Gürcistan’a evden eve nakliyat firması tercihine dikkat ediyor olmanız bu tarz hizmetleri üst düzeyde kalitede almanız anlamına gelir. Evden eve nakliyat, bir adresten alınan eşyaların sistemli, disiplinli ve planlı bir şekilde başka bir adrese yerleştirilmesidir. Evden eve nakliye hizmeti profesyonel ve uluslararası firmalar tarafından yurtiçi ve yurtdışındaki adreslere yapılabilmektedir. Gürcistan, ülkemizin sınır komşusudur. Yakın bir mesafede olmasına rağmen Gürcistan’a evden eve nakliyat için uluslararası firmadan hizmet almalısınız. Sır Lojistik, uluslararası evden eve nakliyat hizmetleriyle Gürcistan’a taşımacılık yapmaktadır.

Gürcistan, ülkemizden günü birlik seyahatlerin yapıldığı bir ülkedir. Seyahat veya tatil için gidenlerin uluslararası nakliyata ihtiyaçları olmaz. Evlilik, eğitim, iş, atama veya görevlendirme gibi nedenlerle gidenlerin evden eve nakliyat hizmetlerine ihtiyaçları olacaktır. Evinizi veya eşyalarınızın bir kısmını firmamızın kaliteli hizmetleriyle sorunsuz ve hasarsız bir şekilde Gürcistan’a ulaştırabilirsiniz. Gürcistan’a evden eve nakliyat firması tercihlerini isabetli bir şekilde yaparsanız hem kaliteli hem de güvenli bir hizmet alabilirsiniz.

Gürcistan’a Ev Taşımacılığı

Yurtiçinde taşınanlar, zor durumda kaldıklarında nakliyat firmasına ihtiyaç duymadan taşınabilirler. Zahmetli olsa da şehir içi veya yurtiçi taşımalarını kişiler kendileri yapabilir. Ancak yurtdışına taşınmada durum böyle değildir. Uluslararası nakliyat firmasından yardım almadan taşınmak zor hatta imkansızdır. Çünkü yurtdışına taşınmanın çok fazla prosedürü vardır. Gürcistan’a ev taşımacılığı yapan uluslararası nakliyat firmaları prosedürleri üstlenerek müşterilerini zahmetten kurtarırlar.

Sır Lojistik olarak nakliyatın bütün resmi ve gümrük işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Ülkemizden eşyaları çıkarırken gümrükten geçilmesi gerekir. Ardından Gürcistan’a girişte de gümrük işlemleri yapılmalıdır. Firmamız Gürcistan’daki gümrük işlemlerini sorunsuz bir şekilde tamamlayarak nakliyatı gerçekleştirir. Firmamızın her bir çalışanı alanında tecrübeli ve eğitimlidir. Karşılarına çıkan sorunları müşterilerimize yansıtmadan çözüme kavuştururlar. Yurtdışında taşınmada, resmi işleri halledecek güvenilir bir firmadan hizmet almak işlerinizi kolaylaştıracaktır.

Gürcistan’a Mobilya Taşımacılığı

Ev eşyalarının önemli bir kısmını mobilyalar oluşturur. Gürcistan’a taşınanlar bazen bütün evini naklettirirken bazıları sadece mobilyalarını naklettirmektedir. Gürcistan’a mobilya taşımacılığı titizlikle yapılması gereken bir iştir. Çünkü insanlar mobilyalarını seçerken ve alırken çok titiz davranmaktadır. Müşterilerin eşyalarına gösterdiği özeni ve titizliği göstermek, Sır Lojistik firmasının çalışma prensiplerindendir. Genellikle Gürcistan’a taşınan mobilyalar arasında şunlar bulunuyor;

 • Koltuk takımları
 • Dolap takımları
 • Sandalye ve masa takımları
 • Sehpalar
 • Kütüphaneler ve raflar
 • Oda takımları
 • Karyola ve baza çeşitleri

