Kıbrıs’a evden eve nakliyat hizmeti hemen her zaman titiz bir sürecin beraberinde geldiği bir hizmet alanı olarak karşımıza çıkar. Taşınma, insan hayatının doğal akışında yaşanana bir olaydır. Her birey hayatında en az bir kere taşınmıştır. Geçmişteki yöntemlerle taşınmak çok stresli ve zahmetliydi. Sonrasında geliştirilen evden eve nakliyat hizmeti, taşınmayı kolaylaştırdı. Evden eve nakliyat yurtiçi ve yurtdışı taşınmalarında da verilen bir hizmettir. Kıbrıs’a evden eve nakliyat hizmetini tercih ederek zahmetsiz ve stressiz taşınabilirsiniz.

Ülkemizden Kıbrıs’a taşınmalar çeşitli nedenlere bağlı olarak gelişmektedir. Eğitim, görevlendirme, evlenme, iş en çok görülen nedenler arasındadır. Kıbrıs’a yapılacak taşınma uluslararası nakliyat hizmetlerine girmektedir. Uluslararası nakliyatı kişinin kendi imkanlarıyla gerçekleştirmesi oldukça zordur. Zorlu taşınma sürecini kolay atlatabilmek için Sır Lojistik firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu aşamada firma tercihine dikkat ediyor olmak, beraberinde önemli kazanımları getirmektedir.

Kıbrıs’a Ev Taşımacılığı

Uluslararası nakliyatın sorunsuz gerçekleşebilmesi için uyulması gereken kurallar ve prosedürler vardır. Kıbrıs’a ev taşımacılığı hizmetini ülkemizdeki her nakliyat firması yapamaz.  Nakliyat firmasının uluslararası taşımacılık yapabilmesi için C3 yetki belgesine ihtiyacı vardır. CE yetki belgesi, firmanın uluslararası nakliyat yapabilecek kapasite ve yetkinlikte olduğunu göstermektedir. C3 yetki belgesine sahip olmak isteyen firmalar Ulaştırma Bakanlığı’na başvuru yapar. Yapılan başvurular Ulaştırma Bakanlığı tarafından değerlendirilir. Yeterli kapasiteye sahip firmalara uluslararası nakliyat yapabilmesi için C3 yetki belgesi verilir.

Her C3 yetki belgesi bulunan firmanın hizmetleri yüksek kalite standartlarında olmayabilir. Firma tercihini yaparken yetki belgesiyle birlikte hizmet kalitesine de bakılmalıdır. Sır Lojistik, yetki belgesine sahip bir firma olarak yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Kıbrıs’a Mobilya Taşımacılığı

Nakliyat sektöründe bir firmanın profesyonelliği eşyaları hasarsız ve sorunsuz taşımasıyla ölçülür. İnsanlar evlerine mobilya alırken çok emek ve para sarf eder. Ciddi emek ve para sarf edilerek alınan mobilyalarının taşınma sırasında zarar görmesini kimse istemez. Kıbrıs’a mobilya taşımacılığı profesyonel firmalarla yapıldığında hasar yaşanmaz. Sır Lojistik, mobilya taşıma hizmetini profesyonel olarak gerçekleştirmektedir. Firmamız mobilyaların zarar görmemesi için her türlü tedbiri almaktadır. Alınan tedbirler arasında şunlar bulunuyor;

 • Mobilyalar sökülmesi ve kurulumu uzman ekipler tarafından yapılır.
 • Mobilyalar özelliklerine ve ebatlarına uygun, modern malzemelerle paketlenir.
 • Paketlenen mobilyalar nakliye araçlarına özel ekip tarafından yerleştirilir.
 • Araç içindeki yerleşimde mobilyaların birbirine zarar vermemesine özen gösterilir.
 • Nakliyat sırasında sallanma ve çarpma ile zarar görmemesi için mobilyalar araç içine sabitlenir.
 • Eşyaların paketleme araca nakli ve yerleştirme işlemleri tecrübeli ve uzman ekipler tarafından yapılır.
 • Eşyalar her türlü riske karşı sigortalanır.

Alınan tedbirlerin önceliği mobilyaların hasar almamasıdır. Alınan tedbirlere rağmen hasar oluşursa müşterinin hasarı yapılan sigorta ile karşılanır.

Türkiye’den Kıbrıs’a Nakliyat

Ülkemizden Kıbrıs’a taşınanlar için en önemli konu, nakliyat firmasının belirlenmesidir. Ülkemizde çok sayıda Türkiye’den Kıbrıs’a nakliyat yapan firma vardır. Profesyonel firmalardan hizmet alındığında taşınma yükü eşya sahibinden firmaya aktarılır. Profesyonel nakliyat firmaları müşterilerinden sadece bazı evrakları hazırlamasını ister. Bu evraklar ülkemizden eşyaları çıkarırken ve Kıbrıs’a eşyaların girişi yapılırken lazım olmaktadır. Evrakların eksik olması nakliyatta aksamalara neden olmaktadır. Kıbrıs’a eşya taşımak için hazırlanması gereken belgeler şunlardır;

 • Kıbrıs’ta oturum izni
 • Pasaport ve kimliğin fotokopisi
 • Uçak bileti
 • Noterden alınan vekaletname
 • Kaymakamlıktan alınan yerleşim ve adres bilgileri
 • Nüfus müdürlüğünden alınan adres bilgisi raporu
 • Kıbrıs’taki adres bilgileri

Sır Lojistik, belgelerin eksiksiz hazırlanmasına dikkat eder. Firmamızın elemanları gümrük ve diğer resmi işlemlerde tecrübeli olduklarından olası sorunları müşteriye yansıtmadan çözmektedir.

