Polonya’ya evden eve nakliyat hizmetlerine ola ilgi günden güne artış gösteriyor! Polonya, ülkemiz gençleri tarafından eğitim için tercih edilen Avrupa ülkeleri arasında yer almaktadır. Polonya’ya evlilik, eğitim, iş, görevlendirme gibi nedenlerle taşınmalar yaşanmaktadır. Polonya’ya evden eve nakliyat hizmetlerini kullanarak kolaylıkla taşınabilirsiniz. Yurtiçinde taşınmak bile zorken Polonya’ya taşınmak nasıl kolay olabilir diye düşünmeyin! Gelişen ve değişen nakliyat hizmetleri ile dünyanın bir ucuna dahi rahatlıkla taşınabilirsiniz.

Uluslararası evden eve nakliyat, yurtdışına taşınanlara sunulan bir nakliyat hizmetidir. Evden eve nakliyat, adından da anlaşılacağı üzere bir adresteki evden alınan eşyalar diğer adresteki eve yerleştirilmesidir. Eşyalar evden nasıl alındı ise o şekilde yerleştirilerek teslim edilir. Yani eşya sahipleri eşya toplamak, yerleştirmek gibi detaylarla ilgilenmek zorunda değildir. Sır Lojistik, müşterilerinin üzerindeki taşınma stres ve yükünü üzerinden alarak rahatlatmasına yardımcı olmaktadır. Firmamız tam da bu noktada ayrıcalıklı bir hizmeti sizlerle buluşturuyor!

Polonya’ya Ev Taşımacılığı

Polonya’ya taşınmanız gerekiyorsa hemen firma arayışına girmelisiniz. Doğru firma tercihi yapmanız, taşınma sürecinizi rahat ve kolay geçirmeniz anlamına gelecektir. Polonya’ya ev taşımacılığı hizmetini uluslararası nakliyat firmaları vermektedir. Ülkemizde çok fazla nakliyat firması vardır. Ancak her nakliyat firması uluslararası nakliyat yapamaz. Uluslararası nakliyat yapabilmek için C3 yetki belgesi olmalıdır. C3 yetki belgesi, firmanın yurtdışına ev ve eşya taşıyabilecek kapasitede ve yetkinlikte olduğunu gösterir.

Evinizi Polonya’ya taşıyacak firma araştırırken mutlaka C3 yetki belgesini sorgulamalısınız. Yetki belgesinin olması firmanın hizmet kalitesinin yüksek olduğu anlamına gelmez. Yetki belgesinin yanında firmanın hizmet kalitesini de incelemelisiniz. Sır Lojistik, Polonya’ya yüksek hizmet kalitesiyle ev taşıyan, C3 yetki belgesine sahip uluslararası nakliyat firmalarının öncülerindendir. Polonya’ya evden eve nakliyat konusunda firmamız titiz bir çalışmaya imzasını atma kabiliyetine sahiptir!

Polonya’ya Mobilya Taşımacılığı

Mobilyalarınızı satın almadan önce ne kadar özendiniz? Mobilyalarınıza ne kadar ödediniz? Eşyalarınızı Polonya’ya taşıyacak firma arayışında bu sorulara vereceğiniz cevapları devamlı hatırlayacaksınız. Çünkü herkes evine eşya alırken özenir ve belli bir miktar ödeme yapar. Özenerek aldığınız eşyaların özenli bir şekilde taşınmasını ve zarar görmemesini istersiniz. Polonya’ya mobilya taşımacılığı yapacak firmadan eşyalarınızı sigortalamasını istemelisiniz.

Sır Lojistik, müşterinin talebi olmadan nakledeceği eşyaları sigorta yapmaktadır. Firmamız, müşterilerinin eşyalarını kendi eşyaları gibi görerek hassas ve özenli davranmaktadır. Nakliyat öncesinde ekspertiz eşyaları görür ve sigorta yapar. Eşyalar Polonya’ya ulaştığında hasar tespiti yapılır. Varsa hasar sigorta tarafından ödenir. Böylece müşterilerimizin maddi zarara uğramalarını önlemiş oluruz.

Türkiye’den Polonya’ya Nakliyat

Yurtdışı nakliyatlarını sorunsuz ve hasarsız tamamlayabilmek uzmanlık gerektirmektedir. Polonya, Orta Avrupa’da yer alan güzel bir ülkedir. Türkiye’den Polonya’ya nakliyat hizmetlerinin temel hedefi eşyaların hasar görmeden nakliyatın sorunsuz tamamlanmasıdır. Eşyaların hasarsız taşınabilmesi için alınması gereken temel tedbirler vardır. Firmamız bütün tedbirleri alarak eşyaların nakliyatını gerçekleştirmektedir. Sır Lojistik eşyalar için şu tedbirleri almaktadır;

 • Sökülmesi gereken eşyalar mobilyacı ekip tarafından sökülür.
 • Eşyalar özelliklerine ve ebatlarına uygun malzemelerle paketlenir.
 • Evden nakliye aracına, nakliye arasından eve asansörlü sistemle taşınır.
 • Nakliye aracında eşyalar birbirine zarar vermeyecek şekilde özel bir ekip tarafından yerleştirilir.
 • Yerleşimi sağlanan eşyalar nakil aracına ekipmanlarla sabitlenir.

Nakliyat süresi ve yolculuğu uzun olduğundan eşyalarda hala hasar riski olabilir. Hasar riskine karşı sigorta yapmaktayız. Sigorta ile müşterilerimizin maddi zarar uğramalarını engellemekteyiz.