Mobilyalar, Gürcistan’a taşınırken uzun bir yol kat ederler. Uzun yolda zarar görmemesi için özenle paketlenmelidir. Mobilya paketlemeleri, özel malzemelerle ve ebatlarına uygun olarak yapılır. Özenle paketlenen mobilyalar, nakliyat araçlarına titizlikle yerleştirilir. Yolculuk sırasında mobilyaların birbirine zarar vermemesi için özel bir düzenleme yapılır. Ayrıca mobilyalar araç içindeki özel ekipmanlar kullanılarak sabitlenir.

Türkiye’den Gürcistan’a Nakliyat

Gürcistan’a nakliyat yüksek kalitede gerçekleştirilmektedir. Türkiye’den Gürcistan’a nakliyat kalitesi sunulan hizmetlerin kalitesiyle belli olur. Sır Lojistik, Gürcistan’a yaptığı nakliyatta şu kaliteli hizmetleri sunmaktadır;

 • Eşyaların sigortalanması
 • Sözleşme imzalanması
 • 7 / 24 bilgi akışının sağlanması
 • Nakliyatın donanımlı araçlarla yapılması
 • Eşyaların üstün korumalı malzemelerle paketlenmesi
 • Acil durumlarda havayollarının kullanılması
 • Paketlerin üzerine yapıştırılan etiketle içeriğinin kolay anlaşılması
 • Gümrüklerdeki işlemlerin eksiksiz yapılması
 • Güvenlik tedbirlerine uyulması
 • Personelin eğitimli ve deneyimli olması
 • Bekleme sürelerinde eşyaların özel güvenlik sistemleriyle korunması
 • Yeni adreste eşyaların kurularak yerleştirilmesi

Gürcistan’dan Türkiye’ye Nakliyat

Türkiye’den Gürcistan’a yapıldığı gibi Gürcistan’dan Türkiye’ye nakliyat hizmetleri de aynı kalitede gerçekleştirilmektedir. Gürcistan’a ve Gürcistan’dan yapılacak nakliyatlar uluslararası nakliyat firmaları tarafından gerçekleştirilmelidir. Ülkemizdeki her nakliyat firması Gürcistan’a ev ve eşya taşıyamaz. Gürcistan’a taşımacılık hizmeti vermek isteyen firmalar Ulaştırma Bakanlığı’ndan yetki belgesi almalıdır.

C3 yetki belgesi, firmanın uluslararası nakliyat yapabilecek kapasitede ve özelliklerde olduğunu gösterir. Ulaştırma Bakanlığı, şartları taşıyan firmalara C3 yetki belgesi vermektedir. Sır Lojistik, CE yetki belgesine sahip bir firmadır. Yetki belgesiyle Gürcistan başta olmak üzere dünyanın dört bir tarafına nakliyat yapmaktadır.

Gürcistan’a Nakliyat Fiyatları

Dünyanın farklı noktalarına nakliyat yapabilmek için sunulması gereken hizmetler vardır. Firmamızın dünyaya nakliyat yapabilmek için sunduğu hizmet türleri şunlardır;

 • Karayoluyla ulaşım
 • Havayoluyla ulaşım
 • Denizyoluyla ulaşım
 • Zati eşya taşımacılığı
 • Asansörlü taşımacılık
 • Gümrük işlemleri
 • Parça eşya taşımacılığı
 • Depolama
 • Ev taşıma

Müşterilerimizin tercihleriyle hizmet çeşitlerinden biri veya birden fazlası nakliyatta kullanılmaktadır. Kullanılan hizmet türleri Gürcistan’a nakliyat fiyatları üzerinde etkilidir. Gürcistan’a nakliyat normal şartlarda karayoluyla yapılmaktadır. Ancak eşyalarının daha hızlı ulaşmasını isteyenler havayoluyla nakliyat hizmetini tercih edebilir. Havayolu nakliyat ile karayolu nakliyatın fiyatları aynı değildir. Hizmet türleri, içeriği ve fiyatları konusunda Sır Lojistik firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Elde ettiğiniz bilgiler ışığında karar vermeniz çok daha sağlıklı olacaktır.