Kıbrıs’tan Türkiye’ye Nakliyat

Türkiye’den Kıbrıs’a, Kıbrıs’tan Türkiye’ye nakliyat aynı yüksek kalite standartlarında verilmektedir. Sır Lojistik firmamız, her iki yönde de hizmet sunmaktadır. Firmamızın kaliteli hizmetleri planlı ve programlı bir şekilde gerçekleştirilir. Kıbrıs nakliyatları şu aşamalarla yapılmaktadır;

 • Ekiplerimiz eşyaları yerinde ölçerek kaplayacakları hacmi hesaplar.
 • Eşyalara uygun olarak getirilen malzemelerle paketleme yapılır.
 • Paketlenerek hazırlanan eşyalar yüksek binalardan asansör yardımıyla nakil araçlarına indirilir.
 • Eşyalar nakil araçlarına özel ekipler tarafından yerleştirilir.
 • Yerleştirilen eşyalar sabitlenerek nakliyat sırasında zarar görmesi engellenir.
 • Nakil araçları limana veya havalimanına ulaştırılır.
 • Gümrük işlemlerinden sonra uçak veya gemiyle Kıbrıs’a nakledilir.
 • Kıbrıs’taki gümrük işlemlerinin ardından nakil araçlarıyla adrese nakledilir.
 • Eşyalar, müşterilerimizin istedikleri yerlere yerleştirilir.
 • Hasar tespiti yapılarak varsa hasar gören eşyaların tazmini gerçekleştirilerek nakliyat tamamlanır.

Kıbrıs’a Nakliyat Fiyatları

Uluslararası nakliyat hizmetlerinin fiyatları çeşitli etkenlere bağlı olarak değişmektedir. Etkenlere bağlı olması nedeniyle Kıbrıs’a nakliyat fiyatları araştırılırken farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Sır Lojistikfirmamız Kıbrıs nakliyat fiyatlarını değerlendirirken aşağıdaki kriterleri dikkate almaktadır;

 • Eşyaların sigortalanması ve güvenliğinin sağlanması
 • Eşyaların kaplayacağı hacim
 • Eşyaların alınarak bırakılacağı konumlar arasındaki uzaklık
 • Tercih edilen hizmet çeşidi

Eşyaların kaplayacağı hacim Kıbrıs nakliyatlarında önemli bir yere sahiptir. Stüdyo dairenin eşyaları ile 4+1 geniş bir dairenin eşyaları aynı fiyata taşınmaz. Çünkü eşyaların kaplayacağı hacim farklılık gösterir. Kıbrıs’a eşya nakliyatı uçak veya gemi ile yapılabilmektedir. Müşterimizin gemi veya havayolu tercihi fiyatlandırmayı etkileyecektir.

Kıbrıs Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliyat hizmeti uzmanlık gerektirmektedir. Bu alanda yıllarca hizmet vermemiş firmaların uluslararası nakliyatın altından kalkabilmesi oldukça zordur. Sır Lojistik gibi uzun yıllar nakliyat alanında hizmet vermiş firmalar uluslararası nakliyatta başarılı olmaktadır. Profesyonel firmalar, nakliyat sırasında ortaya çıkabilecek her sorunu soğukkanlılıkla karşılayarak çözüm bulurlar. Firmamızın saha elemanları tecrübeleriyle her türlü sorunu anında çözüme kavuşturmaktadır.

Eşyalar Kıbrıs’a ulaştığı halde müşterinin ülkeye giriş yapamaması gibi durumlarla sık karşılaşılır. Firmamız bu tür durumlar için depolama hizmeti vermektedir. Eşyalar, sahipleri gelinceye kadar depolara kaldırılır. Şartlar uygun olduğunda eşyalar adrese teslim edilir. Kıbrıs evden eve nakliyat fiyatları içine depolama hizmeti dahil edilmez. Ekstra bir hizmet olduğundan ihtiyaç halinde fiyatlandırılır.

Kıbrıs Uluslararası Nakliyat Fiyatları

Şehir içi ve yurtiçinde taşınmış olanlar taşınmanın ne kadar masraflı bir iş olduğunu çok iyi bilirler. Yurtdışına taşınmanın masrafsız olduğunu asla söyleyemeyiz. Tabiki yurtdışına taşınma ciddi bir masraftır. Kıbrıs uluslararası nakliyat fiyatları, taşınmanın en önemli kalemlerindendir. İnsanlar bütçesini sarsmadan taşınmanın yollarını ararlar. Kendilerince buldukları yol, amatör firmalarla uygun fiyata taşınmaktır.

Aslında amatör firmaların uygun fiyatlı nakliyatın maliyeti kişiye çok daha yüksek olmaktadır. Taşıma sırasında eşyalara verilen hasar ile nakliyat fiyatı eklenince profesyonel nakliyat fiyatlarından çok yüksek çıkmaktadır. Hem cebinizden ciddi miktarların çıkmamasını hem de değerli olan eşyalarınızın zarar görmemesini istiyorsanız Sır Lojistik ile taşınabilirsiniz. Profesyonel hizmetleriyle firmamız size rahat ve ekonomik bir taşınma yaşatacak!

Kıbrıs’a Eşya Taşıma Fiyatları

Profesyonel firmaların kaliteli hizmetlerini uygun fiyata alabilme yolunu aktarmamızı ister misiniz? Bu soruya hayır cevabını veren olmayacaktır. Kıbrıs’a eşya taşıma fiyatları, profesyonel firmalarda biraz yüksek olabilir. Ancak profesyonel firmalar bazı dönmelerde indirim ve kampanyalar yapmaktadır. Sır Lojistik firmamızın indirim ve kampanyalarını takip ederseniz yüksek standartlardaki kaliteli hizmetleri uygun fiyata alabilirsiniz.