Avrupa’ya mobilya taşımacılığı hizmetleri son zamanlarda sıklıkla talep görmektedir. Bu tarz hizmetler mutlaka profesyoneller tarafından sunulmalıdır. Eşyaların paketlenmesi, firmanın tecrübeli elemanları tarafından yapılır. Elemanlar tecrübeli olduğundan eşyaları zarar görmeyecek şekilde çok seri ve profesyonelce paketlerler. Paketlemeler için özel malzemeler kullanılır. Her eşya aynı malzeme ile paketlenmez. Eşyaların özelliğine uygun malzemeler kullanılır. Hasar oluşmaması için mobilyalar uzman ekipler tarafından sökülür ve monte edilir. Mobilyalar en çok sökülme ve monte sırasında zarar gördüğünden mobilyacı ekipler görevlendirilir. Böylece Avrupa’ya mobilya taşımacılığı konusunda tam olarak profesyonel bir hizmet almak mümkün hale gelir. Firmamız bu tarz hizmetlerim sunulmasında uluslararası kalite standartlarında bir hizmete imzasını atmaktadır!

Banner
Avrupa'ya Mobilya Taşımacılığı 2

Avrupa’ya Mobilya Nasıl Taşınır?

Elbette Avrupa’ya mobilya taşıma sürecinin başarılı olması için alanında uzman olanlar sürece dahil olmak durumundadır. Peki, Avrupa’ya mobilya nasıl taşınır? Yurtdışı mobilya nakliyat, disiplin ve plan isteyen bir iştir. Disiplin ve plan olmadan yurtdışına sorunsuz taşınmak imkansızdır. Profesyonel I nakliyat firmaları hizmetlerini belli bir plan çerçevesinde yapmaktadır. Profesyonel yurtdışına taşınma şu şekilde gerçekleşir;

  • Müşteriyle sözleşme imzalanır.
  • Eşyalar her türlü hasara karşı sigorta şirketi tarafından sigortalanır.
  • Sözleşmede yazan bilgiler çerçevesinde nakliyat gününde araçlar hazır edilir.
  • Eşyalar özel malzemeler ve ekipmanlarla paketlenir.
  • Paketlenen eşyalar nakliyat araçlarına taşınır.
  • Eşyalar araç içinde özel mekanizmalarla sabitlenir.
  • Nakil süreci başlar.
  • Eşyalar yeni ülkeye ulaştığında müşteriyle iletişime geçilir.
  • Yeni eve eşyalar yerleştirildikten sonra hasar tespiti yapılır.
  • Varsa hasar tazmin edilerek yurtdışına taşınma tamamlanır.

Avrupa’ya Mobilya Taşımacılığı Fiyatları

Özellikle Avrupa’ya mobilya taşımacılığı fiyatları sunulan hizmetin detaylarına göre değişiklik gösteriyor. Her türlü taşımada hesapta olmayan masraflar çıkmaktadır. Hesapta olmayan masraflar, taşınmayı düşünenleri tedirgin ettiğinden nakliyat firmasını mümkün olduğunca uygun fiyata kiralamaya çalışırlar. Uluslararası evden eve taşımacılık yapan firmalardan daha uygun fiyatla taşımacılık yapanlar vardır. Uygun fiyatla amatörce yapılan taşınmanın masrafı çok daha fazla olmaktadır. Çünkü firma, taşınmayı daha ucuza mal edebilmek için bazı konularda hassas davranmaz ve eşyalarda hasarlar oluşur. Eşyaların zarar görmemesi için özel malzemelerle usta kişiler tarafından paketlenmesi gerekir. Avrupa’ya mobilya taşımacılığı hizmetleri gündeme geldiği zaman karşımıza tam olarak profesyonellerin sürece dahil olması gereken bir süreç çıkar!

Avrupa’ya Mobilya Taşımacılığı Firması

Mobilyalar taşınırken çok dikkat edilmesi şarttır. Mesela mobilyalar özel malzemelerle paketlenmelidir. Özel malzeme kullanılmadığı ve profesyonel paketleme yapılmadığında sonuç kırılan eşyalar olur. Eşyaların masrafı, firmaya ödenen miktarla birleşince çok yüksek rakamlar çıkabilmektedir. Eşyalarda hasar oluşmadan taşınmak için fiyata değil firmanın hizmet kalitesine önem verilmelidir. Avrupa’ya mobilya taşımacılığı firması gündeme geldiği zaman tam olarak profesyonel bir sürecin varlığından söz edebiliriz. Tam da bu kapsamda firmamız, müşteri dostu bir hizmet anlayışıyla sizlere üst düzeyde bir şekilde hizmet sunar!

