Türkiye’den İsviçre’ye Nakliye

Türkiye’den Avrupa ülkelerine evinizi taşımak istediğinizde bazı şartları yerine getirmeniz gerekir. Bu konuda kendi başınıza hareket ederseniz verimli bir sonuç elde edemezsiniz. Bunun için uzman bir firmadan destek almanız gerekir. Gümrük işlerine hakim olması ve size bu konuda danışmanlık da yapması gerekir. Sır lojistik olarak geçmişten gelen tecrübe ve birikim ile size yardımcı oluyor ve garantili hizmetin anahtarını size sunuyoruz. Gitmek istediğiniz ülkeye hızlı ve güvenilir bir şekilde eşyalarınızı ulaştırıyoruz. Verilen her hizmet müşteri memnuniyeti içerisinde verilmekte olup sigortalı olarak sunulmaktadır. Firmamız yurt içi nakliyat hizmetini de sürdürmektedir. Ayrıca eşya depolama hizmeti ile de müşterilerine yardımcı olan firmamız haftalık, aylık ve yıllık depolama ayrıcalığı tanımaktadır.

Türkiye'Den İsviçre'Ye Nakliye

İsviçre’de Yaşam

İsviçre Avrupa ülkeleri arasında en gelişmiş ülkelerden biridir. Yaşam kalitesi oldukça yüksektir. Ayrıca turizme katkı sağlayan birçok noktası da bulunmaktadır. Bu ülkeye taşınmaya karar verdiğinizde eşyalarınızı güven içerisinde götürebilirsiniz. Bunun için firmamızın kurumsal müşteri hizmetlerinden profesyonel destek alabilirsiniz. Bu sayede sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz. Firmamızı uluslararası nakliyat alanında özel taşıma başarıları göstermiş olarak sektör içerisinde yer almaktadır. Ayrıca geniş hizmet ağı ile de müşterilerine yardımcı olan firmamız müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiştir. Eşyalarınızın paketlenmesinden taşınmasına kadar her işlem titizlik içerisinde yürütülür.

Eşyaların Taşınma Süreci

Taşınacak olan eşyalarınız öncelikle incelenir. Daha sonra uzman personel tarafından özel paketleme yöntemleri ile sarılır. Sarma işlemi önem isteyen bir konudur. Yolda zarar görmemesi için titizlikle yapılması gerekir. Daha sonra nakliye araçlarına yükleme yapılır. Tüm nakliye araçlarımız eşya taşıma kapasitesine sahiptir. Bundan dolayı güven içerisinde eşyalarınız yeni adresinize teslim edilir. Eşyalarınızın büyüklüğüne göre araç temini yapılır. Türkiye’den İsviçre’ye nakliye hizmetimiz sigortalı teminat içerisinde size sunulmaktadır. Herhangi bir hasar oluşumu durumunda ilgili teminat devreye girerek hasarınızı karşılar. Sizde bu hizmeti içeriğinden yararlanarak güven içerisinde evinizi taşımak isterseniz kurumsal hizmet içeriğimizden yararlanabilirsiniz. Bu sayede sağlıklı bir taşınma dönemi geçirebilirsiniz. Ödeme kolaylığından ve fiyat politikamızdan da yararlanabilirsiniz.

İsviçre Hakkında

Orta-batı Avrupa arasında yer alan İsviçre, Alpler’in kuzey ve güney yamaçlarında konumlanmıştır. 41.285 kilometrekarelik yüzölçümüyle İsviçre, Birleşmiş Milletler tarafından tanınan ülkeler arasında yüzölçümü bakımından en büyük 135. ülkedir. 2011 sayımına göre 7.954.700’lük nüfusa sahip olan ülkede, kilometrekareye ortalama 188 kişi düşmektedir. Engebeli bir araziye sahip olan ülkenin güney kısmında, kuzey kısmına oranla daha dağınık bir yerleşim görülür. Yaklaşık 100’e yakın dağlık alanı mevcut olan ülkede tren, dişli demiryolları, teleferik ve diğer ulaşım araçları çoğunlukla kullanılmaktadır.Güneydeki İsviçre Alpleri, ortadaki İsviçre Platosu ve kuzeydeki Jura Dağları olmak üzere ülke üç ana topografik alana ayrılabilir. Ülkeyi orta ve güneyinden kateden sıradağlar olan Alpler, ülke topraklarının yaklaşık olarak %60’ını oluşturur. Ülkede bulunan zirvelerin yaklaşık yüz tanesi 4.000 metre (13,000 ft)’ye yakın veya daha da üzerindedir. 4.634 metre (15,203 ft) ile ülkenin en yüksek noktası Dufour Zirvesi’dir. İsviçre Alpleri’nin yüksek dorukları arasında, bazılarında buzul bulunan vadiler yer alır. Buralarda doğan Ren, Rhône, İnn, Aare ve Ticino gibi başlıca nehirler; Cenevre Gölü, Zürih Gölü, Neuchâtel Gölü ve Konstanz Gölü gibi göllere dökülür. 1.500’den fazla göle sahip olan İsviçre, Avrupa’daki temiz su rezervinin yaklaşık %6’sına sahiptir. Göller ve buzullar, ülke topraklarının yaklaşık olarak %6’sını oluşturur.