Avrupa’ya ev taşıma fiyatları sunulan hizmetin ayrıntılarına göre değişiklik göstermektedir. Evlilik, iş değişimi, aile birleşimi gibi çeşitli nedenlerle ülkemizden Avrupa ülkelerine taşınmalar gerçekleşmektedir. Avrupa’ya taşınma düşüncesinde olanlar nakliye maliyetlerini merak etmektedir. Avrupa’ya ev taşıma fiyatları, firmaların hizmet kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Gelişen imkanlar nedeniyle dünyanın bir noktasından diğer noktasına eşya taşıma kolaylaştır. Sır Lojistik, sunduğu yeni nesil olanaklar sayesinde Avrupa’ya taşınmayı müşterileri için kolaylaştırmıştır.

Eski ve klasik taşınma yöntemleri, eşyaların hasar görmesine neden oluyordu. Eşyalar merdivenlerden insanların omuzlarında indirilirdi. Durum böyle olunca eşyalar sağa sola çarparak ciddi hasarlar alırdı. Ayrıca paketleme imkanlarının sınırlı olması da hasar oluşumunda etkili olmaktaydı. Asansörlü taşıma, modern paketleme malzemeleri ve diğer gelişmeler eşyaların zarar görmeden Avrupa’ya taşınmasına yardımcı olmaktadır.

Banner
Avrupa'ya Ev Taşıma Fiyatları 2

Avrupa’ya Nakliyat Fiyatları

Avrupa’ya uzun süreli taşınmanız gerekiyorsa eşyalarınızı taşır mısınız? Yoksa gittiğiniz ülkeden yenilerini mi alırsınız? Bu soruya eski zamanlarda çoğunluğun verdiği cevap;”Gittiğim yerden yeni eşya satın alırım” olurdu. O zamanın şartlarında Avrupa çok uzak mesafede olarak görülürdü. Bir mahalleden diğerine taşınan eşyalarda bile hasar oluşuyorsa Avrupa’ya gidinceye kadar çok daha büyük hasarların oluşacağı düşünülürdü. Bundan dolayı eşyaların zarar görmemesi ülkemizde bırakılır, gidilen ülkede yenileri alınırdı.

Ulaşımın, teknolojinin, haberleşmenin, teknik donanımın gelişmesi Avrupa’ya taşınmanın profesyonel olmasını sağladı. Profesyonelliğin ve firma sayısının artması Avrupa’ya nakliyat fiyatları üzerinde olumlu etki meydana getirdi. Avrupa’ya taşınmak zannedildiği gibi fahiş fiyatlarla yapılmıyor. Sır Lojistik, eşyaları hasar görmeden taşıma garantisi verecek gideceğiniz ülkede eşya alma derdinden sizleri kurtarıyor. Avrupa’ya ev taşıma fiyatları konusunda detaylı bir araştırma yapmak demek bu tarz bir hizmeti bütçe dostu bir şekilde almak anlamına gelir.

Avrupa’ya Ev Eşyası Nasıl Taşınır?

Ülkemizde, Avrupa ülkelerine evden eve nakliyat yapan firmalar hizmet vermektedir. Her geçen gün uluslararası nakliyat hizmeti veren firma sayısında artış gözlenmekte. Firmaların sayısının artması Avrupa’ya ev eşyası nasıl taşınır? Kaygısı ile yaşayanların imdadına cam simidi gibi yetişiyor. Avrupa ülkelerinden herhangi birine taşınmak için o ülkeye uluslararası evden eve nakliyat hizmeti veren firma ile anlaşmalısınız. Sır Lojistik, pek çok Avrupa ülkesine evden eve uluslararası nakliyat hizmeti vermektedir.

Uluslararası evden eve nakliyat, bir ülkedeki eşyaların sistemli ve programlı bir şekilde farklı bir ülkedeki adrese nakledilmesidir. Avrupa’da oturma izni olan bir kişi, taşınma işini son derece zahmetsiz gerçekleştirebilir. Nasıl mı? Tabi ki uluslararası evden eve nakliyat firmalarından hizmet alarak. Profesyonel uluslararası evden eve nakliyat firmalarından hizmet alarak hiçbir resmi evrakla ulaşmadan taşınabilirsiniz.

Avrupa’ya Mobilya Taşımacılığı

Avrupa’ya taşınmak denilince insanları bir tedirginlik kaplar. Eşyaların ülkemizden çıkarılması, yeni bir ülkeye girişinin yapılması, nakliyatı, resmi evrakları gibi detaylar insanların gözlerini korkutur. Avrupa’ya mobilya taşımacılığı yapan nakliyat firmaları bütün evrak ve resmi işlemleri müşterileri için düzenlemektedir. Resmi evrakları hazırlayan firma, rutin işlerini yerine getirerek nakliyatı gerçekleştirir.

Uluslararası evden eve nakliyat firmaları, yabancı ülkelerin taşımacılıkla ilgili kanun ve yasalarını bilirler. Ülkelere en doğru ve sorunsuz taşıma yollarını da bilirler. Yolculuk ve resmi işlemlerin firma tarafından halledilmesi, müşterileri ciddi bir yükten kurtarır. Sır Lojistik firmasından nakliyat hizmeti alırsanız yapacağınız tek şey oturum izninizi almak ve firmamızla sözleşmeyi imzalamaktır. Deneyimli ve profesyonel firmamız diğer işlemleri tamamlayarak eşyalarını sorunsuz ve hasarsız yeni adresinize yerleştirecektir.