Polonya’dan Türkiye’ye Nakliyat

Eşyalarınızı birisine veya bir firmaya teslim edebilmeniz için ona güvenmeniz gerekir. Uluslararası nakliyatın temelini güven duygusu oluşturur. Sır Lojistik, sektördeki en güvenilir ve profesyonel firmalardandır. Firmamız müşterilerinin güvenini tesis edebilmek için çok ve planlı çalışmaktadır. Uluslararası nakliyatta sözleşme yapılması firmaya güven duymaya nedendir. Polonya’dan Türkiye’ye nakliyat yaptıracağınızda mutlaka yazılı sözleşme imzalamalısınız. Müşteri ile firma yetkilisi anlaşmaya varmadan önce sözlü görüşmeler yapar. Yapılan görüşmelerde nakliyatın detaylarında anlaşmaya varılır.

Sözlü yapılan anlaşmanın resmi hiçbir hükmü yoktur. Sözlü anlaşma maddeleri yazıya dökülüp altına imza atıldığında resmiyet kazanır. Sözleşme, her iki tarafın haklarını korumaya yönelik bir adımdır. Firmamız sözleşmeden iki nüsha çıkarır. Biri müşterimize verilir diğeri firmamızda kalır. Bir anlaşmazlık yaşandığında sözleşmedeki maddeler baz alınır.

Polonya’ya Nakliyat Fiyatları

Taşınma, masraflı bir iştir. Yurtdışına taşınmak ise yurtiçinde taşınmaya göre daha masraflıdır. Polonya’ya nakliyat fiyatları, döviz üzerinden hesaplandığı için yurtiçi nakliyatlara göre daha yüksektir. Nakliyata karar verildiğinde hemen bir taşınma bütçesi oluşturulmalıdır. Taşınma bütçesindeki en önemli kalem, nakliyat için ayrılmalıdır.

Nakliyat maliyetini düşürmek isteyenler amatör firmalardan hizmet almayı düşünürler. Ancak amatör firmaların hizmet kalitesi düşük olduğundan eşyalarınızda hasar oluşma ihtimali yüksektir. Ayrıca nakliyatta yaşanacak sorunlar da sizi strese sokmaya yetecektir. Eşyalardaki hasarın maliyeti, hesaba katıldığında profesyonel firmalara ödeyeceğiniz fiyattan daha fazlası çıkacaktır. Sır Lojistik, yüksek kalitedeki hizmetlerini uygun fiyatlara sunarak müşterilerini memnun etmeye özen gösterir. 

Polonya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Sır Lojistik, nakliyat alanında çeşitli hizmetler vermektedir. Firmamızın verdiği hizmetler arasında şunlar bulunmaktadır;

 • Havayolu nakliyat
 • Parça eşya taşımacılığı
 • Demiryolu nakliyat
 • Zati eşya taşımacılığı
 • Denizyolu nakliyat
 • Ev taşımacılığı
 • Karayolu nakliyat
 • Asansörlü taşımacılık
 • Araç nakliyat
 • Eşya depolama
 • Ofis nakliyat
 • Gümrük işlemleri

Nakliyat hizmeti çeşidi Polonya evden eve nakliyat fiyatlarıüzerinde etkilidir. Mesela Polonya’ya eşya nakliyatı kara veya havayolu ile yapılabilir. Karayolu nakliyatıyla havayolu nakliyatının fiyatı aynı olmayacaktır. Nakliyat fiyatlarını belirlerken kullanılacak hizmet türleri etkili olacaktır.

Polonya Uluslararası Nakliyat Fiyatları

Sır Lojistik ve profesyonel uluslararası nakliyat firmaları depolama hizmeti vermektedir. Depo hizmetinde, müşterileri eşyalarını depolarda belli bir ücret karşılığında belli bir süre saklayabilmektedir. Depoların temizlik, bakım ve güvenlik hizmetlerini nakliyat firması üstlenmektedir. Depolar çeşitli büyüklüklerde olabilmektedir. Tek bir eşyanın konabileceği yerler olduğu gibi bir evin eşyasını alacak mekanlar da bulunur. Depoların ödemesi aylık veya yıllık olarak yapılmaktadır. Depo aydan veya yıldan daha kısa kullanılacaksa ücretlendirme süreye göre yapılır.

Yurtdışına yapılan nakliyatlarda bazen beklenmedik aksilikler yaşanabilmektedir. Eşyalar Polonya’ya ulaştığı halde müşterimiz ülkeye gelememiş olabilir. Veya ev sorunu yaşanıyor olabilir. Profesyonel firmamız her türlü aksiliğe karşı önlem almaktadır. Müşterimiz gelene kadar veya ev sorunu çözülünceye kadar eşyalar depoya konur. Sorunlar giderilince teslimat yapılır. Polonya uluslararası nakliyat fiyatları içinde depo hizmetleri genellikle olmaz. Ekstra gelişen durumlarda ek ücretlendirme yapılır.

Polonya’ya Eşya Taşıma Fiyatları

Uluslararası nakliyat fiyatları çeşitlilik arz etmektedir. Yurtdışına yapılan ev ve eşya taşıma fiyatlarında etkili olan unsurlar şunlardır;

 • Nakliyatın türü
 • Eşyaların kaplayacağı hacim
 • Kullanılan ulaşım araçlarının çeşitliliği
 • Nakliyatın yapılacağı adresler arasındaki uzaklık

Polonya’ya 1+1 evin eşyasının kaplayacağı alanla 4+1 evin eşyasının kaplayacağı alan aynı değildir. Eşyaların hacmi arttıkça Polonya eşya taşıma fiyatları artar. Sır Lojistik, belli dönemlerde indirim ve kampanyalar düzenlemektedir. Düzenlediği kampanyalar ve indirimlerle yüksek kalitedeki hizmetlerini daha uygun fiyata sunar. % 20 indirim, kredi kartına 3, 6 veya 9 taksit gibi çok büyük avantajlar sunmaktadır.