Gürcistan Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yurtdışına ev taşıma ciddi masraflı bir iştir. Masrafın altından kalkabilmek için bir taşınma bütçesi oluşturmalısınız. Bütçenizi oluştururken bütün kalemleri tek tek yazmayı unutmamalısınız. Yazdığınız kalemler arasında nakliyat firmasına ödenecek miktar bir kalem olarak mutlaka bulunmalıdır. Çünkü uluslararası nakliyat firmasından yardım almadan Gürcistan’a taşınmanız imkansızdır. Gürcistan evden eve nakliyat fiyatları, hizmet aldığınız firmaya göre değişecektir.

Gürcistan’a nakliyat hizmeti veren amatör ve profesyonel çeşitli firmalar vardır. Amatör firmaların hizmet kalitesi düşüktür. Profesyonel firmaların hizmet kalitesi ise yüksektir. Taşınma bütçesini zorlamamak için amatör firmalardan uygun fiyatlı hizmet almak yapacağınız en önemli yanlış olacaktır. Uygun fiyatla alacağınız hizmetle eşyalarınız zarar görebilir. Hatta zarar görecektir. Eşyaların tamiri veya değişimi için ödeyeceğiniz miktar, hasarsız taşıma garantisi veren profesyonel firmalara vereceğinizden çok yüksek olacaktır. Sır Lojistik olarak eşya sahiplerine önerimiz, nakliyatta uygun fiyatı veren firmayı değil, hizmet kalitesi yüksek firmaları tercih ediniz.

Gürcistan Uluslararası Nakliyat Fiyatları

Uluslararası nakliyat fiyatları çeşitli etkenlere bağlı olarak değişmektedir. Gürcistan uluslararası nakliyat fiyatları üzerinde etkili olan faktörler şunlardır;

 • Eşyaların alınarak nakledileceği adreslerin arasındaki mesafe
 • Tercih edilen nakliyat türü
 • Ulaşımda kullanılan vasıtaların çeşitliliği
 • Eşyaların kapladığı hacim
 • Eşyaların paketlenmesinde kullanılan malzemelerin kalitesi

Bütün etkenler dikkate alındıktan sonra nakliyat fiyatı netleşmektedir. Gürcistan’a yapılacak nakliyatın fiyatını netleştirmek için eşya sahibiyle bütün detaylar konuşulur. Ardından konuşulanlar yazılı olarak sözleşmeye aktarılır. Sözleşme, her iki tarafın haklarını koruma altına alabilmek için yapılır. Sır Lojistik, sözleşmeye nakliyatla ilgili fiyat, taşıma türü gibi bütün detayları koyar. Ardından sözleşmeden iki nüsha çıkarılarak biri müşteriye verilir. Olası bir anlaşmada sözleşmedeki bilgiler baz alınarak uzlaşmaya varılır.

Gürcistan’a Eşya Taşıma Fiyatları

Genel olarak bakıldığında Avrupa ülkelerine ve deniz aşırı ülkelere göre Gürcistan’a eşya taşıma fiyatları çok daha uygundur. Fiyatların daha uygun olmasında Gürcistan’ın yakın olması son derece etkilidir. Daha uygun olmasına rağmen Gürcistan nakliyatınızı indirimli olarak gerçekleştirme imkanınız bulunuyor. Sır Lojistik yılın bazı dönemlerinde indirimler ve kampanyalar düzenlemektedir. Düzenlenen kampanyalar ve indirimlerle daha fazla müşteriye hizmet vermek amaçlanır. Kaliteli hizmetimizi uygun fiyata alabilmek için indirimlerimizi ve kampanyalarımızı takip etmelisiniz.