Avrupa’dan Türkiye’ye Ev Taşımacılığı

Avrupa’da yaşadıktan sonra ülkemize dönmeye karar veren insan sayısı her geçen gün artmaktadır. Ülkemize dönüş planları yapanlara Avrupa’dan Türkiye’ye ev taşımacılığı yapan nakliyat firmaları hizmet vermektedir. Evinin bir kısım eşyalarını Türkiye’ye getirecek olanlar kargo şirketleriyle anlaşabilmektedir. Ancak evinin bütün eşyasını taşımayı düşünenler için en doğru tercih; uluslararası evden eve nakliyat firmalardır.

Eşyalarınızı Avrupa’daki adresinizden alarak Türkiye’deki adresine profesyonel yaklaşımla taşırlar. Ayrıca eşyalarınız aynı düzende yerleştirilerek teslim edileceğinden taşınma zahmetini hiç yaşamazsınız. Nakliyat süresi, ülkeler arasındaki uzaklığa göre değişecektir. Sır Lojistik, nakliyat öncesinde eşyaları sigorta yapar. Taşıma sırasında eşyaların hasar görmesini engelleyecek her türlü tedbiri alır. Alınan tedbirlere rağmen eşyalarda oluşan hasarlar sigorta şirketinden karşılanır. Böylece eşya sahibinin maddi zarar etmesi engellenir.

Avrupa’ya Parça Eşya Taşımacılığı

Avrupa ülkesinde yeni bir yaşam kurmak hem heyecan verici hem de tedirgin edici bir durumdur. Yeni yaşamınızı kurmak için belli başlı eşyalarınızı Avrupa ülkesine taşımak isteyebilirsiniz. Düşünceniz bazı eşyalarınızı taşımaksa Avrupa’ya parça eşya taşımacılığı firmasıyla anlaşarak sözleşme imzalamalısınız. İmzalayacağınız sözleşmede hangi eşyalarınızın, nasıl paketleneceği, nasıl ve kaç liraya taşınacağına dair detaylara yer verilir.

Sözleşme, müşteri ile firma arasında sözlü olarak yapılan anlaşmanın yazıya dökülmüş halidir. Sözleşme tarafların haklarını koruyacak resmi bir evraktır. Bundan dolayı iki nüsha çıkarılarak biri müşteriye verilirken diğeri firmada kalır. Parça eşya taşımacılığının en önemli aşaması, eşyaların paketlenmesidir. Eşyalar, doğru paketleme malzemesi, doğru şekilde ve uzman kişiler tarafından paketlendiğinde hiçbir hasar görmeden taşınır.

Avrupa’ya Mutfak Taşımacılığı Fiyatları

Mutfak mobilyaları ve malzemeleri bir bayanın en değerli eşyalarıdır. Yeni ülkeye uyum sağlarken aileyi ayakta tutabilmenin yolu; güzel ve sağlıklı yemekler yapmak olacaktır. Mutfak eşyaları genel olarak kırılabilir özelliktedir. Kırılabilir eşyaların taşınması ciddi özen ve deneyim ister. Avrupa’ya mutfak taşımacılığı fiyatları çeşitli etkenlere bağlı olarak değişir. Mutfak taşıma fiyatlarını etkileyen başlıca unsurlar şunlardır;

  • Mutfak eşyalarının yoğunluğu
  • Kullanılan paketleme malzemelerinin kalitesi ve çeşitliliği
  • Eşyaların nakledileceği ülkenin uzaklığı
  • Nakil sırasında kullanılan ulaşım vasıtalarının çeşitliliği

Avrupa kocaman bir kıtadır. Bu kıtada toplam 64 ülke bulunuyor. 64 ülkenin ülkemize uzaklığı doğal olarak farklılık gösterir. Yunanistan bir Avrupa ülkesidir. Komşumuz olan Yunanistan ülkemize uzak bir konumda değildir. Norveç de bir Avrupa ülkesidir. Ancak ülkemize çok uzak bir mesafededir. Norveç’e yapılacak nakliyat ile Yunanistan’a yapılacak aynı fiyatta olmayacaktır. Sır Lojistik, Avrupa ülkelerine mutfak nakliyatı konusunda en tecrübeli ve profesyonel firmaların ilkleri arasındadır. Mutfağınızı güvenli ve hasarsız bir şekilde taşımak için ilk tercih olarak değerlendirebilirsiniz. 

Avrupa’ya Yapı Malzemesi Taşımacılığı Fiyatları

İnşaatların yapımında ve dekore edilmesinde yapı malzemeleri kullanılmaktadır. Avrupa’daki evinizi dekore etmek veya düzenlemek için ülkemizden yapı malzemesi götürenler vardır. Yapı malzemelerinin satışını yapanlar ticari nakliyat şartlarıyla taşıma yapmak zorundadır. Şahsi kullanım için götürülen yapı malzemeleri zati eşya taşımacılığı statüsünde taşınmaktadır. Avrupa’ya yapı malzemesi taşımacılığı fiyatları zati veya ticari olmasına göre değişir.

Zati eşyaların taşımacılığında gümrük vergisi uygulanmaz. Ticari eşya nakliyatında gümrük vergisi uygulanır. Şahsi kullanım için götürülen yapı eşyalarının adet bakımından fazla olmaması çok önemlidir. Adedin fazlalığı şahsi kullanım için olsa bile gümrük vergisi uygulanmasına neden olur. Yapı malzemesi nakliyat fiyatları hesaplamasında eşyaların kaplayacağı yer m3 olarak hesaplanır.

Sır lojistik eşyaların oranı arttıkça m3 birimi üzerinden indirim yapar. Böylece fazla yapı malzemesi taşımanın maliyeti birim fiyatıyla orantılı olarak artmaz.  Güncel birim fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Avrupa’ya ev taşıma fiyatları açısından bütçe dostu bir hizmet almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.