İngiltere’ye evden eve nakliyat hizmeti sunan Sır Lojistik firmamız sayesinde artık taşınmak oldukça kolay. Alanının en iyi nakliyat ekipleriyle hareket eden firmamız sayesinde dünyanın her noktasına taşınmak mümkün. Profesyonel, tam zamanlı ve disiplinli çalışan geniş nakliye ağımız sayesinde sizlerde sorunsuz taşınmasın farkını hissedebilirsiniz.

Firmamız, Türkiye’den İngiltere’ye evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen herkese tam zamanlı hizmet garantisi sunar. 350’yi aşan lokasyonuyla geniş bir dünya ağı kuran firmamız aracılığıyla uluslararası taşınmanın en kapsamlı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

İngiltere’ye Ev Taşımacılığı

İngiltere Ev Taşıma
İngiltere’ye Evden Eve Nakliyat Hizmeti Sunan Sır Lojistik Firmamız Sayesinde Artık Taşınmak Oldukça Kolay.

İngiltere’ye ev taşımacılığı hizmetlerinde belli bir prosedür izlenir. Bu prosedürün ilk aşamasını ev içindeki eşyaların hacmi oluşturur. Tek tek ele alınan ve belirlenen eşyalar sonucunda toplam hacim elde edilir. Üzerine konum bilgisi de eklenerek uluslararası nakliye bedeli hesaplanır. Bu konuda müşterilerine büyük bir kolaylık sağlayan Sır Lojistik hacim m³ bazlı hesaplamalarda şu değerleri dikkate alır:

Eşya CinsiEşya CinsiEşya AdediHacim (min)Hacim (max)
Salon EşyalarıÜçlü koltuk, ikili koltuk, 2 tane tekli koltuk, TV ve TV ünitesi, zigon sehpa, orta sehpa, masa ve 6 sandalye, 2 adet gümüşlük, 1 tane kitaplık, 2 saksılı çiçek, 2 halı, vantilatör, avize, duvar aynası ve 6 adet koli3111.4211.16
Yatak OdasıÇift kişilik yatak, 2 komidin, 6 kapılı gardırop, şifonyer, makyaj masası, boy aynası, TV, halı, avize, 2 valiz, 2 abajur, 6 adet koli219.511.71
Genç Odası 1Tek kişilik yatak, çekyat, 3 kapılı gardırop, bilgisayar ve bilgisayar masası, koltuk, kitaplık, orta sehpa, halı, avize, 3 adet koli136.598.95
Genç Odası 2Genç odası 1 ile aynı eşyalar136.598.95
MutfakBuzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, 4 sandalye, masa, halı, çöp kovası, su sebili, 8 adet koli185.998.46
BanyoÇamaşır makinesi, ayna, çamaşır sepeti, 2 adet banyo dolabı, 2 adet koli71.722.54
Diğer EşyalarKlima, portmanto, ayakkabılık, elektrikli süpürge, 2 adet koli62.292.82
ToplamTüm eşyalar10944.1059.59

Genel olarak ortalama bir aile evinde bulunan eşyalarla hazırlanan bu hacim m³ verileri kişilerin eşyalarına göre değişiklik gösterir. Fiyat üzerinde de doğrudan etkili olan daha net sonuçlar için hacim-m³ hesaplama tablosundan ön bilgi edinilebilir. İngiltere’ye evden eve nakliyat hizmetleri için belirlenen taşıma fiyatlarını öğrenmek için şimdi ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere’ye Mobilya Taşımacılığı

İngiltere’ye mobilya taşımacılığı için 7/24 destek sunan müşteri hizmetleri hattı taşıma sürecinin tüm detaylarını müşterilere aktarır. Bu konuda detaylı bilgi için en çok merak edilen konuların başında teslimat süreleri gelir. Uluslararası nakliyat prosedürlerine göre oldukça cazip bir süreç olan maksimum 17 günde nakliyat tamamlanmış olur. Bir ülkeden diğerine taşınma bazlı düşünüldüğünde bu süre oldukça kısadır.

