Yurtdışına Eşya Taşıma Fiyatları Nedir?

Bireylerin  iş, okul veya başka nedenlerle kaçınılmaz olarak bir yerden başka bir yere taşınır. Elbette bu süreç çok büyük bir iş yükü getirecek. İnsanlar sadece köyden şehre veya şehirlerarasında taşınırdı. Ancak uluslararası kapıdan kapıya taşımacılık hizmetlerinin gelişmesi ve ülkeler arası sınırların ortadan kalkması nedeniyle farklı ülkelere taşınmalar yaygın hale gelmiştir.

Yurtdışına Eşya Taşıma Fiyatları Nedir?
Yurtdışına Eşya Taşıma Fiyatları Nedir?

Günümüzde kıtalararası kara bağlantılarının farklı beklentilerini karşılamak için daha iyi bir hayata ihtiyaç duyan veya Türkiye adına yaşayan insanlar başka bir ülkeye taşınmaktadır. Bu süreçte en sancılı aşama ulaşım hizmetleridir. 

Eşyalarınızı taşımak için uzun mesafeli nakliyeyi önlemek için gerekli önlemleri alması gerekmektedir. Eşyalarınızı gümrükten kontrol edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle eşyalarınız resmi koşullara göre paketlenmelidir. Eşyalarınızı taşıyan araç, yaş grubuna uygun ve uzun mesafeli sürüşe dayanıklı olmalıdır. Kargo taşımacılığınız profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır.

Lojistik alanında farklı ülkelere hizmet verebilecek firmalar ile çalışmalısınız. Ülkeler arası nakliye işlemlerinde gerekli olan resmi yazışmalar en doğru zamanda gerçekleştirilmeli ve her detay planladığınız tarihte hazır olmalıdır. Taşınırken sizi de dâhil etmek önemlidir. Ayrıca evin taşınması ile ilgili tüm gerekli bilgileri ve Yurtdışına eşya taşıma fiyatları detaylı olarak almalısınız.

Yurt Dışına Nakliyat Aşamaları Nelerdir?

İhtiyaçlar ve keşifler aşamasında başka bir ülkeye taşınmaya karar verdiğinizde, önce bir lojistik şirketi bulmanız gerekir. Şirket, gerçekleştirilecek süreçte kapsamlı deneyime ve yeterli donanıma sahip olmalıdır. Araştırmadan sonra, karar verdiğiniz şirkete bir talepte bulundunuz. Uluslararası gönderi gereksinimlerinize göre firmanın uzmanları belirttiğiniz tarihte adresinize ulaşacaktır. Evinizdeki tüm eşyaların ayrıntılı bir listesi listelenir.

Bu liste daha sonra uzman ekibe iletilmek üzere saklanacaktır.  Uzman görevliler listesi baz alınarak uzman ekip tarafından yapılan iş nedeniyle, eşyalarınızın taşınması için size Yurtdışına eşya taşıma fiyatları teklifi gönderilir. Bu teklif, malların uygun formatta ülkemiz / bölge adresimize paketlenmesi, yüklenmesi, gönderilmesi ve varış ülkesinde / bölgede malların açılmasını içerir. Teklif kabul edildikten sonra iş akışı başlar.

Nakliye şirketi belirlenen saatte varacak ve tüm eşyalarınızı gümrüklerin gerektirdiği resmi detaylara göre paketleyecektir. Bu süreçte eşyalarınız da garantilidir. Daha sonra gerekirse asansör taşıma işlemini etkinleştirin ve tüm eşyaları nakliye aracına yükleyin. Bu süreçten sonra ulaşım aşaması başlar.

Yurtdışına Eşya Taşımacılıkta Sigorta Nelerdir?

Yurtdışına eşya taşıma fiyatları şirket ile kararlaştırıldıktan sonra, mülkünüzü korumak için bir sigorta sözleşmesi imzalanacaktır. Sözleşme, nakliye firmasının nakliye esnasında vereceği asgari zararları kapsar. Yani uzman listenizdeki en ufak parça zarar görse bile sigorta şirketi zararınızı tazmin edecektir. Bu sigorta, uluslararası kapıdan kapıya nakliye değişimleri için gereklidir. Daha sonra bir tarih belirlersiniz ve ardından ekip günün kararlaştırılan saatinde evinize gelir ve süreci başlatır, eşyalarınız belirtilen süre içerisinde ülke / bölge adresinize teslim edilir.

