Cmr Anlaşması Ticari Mallar Güzergah Anlaşması

Dünya genelinde kabul görmüş olan Cmr anlaşması uluslar arası taşımacılıkta kabul görmüş taşıma belgesidir. Bu belge olmadan uluslararası karayollarında ülkeler arası taşımacılık yapmak mümkün değildir. Firmamız bu konuda son derece titiz olup, dünya standartlarında kabul görmüş Crm anlaşmasına uygun olarak hizmet vermektedir. Cmr anlaşması ticari mallar güzergah anlaşması ile evinizde ki eşyaları istediğiniz adrese güvenle ulaştırmaktayız. İlkeli ve disiplinli çalışma prensibi ile faaliyetlerini sürdüren firmamız evinizde ki eşyaları güvenle ülkeler arası standartlara uygun olarak taşımakta ve sizi bu konuda mağdur etmeden hizmetlerimizi sunmaktayız.

Uluslararası Nakliyat Kurallarına Uygun Olarak Eşyalarınızı Taşıyoruz

Eşyaların araca yüklenmeden önce ki aşamadan tutunda gideceği adrese kadar bulunacağı nakliye aracının kalitesine kadar tüm detaylar kusursuz olmalıdır. Firmamız uluslararası nakliyat konusunda disiplinli ve ilkeli çalışma prensibi ile hizmet vermektedir. Türkiye’de bulunan eşyalarınızı sizden uzman ve profesyonel ekibimiz ile alıyor, hangi ülkeye gidecekseniz vereceğiniz adrese gönderimini uluslararası taşıma kurallarına göre yapmaktayız. Eşyalarınız bu kurallar çerçevesinde özel korumalı malzemeler ile korunarak tek tek sarılmakta ve kırılmaya ya da hasar görmeye karşı korunmaktadır. Sigorta hizmeti ile adresinize taşıma öncesinde geliyor ve eşyalarınızı tek tek sigortalıyoruz. Ülkeler arası taşıma hizmetlerinde alacağınız bu hizmet ile yaşanacak en küçük sorunlarda bile eşyalarınızı güvence altına almış oluyorsunuz.

Güvenilir Ve Kaliteli Hizmet Sunuyoruz

Dünya standartlarına uygun olarak faaliyetlerimizi sürdürmekte olup, Sır lojistik olarak size en uygun fiyatlarla bu hizmetleri sunmaktayız. Kaliteli ve ilkeli çalışma prensibi ile firmamız uzun yıllardır ülkeler arası taşımacılık hizmetini vermekte olup, bilgi ve tecrübeye sahiptir. Sizde yılların vermiş olduğu tecrübe ve prosedürlere uygun olarak sunmuş olduğumuz taşımacılık hizmetlerimizden yararlanmak için bizi 7/24 arayabilirsiniz. Uzman çalışanlarımız ile birlikte her alanda müşteri odaklı hizmet kalitesinde faaliyetlerimizi sürdürmekte olup, bu konuda çalışanlarımızdan tam destek alabilirsiniz. Eşyalarınızı ister Türkiye’den yurt dışına, isterseniz de yurt dışından ülkemize taşımasını bizimle güvenle yaptırabilirsiniz. Uygun fiyatlı uluslararası nakliye hizmeti için bize istediğiniz zaman ulaşabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Cmr Anlaşması Ticari Mallar Güzergah Anlaşması