Hollanda, Avrupa’nın endüstri ve teknoloji bakımından en gelişmiş ülkelerinden bir tanesidir. Aynı zamanda tarım sektöründe de dünyanın en çok ürün ihraç eden ülkelerinden biridir. Bu ülkede işl imkanları fazladır ve yaşam standartları da pek çok ülkeye göre yüksektir. Bu tür sebeplerden dolayı, dünyanın her yerinden bol miktarda göç almaktadır. Özellikle de ülkemizden zamanında büyük göçler almıştır. Şu an Türk kökenli pek çok vatandaş Hollanda’da ikamet etmektedir. Bu da doğal olarak Hollanda’ya yönelik ev taşımacılık ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Eğer siz de Hollanda’da ikamet ediyorsanız ve Sır Lojistik’ten Türkiye Hollanda eşya taşımacılığı hizmeti almak istiyorsanız, en kaliteli hizmeti vereceğimizi taahhüt ediyoruz.  Türk vatandaşları Avrupa’nın pek çok yerinde olduğu gibi Hollanda’da da kendi kültürlerine ait eşyaları ülkemizden götürmektedirler. Örneğin halı, Türk yapımı mobilyalar ya da benzeri birçok ürünü Türkiye’den Hollanda’ya aktarmak isteyen vatandaşlar çokca bulunmaktadır

Türkiye Hollanda Profesyonel Taşımacılık

Türkiye ve Hollanda arasında profesyonel taşımacılık hizmeti veren Sır Lojistik, sektördeki en deneyimli firmalardan bir tanesidir. Nakliyat sektöründeki firmaların geneli yerel taşımacılığı tercih etmektedir. Ancak bizim firma prensibimiz gereği ön plana koyduğumuz gibi uluslararası nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bu hizmeti başta Avrupa ülkelerine yönelik veriyoruz. Yani Almanya, Fransa, Hollanda, Avusturya gibi Türk kökenli vatandaşların yaşadığı ülkelere her yıl pek çok gez ev taşımac hizmeti gerçekleştiriyoruz. Bu da her yıl daha da büyük bir deneyim kazanmamıza ve işimizde daha da iyi olmamıza yol açıyor. Hollanda’da yaşayan bir Türk vatandaşıysanız ve bizimle iletişime geçip profesyonel bir şekilde ve sorun yaşamadanTürkiye Hollanda eşya taşımacılığı hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Uzun yılların getirdiği deneyimle birlikte, nakliyat sektörünün ve uluslararası taşımacılığın pek çok dinamiğine hakim bir firmayız. Sır Lojistik her zaman müşterilerine en profesyonel çalışma anlayışı ile hizmet vermiştir ve vermeye de devam etmektedir.

Türkiye Hollanda Ev Eşyası Taşıma

Hollanda ve Türkiye arasında yaptığımız uluslararası lojistik faaliyetlerinin genelinde, ilk sırayı ev eşyası taşıma hizmeti almaktadır. Ofis taşıma hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz de olsa da ev eşyası taşıma hizmeti en çok rağbet gören işlemdir. Özellikle de Türkiye’den Hollanda’ya yeni giden ve oraya Türkiye’deki adresinden tüm eşyalarını götürmek isteyen vatandaşlar bu hizmeti talep etmektedirler. Ayrıca Hollanda’dan ülkemizze kesin dönüş yapan vatandaşlarımız da firmamıa başvuruda bulunarak bizlerden Türkiye Hollanda eşya taşımacılığı hizmeti almaktadırlar. Müşterilerimizin pek çoğunun yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız olduğunu belirtmek isteriz. Bu sayede uluslararası taşımacılık konusunda oldukça büyük tecrübe sahibi bir firma haline gelmiş bulunmaktayız. Hem Hollanda’dan Türkiye’ye taşınacak eşyalarınız için hem de Türkiye’den Hollanda’ya taşınacak eşyalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İki ülke arasında ev taşımacılığı ve ofis taşımacılığı konularında profesyonel hizmet sunuyoruz.