Ardından, öğelerin kararlılığını kontrol ederek tüm öğeleri indirerek açılması gerekmektedir.. Öğe, belirttiğiniz konuma yerleştirilecektir. Mobilyalarınızın montajı uzman bir ekip tarafından yapılır. Bu sürecin sonunda taşınmanız başarıyla tamamlanacaktır.

Yurtdışına Eşya Taşımacılıkta  Profesyonellik Seviyesi Nedir?

Firmamız lojistik alanında uzun yıllara dayanan uluslararası nakliye tecrübesine sahiptir. Bu nedenle, mülkünüzü dünyanın birçok yerine güvenle taşımak için en doğru çözümü kullanabilirsiniz. Premium filo söz konusu olduğunda, araçları en son modellerdir ve tüm teknik olanakları içerir. Dünyadaki birçok ülke / bölge gelişmiş filolara sahip olduğundan bagajınız güvenli bir şekilde taşınabilir, depolanabilir ve varış yerine teslim edilebilir.

Yurtdışına Eşya Taşımacılıkta  Profesyonellik Seviyesi Nedir?
Yurtdışına Eşya Taşımacılıkta Profesyonellik Seviyesi Nedir?

Yeni evinizde eşyalarınızı beklemeniz yeterli olacaktır. Başka bir ülkeye taşınırken yaşanan en sancılı süreç malları paketlemektir. Çünkü bu işi kendiniz yapmaya çalıştığınızda önce doğru malzemeleri bulmak zor ve maliyetli olacaktır.

Ek olarak, her öğenin doğru ambalajı vardır. Bu nedenle profesyonel destek almak çok önemlidir. Taşınma sürecinde firmamız tüm eşyalarınızı paketleyecektir. Ürün yapınıza göre, ambalajımız A sınıfı malzemelerle tamamlanmıştır. Küçük parçalar kutuya koyulduktan sonra büyük parçalar paketlenmeden önce demonte edilir. Bu nedenle nakliye sırasında eşyalarınız zarar görmeyecektir. Ayrıca bu hizmet için sizden ekstra ücret talep etmeyeceğiz. İşe başlamadan önce, tüm ekip üyelerimiz sıkı bir nakliye eğitimi alınması sağlanmıştır.

Süreç içerisinde eğitimi başarıyla tamamlayan kişiler ekibimize katılmaya başladı. Araçlarımız uluslararası taşıma standartlarına uygun son modellerdir. Depolama hizmetimiz, sevk ettiğimiz tüm ülkelerde / bölgelerde mevcuttur. Deniz, hava, karayolu ve demiryolu gibi çeşitli yollarla uluslararası mobilya taşımacılığı hizmetleri sunuyoruz.

Yurtdışına Eşya Taşımacılıkta Montaj Desteği Nedir?

Ekibimizde profesyonel marangozlar da çalışıyor. Paketleme işlemini tamamladıktan sonra tüm eşyalarınızı araca yükleyeceğiz. Uluslararası kapıdan eve taşımacılık hizmetimizde ana süreç yeni adresinizde. Yeni lokasyonda montaj destekli personel bulmak zorlaşmıştır. Bu süreçte firmamız marangozları da yer almaktadır. Tüm büyük eşyalarınız bir araya getirildi ve sergilenmek üzere odada uygun yerlere yerleştirildi.

Ekibimiz ayrıca avize, beyaz eşya ve perde gibi eşyalarınızın montajını da yapmaktadır. Bu hizmetler ile eşyalarınız uluslararası ev eşyası taşımacılığı sırasında başka bir destek olmadan yeni bir adrese kurulacaktır. İhtiyaç duyduğunuz malları genişletmek bir sorun olabilir ve Türkiye’deki evinizi yok etmek için ülkenin statüsünü eski haline getirebilir. 

Yurtdışına Eşya Taşıma  Başvuru Süreçleri Nelerdir?

Şirketimizin bir web sitesi mevcuttur. Hedef ülke hakkında bilgi verdi ve randevu aldı. Randevu saatini ve tarihini ayarladıktan sonra gerekli adımları tamamlayın. Öğeleri paketlerken ve taşırken, ağırlıktan miktara kadar her şey elektronik olarak depolanır.