Avrupa’dan Türkiye’ye Mobilya Taşımacılığı

Ülkemizde çok sayıda nakliyat firması bulunmaktadır. Her nakliyat firması uluslararası nakliyat hizmeti verememektedir. Uluslararası nakliyat hizmeti verebilmek için C3 yetki belgesinin olması gerekir. C3 yetki belgesi, firmanın uluslararası eşya taşımacılığı yapabilecek özelliklerde ve kapasitede olduğunu gösterir.  Yetki belgesini almak isteyen firmalar belgelerini hazırlayarak Ulaştırma Bakanlığı’na başvuru yapmalıdır. Avrupa’dan Türkiye’ye mobilya taşımacılığı hizmetleri sunan firmaların mutlaka alanlarında uzman olmaları gerekir. Ancak bu sayede tam olarak nitelikli bir hizmetin varlığından rahatlıkla söz etmek mümkün olur. Burada mutlaka profesyonellerden bu tarz bir hizmetin alınıyor olması şarttır.

Türkiye’den Avrupa’ya Mobilya Taşımacılığı

Özellikle Türkiye’den Avrupa’ya mobilya taşımacılığı firmalarının hizmet sunabilmeleri konusunda resmi makamlar kritik bir etkiye sahiptir. Ulaştırma Bakanlığı, firmayı aracından personeline kadar detaylıca inceler. Uygun özelliklere sahip firmalara C3 yetki belgesini verir. Bu alanda uzman olan uluslararası eşya taşıma firmalarının C3 yetki belgesi bulunmaktadır. Her C3 yetki belgesi olan firmanın hizmeti yüksek kalitede olmayabilir. Firma araştırması yaparken mutlaka C3 yetki belgesi sorulmalıdır. Belgesi olmayan firmalarla asla çalışılmamalıdır. Yetki belgesi olan firmaların da hizmet kalitesi araştırılmalıdır.

Avrupa’ya Mobilya Taşımacılığı Nasıldır?

Yurtdışında bir ülkeye taşınması gerekenler uluslararası nakliyat hizmetlerinden yararlanmalıdır. Uluslararası evden eve taşımacılık, bir noktadan alınan eşyaların farklı bir ülkedeki yeni bir adrese nakledilmesidir. Hemen hemen herkes, hayatında en az bir kere taşınmıştır. Taşınmanın ne kadar stresli ve yorucu bir iş olduğunu bilir. Ülke içindeki taşınmalar yurtdışı taşınmalarına göre çok daha kolay ve zahmetsizdir. Avrupa’ya mobilya taşımacılığı hizmeti için mutlaka profesyonellerden hizmet almak gerekir.

Avrupa’ya Mobilya Taşımacılığı Firmaları

Oldukça Zahmetli yurtdışı taşınma işini kolaylaştırmanın tek bir yolu bulunmaktadır: Profesyonel bir uluslararası nakliyat firmasından hizmet satın almaktır. Yurtdışına nakliyat yapmak uzmanlık ve disiplin isteyen bir iştir. Yurtdışına eşya taşıyan her firma aynı kalitede hizmet sunamaz. Kaliteli hizmet veren firmaları, yurtdışına taşınmayı çok pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Avrupa’ya mobilya taşımacılığı firmaları gündeme geldiği zaman firmamız en mantıklı seçenek olarak karşınıza çıkar.

Avrupa’ya Mobilya Taşımacılığı Şirketleri

Yurtdışına taşınmak isteyenlerin yapması gereken çok fazla iş vardır. Firmalarından en güvenilir olanını seçmek, taşınma belgelerini hazırlamak yapılması gereken en önemli işlerdir. Isparta uluslararası evden eve nakliyat hizmeti veren çok firma vardır. Firmalar arasından güvenilir hizmet vereni araştırmak için internete başvurulabilir. Avrupa’ya mobilya taşımacılığı şirketleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan firmamız tam da aradığınız standartlarda bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır.

Uluslararası evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için geniş araç filomuz ve uzman çalışanlarımız ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmek için 0532 692 73 33 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.