İsveç’e evden eve nakliyat hizmeti alacaksanız ilk önce firma tercihinde bulunmalısınız. Taşınma, her insanın hayatında en az bir kere yaşadığı bir tecrübedir. Her insan yurtiçi veya şehir içi taşınmayı tecrübe etmiştir. Ancak yurtdışına taşınmayı herkesin tecrübe etmesi mümkün değildir. İnsanlar yurt içindeki taşınma tecrübeleri ile kıyaslayarak yurtdışına taşınmanın ne kadar zor olacağını tahmin etmektedir. İsveç’e taşınmak, zor ve zahmetli olan yurtdışı taşınmalarındandır. İsveç’e kişinin kendi imkanlarıyla taşınması son derece zor hatta imkansızdır. İsveç’e evden eve nakliyat firmaları ile taşınmak zorundasınız.

İsveç’e eşyalarınızı taşıyacak firma uluslararası nakliyat yetkisine sahip olmalıdır. C3 yetki belgesi, Ulaştırma Bakanlığı’ndan alınır. Ulaştırma Bakanlığı, başvuruda bulunan firmaları inceler. Başvuru yapanlar arasından uluslararası nakliyat yeterliliğine ve kapasitesine sahip olan firmalara yetki belgesini verir. Sır Lojistik, C3 yetki belgesine sahip bir firma olarak İsveç’e nakliyatı güvenli ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. İsveç’e evden eve nakliyat firmaları gündeme geldiği zaman firmamızın en mantıklı seçenek olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

İsveç’e Ev Taşımacılığı

Ev taşıma, eşyaları toplama, paketleme, araca yerleştirme, nakliye ve yeni adrese yerleştirme işlemlerini kapsamaktadır. İsveç’e ev taşımacılığı yapan firmalar, bütün işlemleri üstenerek müşterilerini taşınmanın yükünden kurtarırlar.  Evden eve nakliyat hizmetlerinin gelişmesiyle birlikte taşınma yük olmaktan çıktı. Geçmişte insanlar taşınmanın bütün stresini ve zahmetini üstlenmek zorundaydı. Zamanla gelişen evden eve nakliyat hizmetleri taşınmayı kolaylaştırdı.

İsveç’e taşınacak kişinin üzerindeki en büyük sorumluluk firma tercihini yapmaktır. Firma tercihi aslında en önemli ve büyük sorumluluktur. Çünkü eşyaların hasarsız taşınması ve nakliyatta sorun yaşanmaması yapılan bu tercihe bağlıdır. Sorunsuz, hasarsız ve zahmetsiz nakliyat için profesyonel nakliyat firmalarından hizmet alınmalıdır. Sır Lojistik, İsveç’e yapacağınız ev taşımasında size yardımcı olabilecek profesyonel firmadır.

İsveç’e Mobilya Taşımacılığı

Ev taşıma ile İsveç’e mobilya taşımacılığı benzer hizmetleri içermektedir. Evlerimizde yoğun olarak mobilya bulunduğundan ev taşımayla nerdeyse eş değerdedir. Oda takımları, dolaplar, kütüphane, sehpalar, koltuk takımları mobilya kavramı içine girmektedir. Mobilyaların hiçbir zarar görmeden İsveç’e nakledilmesi için sürecin profesyonelce takip edilmesi gerekir. Sürecin profesyonel işlemesi için Sır Lojistik firmamız atılacak her adım planlı ve programlıdır. Mobilya taşımacılığında atılacak planlı adımlar şöyle gerçekleşir;

 • Eşyalar incelenerek listelenir, kaydı alınarak sigortalanır.
 • Her eşya yapısına ve ebatlarına uygun modern malzemelerle paketlenir, etiketlenir ve sınıflandırılır.
 • Hazırlanan eşyalar nakliye aracına özel ekip tarafından yerleştirilir. Eşyalar birbirine zarar vermeyecek şekilde yerleştirilerek sabitlenir.
 • Araç yerleşimi bitince yola çıkar.
 • Hava veya deniz yolundan hangisiyle ulaşım sağlanacaksa gümrük işlemlerinin ardından nakliyat devam eder.
 • İsveç’e ulaşan eşyaların gümrük işlemleri bitince adrese ulaşımı sağlanarak eşyalar yerleştirilir.

Türkiye’den İsveç’e Nakliyat

Konumu nedeniyle Türkiye’den İsveç’e nakliyat kara, deniz veya havayoluyla gerçekleştirilmelidir. Türkiye’deki adresten eşyalar karayolu araçlarıyla alınır. Karayolu nakliyat araçlarının büyüklüğü eşyaların yoğunluğuna göre belirlenir. Eşyalar fazla ise büyük, az ise küçük araç tahsis edilir. Eşyaların zarar görmemesi için uygun ebatlarda araç tahsis edilmesi çok önemlidir. Büyük araca az eşya konulduğunda sabitleme yapılsa dahi sallanma gerçekleşeceğinden hasar oluşabilir.

Küçük araca fazla eşya yerleştirilmesi ise üst üste binmelerden dolayı hasara neden olacaktır. Nakliyat araçları eşyaları limana veya havalimanına getirir. Sır Lojistik, müşteriyle yapılan sözleşmede deniz veya hava yolu nakliyatından hangisinin tercih ettiğini belirler. Belirlenen nakliyat türüyle ulaşım sağlanır. İsveç’e nakliyatta en çok havayolu tercih edilmektedir. İsveç’e evden eve nakliyat firmaları arasında deneyimiyle ön plana çıkan firmamız tam da aradığınız bir hizmetin merkezinde yer alır.

İsveç’ten Türkiye’ye Nakliyat

Uluslararası nakliyat, çeşitli resmi ve gümrük işlemlerini içermektedir. İsveç’ten Türkiye’ye nakliyat için de aynı işlemler geçerlidir. Her ülkenin sınırları için koyduğu kanunlar ve prosedürler vardır. Prosedürleri ve kanunları uygulamayanların eşyalarını ülkeye sokması imkansızdır. Sır Lojistik, İsveç nakliyatının sorunsuz gerçekleşmesi için gerekli olan her türlü tedbiri almaktadır. Öncelikle eşya sahiplerinin belgelerini hazırlaması için bir liste hazırlanır. Listede İsveç’in ve ülkemizin gümrüklerinde gösterilmesi gereken belgeler vardır. Belgelerin eksiksiz hazırlanması istenir. Eşya sahiplerinin hazırlaması gereken evraklar şunlardır;

 • Kimliğin ve pasaportun fotokopisi
 • Oturum izin belgesi
 • Uçak bileti
 • Noter onayı olan vekaletname
 • İsveç’teki ve Türkiye’deki adres bilgileri
 • Onaylı adres bilgisi raporu (Nüfus müdürlüğünden alınacak)
 • Onaylı yerleşim ve diğer adres bilgileri (Kaymakamlıktan alınacak)

Eşya sahiplerinden belgeler alındıktan sonra bütün sorumluluk nakliyat firmasındadır. Firmamızın saha elemanları gümrük ve diğer resmi işlemlerde bilgili ve tecrübelidir. Olası sorunları anında çözerek müşteriye hissettirmezler.

İsveç’e Nakliyat Fiyatları

Uluslararası nakliyattaki en önemli konu; firma seçimidir. İsveç’e nakliyat yapan çok sayıda firma vardır. Ancak bütün firmaların hizmetleri yüksek standartlarda değildir. Amatör firmalar düşük kalitedeki hizmetlerini uygun fiyata vermektedir. Profesyonel firmaların İsveç’e nakliyat fiyatları biraz daha yüksektir.

Uluslararası nakliyat hizmeti profesyonellik ve tecrübe gerektiren teknik bir iştir. Bundan dolayı amatörlerden uygun fiyata hizmet almak doğru bir karar değildir. Uygun fiyata alınan nakliyatta çeşitli sorunlar yaşayacağınızı ve eşyalarınızın zarar görme riskinin olduğunu unutmayın. Sır Lojistik, yüksek kalite standartlarındaki hizmetleriyle hasarsız ve sorunsuz taşınma garantisi vermektedir. Yurtdışı taşınmalarında fiyata değil, hizmet kalitesine bakılmalıdır.

İsveç Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ülkemiz ile İsveç arası oldukça uzaktır. Eşyalarınız İsveç’e giderken kilometrelerce yol kat edecektir. Birden fazla ulaşım vasıtasıyla yapılacak nakliyatta eşyaların zarar görmemesi için tedbirler alınmalıdır. Sır Lojistik, eşyaların zarar görmemesi için gerekli olan bütün tedbirleri alır. Alınan tedbirlere rağmen hasar görebilme ihtimaline karşı eşyaları sigorta yaptırır. Nakliyat tamamlandıktan sonra hasar tespiti yapılır. Varsa hasar eşyanın bedeli tazmin edilerek müşterinin maddi zarara uğraması engellenir.

Uygun olduğundan dolayı amatör firmaları tercih edenler bu tür hizmetlere ulaşamazlar. İsveç evden ene nakliyat fiyatları profesyonel firmalarda biraz yüksek olabilir. Fakat profesyonel firmaların kaliteli hizmetlerini kampanya ve indirim zamanlarında uygun fiyata alabilirsiniz. Kampanya ve indirimlerimizi takip ederek kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatla yararlanabilirsiniz.

İsveç Uluslararası Nakliyat Fiyatları

Uluslararası nakliyat hizmetleri çeşitlilik göstermektedir. Sır Lojistik firmasının nakliyat hizmetleri arasında şunlar öne çıkmaktadır;

 • Havayoluyla taşımacılık
 • Karayoluyla taşımacılık
 • Denizyoluyla taşımacılık
 • Demiryoluyla taşımacılık
 • Zati eşya taşımacılığı
 • Ev taşıma
 • Parça eşya taşıma
 • Asansörlü taşıma
 • Depolama
 • Gümrük işlemleri
 • Ofis taşıma
 • Araç taşıma

Firmamız İsveç uluslararası nakliyat fiyatları hesabı yaparken tercih edilen hizmet çeşitlerini baz almaktadır. İsveç’e yapılacak deniz ve hava yolu taşımacılığının fiyatı aynı olmayacaktır. Depolama hizmetleri, gerekli durumlarda devreye girdiğinden fiyatı etkilemez.

İsveç’e Eşya Taşıma Fiyatları

Ülkemizden İsveç’e eşya taşıma fiyatları çeşitli etkenlere bağlı olarak değişmektedir. Fiyatları etkileyen en önemli unsur eşyaların kapladığı hacimdir. 1+1 evin nakliyesi ile 4+1 evin nakliyesi aynı olmayacaktır. Eşyalarınızın hacim hesaplamasını Sır Lojistik firmamın sitesindeki veriler ışığında yapabilirsiniz. Yapacağınız hesaplamayla ortalama bir fiyat belirlenir. Fiyat, eşyaların firmamızın elemanları tarafından ölçülmesi ve nakliyat detaylarının kesinleşmesinden sonra netleşir.