İngiltere’ye evden eve nakliyat süresieşyaların paketlenmesi, Avrupa’ya taşınması ve eşya teslimlerin yapılmasını kapsar. Hasarsız, eksiksiz ve tam zamanlı gerçekleşen böyle nakliyatlarda alanının en iyi uluslararası nakliyat firmalarıyla çalışılmalıdır.

İngiltere’ye Nakliyat Fiyatları

İngiltere’ye nakliyat fiyatları taşınacak eşya hacmine göre belirlenir. Eşya miktarının ortaya çıkardığı toplam m³ üzerinden hesaplanan bedeller müşterilere iletilir. Sır Lojistik hacim hesaplama alanıyla belirlenebilen bu hesaplamalar için adresinize bir ekspertiz gönderilir. Ekspertiz eşya miktarının saptanması, paketleme şekli ve toplam nakliye bedelinin hesaplanmasında rol oynar.

Yurtiçi taşımalarda gündeme gelmeyen gümrük işlemleri de yine uluslararası nakliyat faaliyetlerinde büyük bir gündemdir. Tüm gümrük aşamalarını halleden nakliyat firması Türkiye sınır kapılarının konumuna göre hareket eder. Taşınma gerçekleşecek adres hangi sınır kapısına yakınsa rotasyon oradan çizilir. Teknolojik ve son model nakliyat araçlarına yüklenen eşyalar İstanbul ya da Edirne gibi sınır kapılarına yakınsa aynı gün işleme alınır. Uzak olanlarda genellikle bir gün sonrası gümrük geçişi sağlanır.

İngiltere’ye Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İngiltere’ye evden eve nakliyat fiyatları kişilerin taşınmasını istediği eşya miktarı ve cinsi üzerinden hesaplanır. Taşınma prosedürlerine uygun olarak gerçekleştirilen böyle nakliyatlarda özel paketleme gerektiren parçalar dikkatle seçilir. Ekspertiz aracılığıyla gerçekleştirilen eşya inceleme sonrasında net fiyat ortaya çıkarılabilir. Elbette bu fiyatlar üzerinde müşterilerin ekstra talepleri de etkilidir. Özellikle depolama türlerinin kullanımı fiyatları değişikliğe uğratabilir. İngiltere’ye evden eve nakliyat faaliyetlerinde faydalanılabilen depolama türlerini bir tablo ile aktaralım.

Profesyonel DepolamaEv, ofis, villa eşyalarının korumaya alındığı depolardır.
Esnek DepolamaAntika, sanat eserleri, tasarım mobilyalar vb. gibi ürünlerin depolanabildiği alanlardır.
Teknolojik Depolama24 saat üst düzey güvenlik önlemlerinin bulunduğu depolardır. Kısa, orta ya da uzun süreli depolama faaliyetlerinde tercih edilebilir.
Özel DepolarKişiye özel imkanların sunulduğu depolama hizmetidir. Fiyatlar gün + KDV şeklinde belirlenir.

İngiltere Evden Eve Nakliyat

İngiltere evden eve nakliyat faaliyetleri hem İngiltere içi hem Türkiye – İngiltere arası yapılabilen faaliyetlerdir. Ev, ofis ve iş yeri gibi tüm taşımalardan destek sunan SIR Lojistik sayesinde cazip ödeme seçeneklerinden faydalanarak taşınabilirsiniz. Teknolojik sistemlerin kullanıldığı böyle uluslararası nakliyat faaliyetlerin her adım planlanır. Müşteriye her anı bilgilendirilen operasyon süreçleri alanının en iyi ekipleri tarafından 7/24 izlenir. Olası sorun ya da problemlerde anında çözüm üretilerek müşterilere vadedilen %100 başarı odaklı nakliyat hizmeti sağlanır. İngiltere’ye evden eve nakliyat hizmetlerini öğrenmek için hemen şimdi müşteri destek ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul İngiltere Evden Eve Nakliyat

İstanbul İngiltere evden eve nakliyat günümüz koşullarında en çok talep edilen uluslararası nakliyat rotasyonlarındandır. Diğer illere göre daha hızlı ve tam zamanlı gerçekleştirilen bu nakliyat sınır kapılarına yakınlıktan kaynaklanır. Gümrüğe yüklemenin yapıldığı gün ulaşan nakliyat araçları bekleme yapmadan sınır kapılarını aşar. Taşınma öncesinde hazırlanan evraklar bu noktada işlev görür.

Taşınması talep edilen eşya hacmiyle planlanan uluslararası nakliyatlar, sözleşmeli eşya taşıma prosedürlerine uyularak gerçekleştirilir. Böylece olası hasara karşı eşya bedelleri garantiye alınmış olur. Özellikle manevi ve maddi değeri yüksek eşyalarda böyle yazılı nakliye sözleşmelerinin varlığı mutlaka sorgulanmalıdır.

İngiltere Uluslararası Evden Eve Nakliyat

İngiltere uluslararası evden eve nakliyat hizmetleriyle adını duyuran Sır Lojistik farkıyla cazip imkanlardan faydalanmak mümkün. Gerek tüm eşyalar gerek parça bazlı gerçekleştirilen bu nakliyat faaliyetlerinde güvenlik önlemleri hat safhada tutulur. Disiplinli ve prensipli olarak hareket eden operasyon ekiplerimiz her adım için ek alternatif seçeneğini hazırda tutar.

5 kıta üzerinde 350’yi aşan lokasyonuyla uluslararası taşımacılık hizmeti veren firmamızla güvenilir taşımanın keyfini sürün. Üstelik dayanıklı paketleme, yükleme ve aynı kalitede gerçekleşen teslimat koşuluyla. Operasyon süreçleri ve gerekli evraklar hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz mail kanalıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

İngiltere Zati Eşya Taşımacılığı

İngiltere zati eşya taşımacılığı gümrük vergisinden muaf olan gönderileri içerir. Kişinin nakliyat sürecinde yanında taşıyabildiği ya da sonrasında talep edebildiği eşyalardır. Genel zati eşya tanımının içine giren eşya gruplarını netleştirebilmek için tanımına bakmak yeterlidir. Buna göre zati eşya; taşınan kişinin kullanımına ayrılan, gayri ticari kullanılan ya da hiç kullanılmamış eşyalardır. Taşınan kişiden en fazla 2 ay sonra kişiye ulaştırılması gerekir. Bu gruba giren ürünlerden vergi alınmaz. Örnekleme yapmak gerekirse bir şirketin araçları, ev içinde kullanılan eşyalar, ofis malzemeleri vb.

İngiltere’ye evden eve nakliyat faaliyetlerinde zati eşya grubuna giren ürünler ve detayları için hemen buradan iletişime geçebilirsiniz. Talep ettiğiniz konu hakkında en detaylı bilgileri ve fiyatlandırmaları yine bu iletişim kanallarından edinebilirsiniz.

İngiltere Ev Taşıma Fiyatları

İngiltere ev taşıma fiyatları söz konusu nakliyatın konumu ve eşya miktarı baz alınarak hesaplanır. Elbette eşya cinsi de bu fiyatlandırmalarda etkilidir. İngiltere içi taşımalar ile uluslararası taşımalarda araya giren gümrük vergileri de fiyatları yakından etkiler. Oldukça kısa sürelerde gerçekleştirilen ev taşıma faaliyetlerinde tahmini fiyatlar yerine net ve kesin bilgilendirmeler yapılır.

Uluslararası nakliyat firmasıyla karşılıklı olarak imzalanan nakliyat sözleşmesine göre hareket edilir. Hem firma hem de müşteri açısından önemi büyük olan nakliye sözleşmeleri olası kayıp ve zararları telafi etmekte kullanılır. Yapılan taşıma hizmetinin yasallığını gösteren böyle sözleşmeleri her türlü nakliye hizmetinde talep etmelisiniz. Başta İngiltere’ye evden eve nakliyat olmak üzere tüm dünya üzerindeki nakliyat faaliyetlerimiz için hemen şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.