Sonuç olarak gümrük ücretleri artırılarak en uygun Yurtdışına eşya taşıma fiyatları hesaplanır. Standarda göre paketleme işleminde kullanılan malzeme katıdır. Malzemelerin kalitesi çok yüksek ve garantilidir. Cam ambalaj ve kırılacak eşyaların üzerine gerekli İngilizce uyarıları ekleyerek paketleme işlemini tamamlayın. Şirketimiz yurtdışına ev eşyalarının nakliyesinde en iyisini yapmaktadır. Lütfen ürünleri teslim ederken dikkatli ve emin olun. Türkiye’den gümrük göçmenlik işlemleri başta İstanbul olmak üzere profesyonel bir ekip tarafından tamamlanan bir yolculuğa başladı. Yurtdışı varış ülkesine teslim edilen mallar tek tek açılacak, daha sonra takılıp eve geri konulacaktır. Bu eşyalar giyilmeden taşınabilir ve kişisel eşyalar da giyilmeden sıfırlanarak taşınabilir.

Yurtdışına Eşya Taşıma  Başvuru Süreçleri Nelerdir?
Yurtdışına Eşya Taşıma Başvuru Süreçleri Nelerdir?

Yurtdışına Eşya Taşıma Zati Eşya Taşımacılığı Nedir?

Standart taşımacılık operasyonları ile karşılaştırıldığında kişisel kargo taşımacılığı daha dikkatli tamamlanması gereken bir süreçtir. Çünkü bu süreç ciddi bilgi ve deneyim gerektiriyor. Kişisel eşyalar, kişisel eşyalarınız olarak tanımlanabilir. Dolayısıyla bu konuda her firmadan hizmet almak yanlıştır. Uluslararası kişisel kargo taşımacılığı çok farklı bir boyuttur.

Çünkü gümrük ve paketleme sürecinde profesyonel olmak gerekiyor. Şirketimiz kişisel eşyalarınızı birçok yönden sizler için taşımaktadır. Gayrimenkulünüzü getirmek istediğiniz şehirleri Türkiye’ye getiriyoruz. Eşyalarınızı taşıdığınız ülke / bölgenin talep ettiği tüm evrakların kopyaları da firmamızda bulunmalıdır. Bu belgeler hakkında müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz. Şirketimiz, kişisel eşyaların outbound taşınması ile ilgili tüm süreçlerde sizlere destek olabilecek kurumsal bir yapıya sahiptir. Ekibimiz, eşyalarınızı süreç boyunca çok dikkatli bir şekilde taşıyacaktır.

Yurtdışına Eşya Taşıma Zati Eşya Taşımacılığı Fiyatlandırılması Nedir?

Uluslararası kişisel kargo taşımacılığı sürecinde taşınacak yükün alanı ve özelliklerine göre özel bir çalışma planı oluşturulur. Bu süreçte öncelikle uzman ekibimiz denetimler yapmaktadır. Bundan sonra eşyalarınızın istediğiniz ülkeye sorunsuz bir şekilde ulaşması için her türlü çaba gösterilecektir. Bu süreçte ekibimiz belirlediğimiz aksiyon planına göre en uygun taşıma şekli, ambalaj malzemeleri, boşaltma yöntemi ve depolama ile ilgili tüm detaylı bilgileri yürütecektir.

Yurtdışı kişisel eşya taşıma hizmetimizde taşımalarımız sigorta kapsamında yapılmaktadır. Çalışanlarımızın çalışmaları sırasında eşyalarınız zarar görürse, malzemenin boyutu sözleşmeyi imzalayan firma ile ilgili olmalıdır. Bu durumda ne kadar kaybetseniz de nakit olarak ödeme alacaksınız. Bu şekilde geriye hiçbir şey kalmayacak. Personelimizin titiz çalışması sayesinde eşyalarınız yeni adresinize sorunsuz bir şekilde ulaştı.

Uluslararası nakliye firmaları da kişisel eşyalarınızı yanınızda taşır. Kişisel eşyaların taşınması uzmanlık gerektiren bir alandır. Bu nedenle kişisel eşyalarınızın fiyatı biraz farklıdır. Süreç içerisinde ülkemizde profesyonel hizmet veren firmalardan Yurtdışına eşya taşıma fiyatları alabilirsiniz. Firmamız uluslararası kişisel eşya taşımacılığı fiyatını belirlerken öncelikle ihtiyaçlarınıza göre evinize uzman gönderecektir. Bu süreçte fiyatlar, ürünün yapısı, kapsanan alan ve sevk edilecek ülke / bölge gibi farklı kriterler dikkate alınarak belirlenir. Belirlediğimiz fiyat tamamen sizin özel fiyatınızdır. Yurt dışı nakliye hizmetimizde, kişisel eşyalarınızı diğer ülkelerden Türkiye’ye gönderebilmeniz için kişisel eşyalarınız için destek alacaksınız.