Norveç ülkemize çok uzak konumda bir Avrupa ülkesidir. İskandinav yarımadasında yer alan Norveç’e evden eve nakliyat hizmetleri kullanılarak taşınabilirsiniz. Daha önce taşınmayı tecrübe edenler Norveç’e ev veya eşya taşıma konusunda strese girebilir. Geçmiş dönemlerde ev ve eşya taşıma işlemleri klasik yöntemlerle yapılırdı. Klasik ve eski yöntemlerle Norveç’e taşınmak ciddi anlamda zahmetli bir iş olurdu. Norveç’e evden eve nakliyat hizmeti konusunda firmamız hemen her zaman titiz bir hizmetin merkezinde yer alır.

Sır Lojistik evden eve nakliyat hizmetiyle Norveç’e taşınmak hiç zor olmayacaktır. Sizin belirlediğiniz zaman gelip eşyalarınızı paketleyecekler. Araca yükleyip nakledecekler. Siz eşyalarınızı Norveç’ten teslim alacaksınız. Evden Eve nakliyat, eşyalarınızın hasar görmesini engelleyen hizmetleri içermektedir. Eşyalar nakliyattan önce sigortalanır. Paketleme işlemleri de eşyaların hasar görmemesi için özel olarak yapılır. Nakliyatın her aşamasıyla firmamız ilgilendiğinden eşya sahipleri taşınmanın yükünden ve stresinden kurtulmuş olur.

Norveç’e Ev Taşımacılığı

Norveç’e yerleşmeye karar verdikten sonra nakliyat firması araştırmanız gerekir. Uzak mesafedeki Norveç’e eşyalarınızı taşıyacak firmaya güvenmelisiniz. Güvenilir ve profesyonel olarak Norveç’e ev taşımacılığı yapan firmaya eşyalarınızı teslim etmekten çekinmezsiniz. Sır Lojistik, uluslararası nakliyat hizmeti veren güvenilir firmalar listesinin ilk sıralarında yer almaktadır. Ülkemizde çok sayıda nakliyat firması olmasına rağmen hepsi uluslararası nakliyat yapamamaktadır.

Uluslararası nakliyat yapmak uzmanlık ve profesyonellik ister. C3 yetki belgesi olmayan firmalar da uluslararası nakliyat yapamaz. C3 yetki belgesi, Ulaştırma Bakanlığı tarafından uluslararası nakliyat yapabilecek özellikte ve yetkinlikte olan firmalara verilir. Yurtdışına ev ve eşya taşıyan firmaların bir kapasitesi vardır. Yeterli kapasiteye sahip olmamak nakliyatın yapılamamasına neden olacağından C3 yetki belgesi verilmez. Norveç’e evden eve nakliyat hizmeti konusunda üst seviyede bir hizmet almayı istiyorsanız hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Norveç’e Mobilya Taşımacılığı

Mobilyalarınız Norveç’e taşımak istiyorsanız Sır Lojistik müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Norveç’e mobilya taşımacılığı için firma ile iletişime geçtiğinizde hemen nakliyat sistematiği işlemeye başlar. Mobilya taşımacılığının ana hedefi eşyalara hasar gelmeden ve sorunsuz bir şekilde nakliyatı tamamlamaktır. Eşyaların hasarsız nakledilebilmesi için nakliyat planlı ve programlı bir şekilde yapılmalıdır. Planlı mobilya taşımacılığının aşamaları şöyle gerçekleşir;

 • Firmadan gelen bir ekip mobilyaları ölçerek kaplayacağı hacmi belirler.
 • Eşyalar sigortalanır.
 • Mobilyalar taşınma günü geldiğinde uzman ekip tarafından sökülerek paketlenir.
 • Paketleme işlemi modern ve yeni malzemelerle yapılır.
 • Paketlenerek hazırlanan mobilyalar asansörle nakil araçlarına indirilir.
 • Nakil araçlarında mobilyalar birbirine zarar vermeyecek şekilde yerleştirilerek sabitlenir.
 • Nakil aracı havalimanına ulaştığında gümrük işlemleri yapılır.
 • Uçak Norveç’e indiğinde yine gümrük işlemleri yapılarak nakil araçlarına yerleştirilir.
 • Norveç’teki adrese getirilen eşyalar yerleştirilerek teslim edilir.

Türkiye’den Norveç’e Nakliyat

Nakliyat firmalarının başarıları, emanet olarak aldıkları eşyaları hasarsız ve sorunsuz bir şekilde nakletmeleri ile ölçülür. Türkiye’den Norveç’e nakliyat ancak profesyonel ve güvenilir firmalar tarafından sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir. Sır Lojistik, hizmetlerini satın alan müşterilerinden %100 memnuniyet almış bir firmadır. Müşteri memnuniyetinin oluşmasında sunduğu hizmetin yüksek kaliteye sahip olması etkilidir. Firmamız eşyaların zarar görmemesi için özel ve sağlam ambalajlar kullanır. Kırılabilecek eşyalar, hassas elektronik cihazlar özenle paketlenerek araç içinde özel bölmelere yerleştirilir. Her eşya özelliğine uygun malzemelerle paketlenir. Gardırop gibi büyük mobilyalar sökülerek paketlenir ve taşınır. Araçları kullanan şoförlerden taşımayı yapan elemanlarımıza kadar bütün personelimiz deneyimlidir. Nakliyatın her aşamasında sistemli ve bilinçli bir şekilde hareket ederler.

