İsviçre’ye evden eve nakliyat hizmeti sayesinde Türkiye’den tüm eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Profesyonel ekipmanlar ve deneyimli ekip desteği ile sorunsuz bir taşımacılık sağlanır. Mobilyalarınızın ve tüm ev eşyalarınızın uluslararası taşıma koşullarına uygun bir şekilde İsviçre’deki adresinize transfer sürecinde profesyonel destek alabilirsiniz.

Tüm mobilyaların hasarsız ve sağlam bir şekilde nakliyesi için doğru ekipman tercihi büyük önem taşır. Mobilyaların özel taşıma kaplaması ile örtülmesi ve sabitlenmesi gerekir. Uluslararası yolculuğa dayanabilecek şekilde özel halatlar ve koruma ambalajları mobilyaların yolculuk sırasında korunmasına yardımcı olur.

Aynı zamanda firmamız, gümrükte teslim edilecek belgeler, İsviçre nakliyat prosedürleri, Türkiye’den alınacak izin ve belgeler konusunda tarafınıza bilgi aktarır. Sır Lojistik olarak sunduğumuz uluslararası profesyonel nakliyat hizmetlerinden güvenle faydalanabilirsiniz.

İsviçre’ye Ev Taşımacılığı

İsviçre’ye ev taşımacılığı günümüzde sıklıkla talep edilen hizmetlerin başında gelir. Nakliye faaliyetleri arasında oldukça popüler olan uluslararası ev taşıma işlemleri arasında ilk sıralarda yer alan ülkelerden biri İsviçre’dir. Güvenilir bir iş ortağı ve profesyonel nakliye ekibi arayışındaysanız ihtiyaçlarınıza karşılık olarak uzman ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. İsviçre’ye ev taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmamız, evinizdeki eşyaların analizini yaparak nakliye için ideal olan ekipmanları belirler.

Türkiye ile İsviçre arası yaklaşık olarak 3 bin km mesafeden yer alır. Yolcu uçakları İsviçre’ye 4-6 saat arkalığında varır. Lojistik şirketlerinin bağlı olarak çalıştığı kargo uçakları mevcuttur. Bu sayede bu zorlu süreci profesyonelce yönetmek için doğru ekip çalışması oldukça önemlidir.

Firmamız eşyalarınızın güvenliği için birçok işlemi, sizin yerinize tamamlar. Böylece İsviçre’ye evden eve nakliyat işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Eşya taşımacılığı sırasında size bilgiler vermekteyiz. Örneğin bir mobilyanın zati eşya olarak gümrük sınırlarından kabul edilmesi için sınırlı sayıda ürünü taşıma hakkınız bulunur. Benzer detayları ve daha fazlasını profesyonel hizmetlerimizden faydalanarak öğrenip sorunsuz bir şekilde uluslararası evden eve nakliyat işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İsviçre’ye Mobilya Taşımacılığı

İsviçre’ye Mobilya Taşımacılığı
İsviçre’ye Mobilya Taşımacılığı Için Firmamızı Dilediğiniz An Arayabilirsiniz.

İsviçre’ye mobilya taşımacılığı için iki kola ayrılan bir süreç söz konusudur. Bu nedenle hem Türkiye içinde hem de gümrük sınırına belirli evrak işlemelerini tamamlamak gerekir. Yasal prosedürlere uygun bir süreç yönetimi ve eksiksiz belge teslimi oldukça önemlidir. Bu nedenle profesyonel taşımacılık hizmetleri bu noktada devreye girer. Firmamız müşterilerine sorunsuz bir şekilde nakliye hizmetleri sunmayı amaçlar.

İsviçre Evden Eve Nakliyat

İsviçre evden eve nakliyat süreci için en önemli aşamalardan biri eşyaların metreküp hesabını yapmaktır. Eşyaların metreküp ölçülerine göre fiyat belirleme, taşınacak konteyner ayarlama ve gümrük belgelerini tamamlama gibi işlemler yapılır. Bu işlemlerin sorunsuz bir şekilde yapılması nakliyatın da sorunsuz olmasını sağlar. Ek ücret talep edilememesi, eşyaların gümrükte kalmaması ve vergi masrafı çıkmaması için profesyonel yardım almak en iyi seçenektir.

İsviçre evden eve nakliyat sürecindeki her adımda müşterilerinin daima yanında olan firmamız,  ilerlenen her basamağın sağlam olması için eşya analizlerini eksiksiz olarak tamamlar. Bu doğrultuda nakliyat aşamasında ek masraf çıkmasını önleyerek belge, ölçüm, gümrük işlemleri ve prosedürler hakkında sizi ayrıntılı bir şekilde bilgilendirmekteyiz.

İstanbul İsviçre Evden Eve Nakliyat

İstanbul İsviçre evden eve nakliyat hizmeti işlemleri firmamız tarafından titizlikle planlanarak yönetilir. Aşağıdaki aşamalardan geçen ev eşyaları İsviçre’ye güvenli bir şekilde ulaştırılır:

1. Adımİlk adım olarak taşınacak eşyalar analiz edilir. Taşınması için ideal yöntem belirlenir.  
2. AdımAnaliz sonuçlarına göre, eşyaların demonte hale getirilmesi sağlanır. Demontaj gerektirmeyen eşyalar ise taşımaya uygun hale getirilir.  
3. AdımPaketleme ve kolileme işlemleri titizlikle yapılır.  
4. AdımNakliye araçlarına aktarılan eşyalar sabitlenir.  
5. AdımFirmamız gümrük işlemlerini sizin adınıza titizlikle yapar.  
6. AdımEşyalar İsviçre sınırlarına ulaştıktan sonra firmamızın özenle seçtiği depolara aktarılır.  
7. AdımTek bir şahsa ait tüm eşyalar gerekli durumlar için aynı depoda tutulur.  
8. AdımDepolardan adrese teslim edilmek üzere yola çıkan eşyaları, deneyimli montaj ve nakliye ekibi sorunsuz bir şekilde ulaştırır.  

