonya zati eşya taşımacılığı, oldukça önemlidir. Çünkü zati eşyalar insanların sık sık ihtiyaç duyduğu eşyalardır. Dolayısıyla bu eşyaların güvenilirliğinin sağlanarak taşınması, müşterilerimizin hayatlarını sekteye uğramasını önlemektedir. Bu nedenle Sır Lojistik olarak müşterilerimizin isteği üzerine Polonya zati eşya taşımacılığı hizmetini mümkün olan en büyük hızda gerçekleştirmeyi kendimize görev edinmiş durumdayız.

Polonya Ev Taşıma Fiyatları

Polonya ev taşıma fiyatları, eşyaların m3’üne ve taşınacak mesafenin boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Ancak Sır Lojistik olarak daha önce bahsettiğimiz gibi olabilecek en minimum fiyatlandırmayı uygulamaktayız. Böylece adres değişikliği yapmak istediğiniz yurt dışına gönül rahatlığı ile eşyalarınızı ulaştırabiliriz. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz web sitemizde yer alan WhatsApp hattımıza ulaşabilirsiniz. Eşyalarınızın boyutu ve taşınacak mesafe her ne kadar büyük olursa olsun Polonya’ya evden eve nakliyat konusunda en kaliteli ve güvenli hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz.