Hollanda evden eve nakliyat hizmetleri,bulunduğunuz konumdaki eşyaların paketlenmesi, profesyonel şoförlerle birlikte diğer adrese taşınması için sunmuş olduğumuz bir çözümdür. Eşyalarınıza gereken hassasiyeti sağladığımız bu hizmette, uzman ekibimiz tüm sürecin güvenli bir şekilde tamamlanması için özenle çalışır. 

Nakliye sürecinde profesyonel destek sunan firmamız, müşterilerin taleplerini karşılamak için gereken özeni gösterir. Sizler de evinizi Hollanda’ya taşımak için hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Sirlojistik olarak birçok ülkede sağladığımız nakliye hizmetleri, alanında uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilir. Eşyalarınızın zarar görmemesi ve hızlı bir şekilde yerine ulaştırılması adına özenle çalışılır. Uluslararası taşımacılık firması olarak müşteri memnuniyetini önemsiyor ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmet sunuyoruz. Havayolu, karayolu, denizyolu gibi çeşitli seçeneklerle, evinizini güvenle taşıyabilirsiniz. 

Hollanda Evden Eve Nakliye Süreci

Türkiye’deki evinizini Hollanda’ya taşımak için tercih edebileceğiniz hizmetimizde, tüm süreç planlı ve programlı bir şekilde ilerler. Bu sayede herhangi bir aksaklıkla karşılaşmadan taşınma sürecini tamamlamanız mümkündür. 

Nakliye sürecinde belirli bir plan oluşturulması adına öncelikle bizlere ulaşarak detaylı bilgi vermeniz önemlidir. Hangi bölgeye taşınacağınıza ve hangi şehirde ikamet ettiğinize dair bilgiler, gerekli belgeler ve eşya kapasitesi hakkında detayları bizlerle paylaşmalısınız.

Hollanda lojistik sürecinin ilk aşamasında bazı belgeleri tarafımıza iletmeniz gerekir. Daha sonra ekibimiz, adresinize gelerek tüm eşyalarınızı özenle paketler ve araca yükler. Profesyonel şoförlerimizle nakliye süreci başlar ve akabinde gümrük işlemleri sorunsuz bir şekilde halledilir. Tüm bu sürecin sonunda yeni adresinize rahat bir şekilde ulaşmanız mümkündür. 

Uluslararası Evden Eve Nakliyat FiyatlarıUluslararası Ev Taşıma Ücretleri
Koli Taşıma Fiyatı80 – 100 €
Parça Eşya Taşıma Fiyatı150 – 190 €
5 m³ ve Altı Eşya Taşıma Fiyatı800 – 1.000 €
1+1 15 m³ Eşya Taşıma Fiyatı1.750 – 2.200 €
2+1 25 m³ Eşya Taşıma Fiyatı2.800 – 3.200 €
3+1 35 m³ Eşya Taşıma Fiyatı4.000 – 5.000 €
4+1 45 m³ Eşya Taşıma FiyatıLütfen Fiyat Alınız

Gerekli Evraklar

Firmamız nakliye hizmetini uluslararası olarak sağladığından, bazı evrakları tarafımıza iletmeniz gerekir. Bu belgeler, gitmek istediğiniz ülkeye göre değişiklik gösterse de bazı standart evraklardan bahsetmek mümkündür. Bunlar; kimlik fotokopisi, vekaletname, pasaport fotokopisi, adres belgesi, uçak bileti, ikametgah gibi belgelerdir. Özellikle gümrük işlemlerinde sorun yaşamamak adına istenen evrakları eksiksiz bir şekilde iletmeniz önemlidir. 

Eşya paketleme

Eşya paketleme, firmamız tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Eşyalar özelliklerine göre ayrılır ve her biri kaliteli ambalajlarla paketlenir. Bu süreç ilk olarak eşyaların cam, metal, ahşap gibi, üretildiği malzemeye göre ayrılmasıyla başlar. Ardından mobilyaların hasar görmemesi için modern ambalajlar kullanılır. Bardak, tabak, ayna gibi kırılabilir eşyalarsa çeşitli materyaller kullanılarak özenle sarılır. 

Televizyon, bilgisayar, beyaz eşya gibi elektronik aletlerin yolda hasar görmemesi için gerekli özen gösterilir. Bu bağlamda araçlarımızda bulunan özel alanlara yerleştirilir ve taşıma sırasında ekstra dikkat edilir. Eşyaların zarar görmeden taşınması için titizlikle çalışan firmamız sayesinde nakliye sürecini güvenle tamamlayabilirsiniz. 

Araçlara Yükleme

Paketleme işleminin ardından tüm eşyalar araçlara yüklenir. Ambalajlama konusunda ekstra hassas davranan ekibimiz, bu süreçte de aynı özeni göstermektedir. Tüm eşyalarınız araca doğru bir pozisyonda yerleştirilir ve bu sayede hiçbir zarar görmeden adrese ulaşır. Hollanda zati eşya taşımacılığı hizmetimizde uzun mesafe yol gidileceğinden, bu sürecin maksimum hassasiyetle gerçekleştirilmesine özen gösteriyoruz. 

Gümrük İşlemleri

Farklı bir ülkeye taşınma durumunda en kritik noktalardan biri, gümrük işlemleridir. Gümrük işlemleri aşağıda verilen süreç izlenerek tamamlanır:

  1. Araçlar yola çıktıktan sonra aktarım işlemi başlar.
  2. Gidilecek ülke Avrupa’daysa ve eşyalar İstanbul veya Edirne civarından alınıyorsa, aynı gün gümrüğe ulaşılır. Öte yandan daha farklı şehirlerde en geç ertesi gün ulaşım sağlanır.
  3. Avrupa dışında Afrika, Amerika ve Asya gibi diğer kıtalar için de gerekli işlemler, firmamız tarafından sorunsuz bir şekilde yürütülür. 

Bu süreci başarılı bir şekilde tamamlamanın ilk adımı, gerekli evraklara sahip olmaktır. Gideceğiniz ülkeye göre talep edilen evrakları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Hollanda Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Hollanda nakliyat maliyeti çeşitli unsurlara bağlı olarak değişiklik gösterir. Taşınacak eşya sayısı, mesafe ve diğer bazı faktörlere göre fiyat hesaplaması yapılır. Bu bağlamda evden eve nakliyat fiyatları aşağıda verilen değerler arasında değişir: 

  • Koli : 80-100 €
  • Parça eşya: 150-190 €
  • 5 m³ ve altı: 800-100 €
  • 1+1 15 m³: 1.750 – 2.200 €
  • 2+1 25 m³: 2.800 – 3.200 €
  • 3+1 35 m³: 4.000 – 5.000 € 

Verilen fiyatların zaman zaman değişiklik gösterebileceğini unutmamanız önemlidir. Bu konuda güncel bilgilere ulaşmak için bizlerle her zaman iletişime geçebilirsiniz.