Norveç’ten Türkiye’ye Nakliyat

Şehir içinde veya yurtiçinde evini taşıyacaklar nakliyat firmasına ihtiyaç duymadan taşınabilirler. Çünkü yurtiçinde yapılan taşınmaların resmi boyutu yoktur. Yurtdışında bir ülkeye eşya veya ev taşıyabilmek için uyulması gereken çok fazla prosedür vardır. Türkiye’den Norveç’e veya Norveç’ten Türkiye’ye nakliyat için öncelikle belgeler hazırlanmalıdır. Norveç nakliyatlarında hangi belgelerin istendiği Sır Lojistik firmamızın elemanları tarafından eksiksiz bilinir.

Nakliyat için gerekli olan belgelerin en önemlisi oturum izin evrakıdır. Şayet ülkede oturum izniniz yoksa eşya taşıyamazsınız. Oturum belgesi alındıktan sonra diğer belgeleri temin etmek zor olmayacaktır. Kimlik fotokopisi, pasaport fotokopisi, adres bilgileri raporu, vekaletname, yerleşim yeri bilgileri ve uçak bileti istenen diğer belgelerdir. Eşya sahiplerinin hazırlaması gereken belgelere ilave firmada bulunması gereke evraklar da vardır. Firmamız nakliyat yaptığı ülkelerin istediği belgeleri her zaman hazırda bulundurmaktadır.

Norveç’e Nakliyat Fiyatları

Sır Lojistik firmamız yüksek kalite standartlarındaki hizmetlerini her bütçeye uygun şekilde yapmaya özen göstermektedir. Uluslararası nakliyatı sorunsuz ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirmek maliyetli bir iştir. Nakliyatın sorunsuz gerçekleşebilmesi için personelin tecrübeli olmasına dikkat edilmelidir. Paketleme malzemeleri kaliteli ve modern olmalıdır. Araçlar her zaman bakımlı ve donanımlı olmalıdır. Nakliyat eleman, malzeme, araç, ulaşımdan oluşur.

Her birimin maliyeti Norveç’e nakliyat fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. Örneğin paketleme ürünleri ucuz malzemelerden seçilebilir. Ucuz malzemeler eşyaları korumayacağından hasar oluşur. Firmamız ise biraz daha yüksek fiyatlı kaliteli malzemelerle paketlemeyi tercih etmektedir. Firmamızın kalite için yaptığı tercihler nakliyat maliyetlerini artırmaktadır. Artan maliyetlerin bir kısmını üstlenen firmamız müşterilerine çok yansıtmamaktadır.

Norveç Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyatlarını etkileyen pek çok etken vardır. Norveç evden eve nakliyat fiyatları üzerinde tercih edilen hizmet çeşidi direkt etkilidir. Sır Lojistik, dünyanın dört bir yanına evden eve nakliyat yapabilecek hizmetler sunmaktadır. Firmamızın sunduğu nakliyat hizmetlerini şöyle sıralayabiliriz;

 • Karayolu ile nakliyat
 • Havayolu ile nakliyat
 • Denizyolu ile nakliyat
 • Demiryolu ile nakliyat
 • Asansörlü taşımacılık
 • Parça eşya taşıma
 • Zati eşya taşımacılığı
 • Araç taşıma
 • Ev taşıma
 • Ofis taşıma
 • Depolama
 • Gümrük hizmetleri

Norveç’in ülkemize çok uzak olmasından dolayı havayolu ile nakliyat en doğru seçimdir. Havayolu ile yapılacak nakliyat çok daha hızlı olacaktır. Ancak karayolu ile nakliyatın yapılabildiği bir ülkeye göre biraz daha maliyetli olacağını bilmek gerekir. Norveç’in ülkemize uzak olması da fiyatı etkilemektedir.

Norveç Uluslararası Nakliyat Fiyatları

Sır Lojistik firmamız depolama hizmeti de vermektedir. Depolama, eşyaların bir müddet korunması ve saklanması için verilen bir hizmet çeşididir. Norveç uluslararası nakliyat fiyatları belirlenirken alınacak bütün hizmetler hesaba katılmalıdır. Depolama hizmetini almaya bazı müşterilerimiz nakliyatın başında karar verirler. Nakliyatın başında kararlı olunması durumunda fiyata depo hizmeti dahil edilir. Ekstra gelişen durumlarda depo hizmeti verilirse ödemesi ek olarak tahsil edilir.

Depolama hizmeti, uluslararası nakliyatta eşyalar ülkeye ulaşıp müşterimiz ülkeye gelmemiş olduğunda veya evle ilgili sorunlar yaşandığında devreye girmektedir. Ülkemizdeki depolama hizmeti ise her zaman tercih edilebilmektedir. Müşteriler eşyalarını belli bir süre için belli bir ücret karşılığında depolara yerleştirebilmektedir.

Norveç’e Eşya Taşıma Fiyatları

Yurtdışına taşınmadan önce bir bütçe oluşturmanızda fayda olacaktır. Bütçenizdeki en önemli kalem nakliyat firmalarına ödeyeceğiniz ücrettir. Norveç’e eşya taşıma fiyatları için Sır Lojistik ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz size ortalama bir fiyat vereceklerdir. Ancak fiyatı kesinleştirmek için eşyalarınızı ölçmemiz ve nakliyat detaylarını netleştirmemiz gerekir.