İstanbul İsviçre evden eve nakliyat sürecigöz önünde bulundurulduğunda oldukça zahmetli adımlardan oluşur. Bu nedenle firmamız tarafından verilen profesyonel çözüm hizmetleri sayesinde uluslararası nakliyat çalışmalarınızı sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

İsviçre Uluslararası Evden Eve Nakliyat

İsviçre Uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerimiz müşteri talepleri doğrultusunda özenle yürütülmektedir. Yüksek standartlar çerçevesinde hizmet sağlayan firmamıza uluslararası nakliyat alanında yer alan her konu hakkında danışabilirsiniz. Gümrük için gerekli belgeleri öğrenmek ve eşya analizini yaptırmak için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İsviçre Zati Eşya Taşımacılığı

İsviçre zati eşya taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren firmamız tarafından verilen hizmetleri almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Zati eşya olarak adlandırılan, kişisel amaçlarla kullanılan kişisel ve mobilyası gibi eşyalar uluslararası taşımacılıkta gümrük vergisiz olarak geçer. Gayri ticari olarak kategorize edilen zati eşyalar firmamız tarafından gerekli tüm belgeler ile istediğiniz adrese ulaştırılır. Her müşteriye özel aşağıdaki gibi ayrıntılı tablolar oluşturulur.

Eşya AdediEşya ÇeşidiEşya AyrıntılarıMetreküp (m3)
21Yatak OdasıYatak başlığı, çift kişilik bazalı yatak, aynalı 4 kapılı gardırop, 2 komodin, şifonyer,makyaj masası, boy aynası, 2 adet halı, taşlı avize, 2 adet abajur, 4 adet valiz, 4 adet koliMin:10.15 m3 Max:18.12 m3  
34Salon1 vitrin, üçlü koltuk, ikili koltuk, 2 adet berjer, 4 adet yan sehpa, 1 adet orta sehpa, yemek masası, 6 adet sandalye, 2 adet şifonyer, 1 adet kitaplık, 4 adet saksılı çiçek, TV, TV ünitesi,avize, 2 halı, 5 adet koliMin: 15.27 m3 Max:18.34 m3
12Oturma Odası2 çekyat, çalışma masası, kitaplık, halı, avize, bilgisayar koltuğu, 5 aet koliMin:7.12 m3 Max:10.20 m3  
25MutfakBuzdolabı, fırın, mikrodalga fırın, fritöz, masa, halı, avize,bulaşık makinası,6 adet sandalye, çöp kovası, 10 adet koliMin: 8.28 m3 Max: 14.27 m3  
12BanyoÇamaşır makinesi, kurutma makinesi, 4 adet bayo dolabı, 2 adet çamaşır sepeti, 4 adet koliMin: 4. 10 m3 Max: 6.12 m3  

Sır Lojistik olarak verdiğimiz İsviçre zati eşya taşımacılığı hizmeti gayri ticari tüm nesneler için geçerlidir. Zati eşya kategorisine giren eşyaların tespiti için iletişim bilgileri alanından firmamıza ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Ev, ofis ve iş yeri taşırken İsviçre’ye götürebileceğiniz eşyaları tespit ederek sorunsuz bir şekilde gittiğiniz yer de kullanmaya devam edebilirsiniz.

İsviçre’ye Nakliyat Fiyatları

İsviçre’ye Nakliyat Fiyatları
En Uygun İsviçre’ye Nakliyat Fiyatları Hakkında Detaylara Sitemizden Ulaşabilirsiniz.

İsviçre’ye nakliyat fiyatları, eşyaların güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağladığından oldukça makul seviyededir. Yüksek fiyatlı ve korunması gereken eşyalar özenle taşınır. Bu nedenle nakliyat maliyeti bir miktar masraflı olabilir. Ancak fiyat performans açısından bakıldığında uluslararası taşımacılık oldukça avantajlıdır. Türkiye’den taşınan eşyaların bir çizik bile almadan hasarsız şekilde yerine ulaşması için özel ekipmanların maliyetleri düşünüldüğünde nakliye masrafları oldukça uygundur. Bu nedenle güvenli bir seçenek olan uluslararası eşya taşımacılığını tercih edebilirsiniz.

İsviçre’ye Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İsviçre’ye evden eve nakliyat fiyatları birçok parametreye göre farklılık gösterebilir. Ancak firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla fiyat listesini en uygun şekilde düzenler. Türkiye’den İsviçre’nin herhangi bir bölgesinde yer alan adrese nakliye bedeli mesafeye göre değişiklik gösterir. Ekibimize eşyaları transfer yapmak istediğiniz adresi belirterek, bu konumun hizmet bölgemiz dahilinde kalıp kalmadığını öğrenebilirsiniz.

İsviçre Ev Taşıma Fiyatları

İsviçre ev taşıma fiyatları nakliyat için kullanılan profesyonel ekipmanların kalitesi, miktarı ve nakliye işlemini yapacak ekibin uzmanlığına göre değişiklik gösterebilir. Bunun yanında taşınacak eşyaların miktarına göre de fiyat değişimleri yaşanabilir. Deneyimli ekibimiz, fiyat belirleme işlemini eşyalarınızın miktarı ve taşınacak mesafenin uzaklığına göre belirler. Ekibimiz ile iletişime uluslararası taşımacılık ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz.