Fransa evden eve nakliyat, yurt dışına taşınma sürecinizde, tüm adımların profesyonel bir şekilde yürütüldüğü çözümlerimizden biridir. Deneyimli ekibimizle birlikte, baştan sona kadar her aşamanın titizlikle planlandığı, güvenli bir lojistik serüveni sunuyoruz. Mevcut yasalar dahilinde ülkeler arası taşınmasında sakınca bulunmayan tüm eşyalarınızı, evinizden Fransa’ya emniyetle iletiyoruz. 

Alanında uzman, genç ve dinamik ekibimiz, istek ve ihtiyaçlarınızı dikkatlice değerlendirerek, sizin için en uygun çözümleri sunmaktadır.

Fransa Nakliyat Hizmetleri 

Fransa’ya taşınma sürecinizde, Türkiye’deki tüm eşyalarınızı yanınızda götürmeniz mümkündür. Fransa lojistik çözümleri firmamızın hizmet alanı oldukça geniştir ve yalnızca ev taşımalarıyla da sınırlı değildir. Ofisiniz, iş yeriniz veya aklınıza gelebilecek tüm  taşınır eşyalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Ekibimiz, müşterilerine birçok farklı hizmet sunar. Yararlanabileceğiniz hizmet çeşitleri aşağıdaki gibidir: 

 • Hava taşımacılığı
 • Deniz taşımacılığı
 • Ofis taşıma 
 • Karayolu nakliyat
 • Araç taşıma 
 • Asansör sistemiyle taşıma 

Fransa zati eşya taşımacılığı çözümleri sunan Sirlojistik, ambalajlama ve paketleme görevini de üstlenmektedir. Bu sayede eşyaları toplamak ve korumak için ayrı bir zahmete girmenize gerek yoktur. Donanımlı araçlarımız, son teknoloji sistemlerimiz ve profesyonel ekibimizle, ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sağlıyoruz. 

Fransa Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl İşler? 

Fransa nakliyat için firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde, ilk olarak geniş çerçeveli bir değerlendirme süreci başlar. Bu noktada mevcut adresiniz, Fransa’nın hangi bölgesine seyahat edeceğiniz, evinizdeki eşyaların miktarı gibi birçok farklı unsuru mercek altına alırız. Taşıyacağınız eşyaları, adresinize gelerek değerlendiririz. Böylece tüm süreç, geniş bir planlama dahilinde başlar. 

Bir sonraki adımda ise gideceğiniz bölge değerlendirilir. Gidilmesi gereken mesafe, yasalar ve düzenlemeler gibi, bölgeye has unsurlar göz önüne alınır. Önemli tüm noktalara değindikten sonra tarafınıza süreçle ilgili bilgilendirmeler yapılır. 

Fransa Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Fransa evden eve nakliyat için fiyat belirlenirken dikkate alınan bazı faktörler vardır. Aşağıdaki etkenler doğrultusunda sizler için en makul ücretleri belirlemekteyiz:

Uluslararası Evden Eve Nakliyat FiyatlarıUluslararası Ev Taşıma Ücretleri
Koli Taşıma Fiyatı80 – 100 €
Parça Eşya Taşıma Fiyatı150 – 190 €
5 m³ ve Altı Eşya Taşıma Fiyatı800 – 1.000 €
1+1 15 m³ Eşya Taşıma Fiyatı1.750 – 2.200 €
2+1 25 m³ Eşya Taşıma Fiyatı2.800 – 3.200 €
3+1 35 m³ Eşya Taşıma Fiyatı4.000 – 5.000 €
4+1 45 m³ Eşya Taşıma FiyatıLütfen Fiyat Alınız

Daha fazla miktardaki eşyalar için de firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

Fransa Evden Eve Nakliyat için Gerekli Belgeler

Müşterilerimizle anlaşma sağlamamız halinde bir taahhütname imzalanmaktır. Bu belgede; tarafımızca eşyalarınızın tüm emniyet önlemleri alınarak hedef noktaya taşınacağına dair maddeler yer almaktadır. Garanti kapsamı da bu evrakta mevcuttur. 

Ardından, müşterilerimizin gerekli evrakları tarafımıza iletmesi gerekir. Türkiye – Fransa arası yapılacak lojistik işlemler, gümrük kontrollerinden geçeceği için bu adım zaruridir. İhtiyaç duyulan evraklar aşağıdaki gibi sıralanır: 

 1. Kimlik fotokopisi
 2. Vekaletname (noter onaylı)
 3. Pasaport fotokopisi
 4. Yerleşim yeri – diğer adres belgesi (kaymakamlıktan)
 5. Adres bilgisi raporu
 6. Fransa ikametgahı
 7. Uçak bileti 

Gümrük işlemleri oldukça titiz yönetildiğinden, sağlayacağınız belgelerin doğruluğu süreç için oldukça önemlidir. 

Fransa Evden Eve Nakliyat Süreçleri

Ekibimizle birlikte yürütülen tüm süreçler, olabildiğince şeffaf ilerler. Eşyalarınızı emanet ettiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Neyin nasıl yapılacağı, süreç boyunca hangi aşamada olduğumuz gibi tüm detaylar sizinle paylaşılıyor olacaktır.

Firmamız, dünya çapında çeşitli ofisleri olan, kurumsal ve onaylı bir kuruluştur. Kişisel eşyalarınızı bize emanet ettiğinizde, aklınızda hiçbir soru işareti olmasına gerek kalmaz. Fransa lojistik işlemlerinizin güvenle ve büyük bir titizlikle gerçekleşeceğinden emin olabilirsiniz. 

Fransa Evden Eve Nakliyat Ne Kadar Sürer?

Firmamız, tüm ihtimalleri içinde barındıran, tahmini bir teslim zamanı verecektir. Ortaya çıkabilecek engeller önceden hesaplanarak gerçekçi bir zaman aralığı belirlenir. Ancak belirleme aşamasında sizlerin beklentileri, taşınacağınız lokasyon, eşya kapasitesi gibi unsurlar göz önünde bulundurulur. Bu nedenle her müşterimiz için aynı zaman dilimini esas almak doğru bir yaklaşım değildir. 

Genel olarak mevsim koşullarının uygunluğu, evrakların hazır olması, eşya miktarının çok fazla olmaması halinde, taşınma süreci kısa sürede tamamlanmaktadır. Dilerseniz detaylı bilgi almak için Sirlojistik ekibimize her zaman ulaşabilirsiniz. 

İletişim esnasında nakliyat süresini belirlemek için detaylı bilgi alarak sizlere net bir zaman dilimi vermekteyiz. Belirlenen tarihlerde herhangi bir aksilik yaşanması halinde ise firmamız anında tarafınıza bilgi vermekte ve farklı çözüm yolları sunmaktadır.