Sır Lojistik, Avrupa’nın tamamında olduğu gibi İskandinavya’nın ünlü ülkesi İsveçte’de siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. İskandinav topraklarının doğal güzellikleri ile bilinen ülkelerinden İsveç, birçok göçmen vatandaşın yaşadığı ülkelerdendir. İsveç’teki vatandaşlarımızın tüm nakliyat ihtiyaçlarına çözüm üretmek adına Türkiye ve İsveç arasında uluslararası nakliyat hizmeti vermekteyiz. İsveç’e götürmek istediğiniz tüm eşyalarınız için kaliteli ve profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız bize ulaşmanız yeterlidir. Avrupa Birliği standartlarına uygun kalite anlayışı ile hizmet veren firmamız, sizlere yönelik sunduğu Türkiye İsveç eşya taşımacılığı hizmetini de aynı kalite standartlarını kesinlikle bozmadan devam ettirmektedir. Türkiye’nin 81 ilinden İsveç’in tüm şehirlerine yönelik eşya taşıma hizmeti veriyoruz. Orada yaşayan vatandaşların aklında, küçük şehirde yaşıyorum acaba Türkiye’den eşyalarımı getirirler mi düşüncesi bulunabilir. Biz Sır Lojistik olarak İsveç’in yalnızca büyük şehirlerine değil, tüm şehirlerine eşya taşıma hizmeti vermekteyiz.

Türkiye İsveç Sözleşmeli Eşya Taşımacılığı

Eşyalarınızın Türkiye’den İsveç’e aktarılmasını istiyorsanız, ilk olarak size özel bir sözleşme yapıyoruz. Sözleşmede, eşyalarınıza sigorta ve garanti kapsamında güven altına alınmasını sağlayan hizmetimizi yazıya döküyoruz. Bu şekilde içiniz daha rahat bir şekilde eşyalarınızın Türkiye’den çıkıp İsveç’e aktarılmasını sağlıyoruz. Türkiye’deki adresinize gelerek eşyalarınızın analizini ve taşıma kurallarına uygun olup olmadığını inceliyoruz. Eğer eşyalarınız taşınırken hem Türkiye’nin hem de İsveç’in gümrük kurallarını ihlal edecek bir durum yoksa, taşıma işlemi öncesinde belgelerin hazırlanması aşamasına geçiyoruz. Hem Türkiye İsveç eşya taşımacılığı hizmetimizde hem de vermiş olduğumuz uluslararası ve ulusal diğer tüm hizmetlerde aynı kaliteyi sağlamaya gayret gösteriyoruz. Taşıma öncesi eşyalarınızı sigortalıyoruz ve güvence altına alınmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda uluslararası standartlara uygun bir sözleşme yaparak, müşterilerimize profesyonel hizmet verdiğimizin bir göstergesi olarak sunuyoruz. Kesinlikle hem İsveç’e yönelik taşıma işlemlerimizde hem de diğer ülkelere yönelik lojistik faaliyetlerimizde belgeli şekilde işlem yapıyoruz.

Türkiye İsveç Profesyonel Nakliyat Hizmeti

Müşterilerimize verdiğimiz profesyonel hizmeti, her zaman memnuniyet çerçevesinde yapmaktayız. Sır Lojistik olarak, uluslararası taşıma işlemlerimizin tamamında olduğu gibi İsveç’e yönelik taşıma işlemlerimizde de paketlemeli ve profesyonel bir anlayış ile hizmet veriyoruz. Müşterilerimizle belgelerin ve sözleşmelerin imzalanmasının ardından paketleme işlemine geçiyoruz. Eşyalarınızı adresinize gelerek profesyonel ekip arkadaşlarımızla birlikte, yapısına uygun bir biçimde paketliyoruz. Bu sayede Türkiye İsveç eşya taşımacılığı esnasında eşyalarınızın zarar görmesinin veya çizilmesinin önüne geçmiş oluyoruz. Özellikle de Türkiye’den İsveç’e yönelik olarak mobilya tarzı ürünler götürüldüğü için, paketlemenin profesyonel  ve sorunsuz olmasına hassasiyet gösteriyoruz. Tüm eşyalarınız yapısına uygun paketlendikten sonra, ekip arkadaşlarımız tarafından donanımlı araçlarımıza yüklüyoruz. Eşyaların araçlarımıza yerleşimini de büyük bir titizlikle yapıyoruz. Türkiye’den İsveç’e kadar herhangi bir düşme veya kırılma olmaması adına her eşyaya en uygun yeri seçiyoruz. Eşyaların İsveç’e taşınması ve oradaki adresinize aktarılmasını da aynı özenle yapıyoruz.