Güvenilir Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Güvenilir Uluslararası Evden Eve Nakliyat Son zamanlarda eşya taşımak oldukça kolaydır. Günümüzde ev fiyatların fazla olması, iş düzeninden dolayı sık ev değiştirme, ailelere yakın olma isteği gibi nedenlerden dolayı insanlar sürekli ev değiştirmekte veya yurt dışına taşınmaktadır. Bazen de işini geliştirip yurt dışında iş bulur oraya taşınmak zorunda kalır. Ama eşya taşımak insana ayrı bir eziyet gibi gelir. Eşyaları taşımak tek tek kağıda sararak paketlemek oldukça vakit kaybı ve uğraşı gerektirir. Ülke içinde bu kadar sıkıntı yaşarken yurt dışına taşımak adeta korkulu rüya haline gelir. Artık bunlar için uğraşmanıza gerek yok. Uluslararası evden eve nakliyat bütün bunları sizin yerinize biz taşıyoruz.güvenilir uluslararası evden eve nakliyat

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Bu hizmeti yapabilmek için bazı işlemlerin tam olması gerekir. Bu taşımacılığı yapmadan önce oturma, seyahat ve çalışma izni, gümrük işlemleri olması gerekir. Tüm gerekli yasal işlemleri bizde mevcuttur. Size hiçbir sıkıntı çıkarmaz. Taşımacılık için öncelikle ekipmanımız veya şirketimize başvurmanız gerekmektedir. Bunun için mail adresinden veya telefonla talep edebilirsiniz. Nereye ve hangi ülkeye taşınacak, neler taşınacak, fiyatı nedir gibi ön görüşme yapmanız gerekir. Ekipmanlarımız evinize gelip eşyalarınız not edip uygun taşıma planı hazırlayacaklardır. İstediğiniz tarih ve saatte gelip eşyalarınızı paketleyip taşıma işine başlıyoruz. Siz hiçbir taşıma işine karışmanıza gerek yoktur. Evinizden alıp taşınacak evinizin içine kadar tekrar taşıyoruz. Taşınacağınız ülke ne kadar uzak olursa olsun aynı hizmeti müşterilerimize sunmaktayız. Geri kalan taşıma ile tüm izinleri uluslararası evden eve nakliyat şirketimiz üstlenmektedir. Müşteri memnuniyeti ön planımızdadır. Güvenilir ve güler yüzlü hizmet vermekteyiz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme

Eşyalarınızı zarar gelmeyecek şekilde paketleyip ulaştıracağı yere hiçbir zarar gelmeden taşımaktayız. Kırılacak eşyalarınızı ayrı büyük eşyalarınızı ayrı paketleyip etiketliyoruz ve araçlarımıza zarar gelmeyecek şekilde yerleştiriyoruz. Paketlenilen eşyaları taşıma sırasında çıkmayacak şekilde iyice kapalı ve sıkı bir şekilde paketliyoruz. Yerleştirme sırasında çıkarılan çöpleri toplayarak ortamı temiz bir şekilde bırakıyoruz. Büyük dolap vitrin gibi taşıması zor kapıdan çıkmayacak eşyaları söküp, taşınacak evde ise tekrar kuruyoruz. Geniş araçlarımızla tüm eşyanızı rahatça taşıyabiliriz. Tüm paketleme taşıma kurma işleri bize ait. Siz sadece yeni evinizle ilgili planları düşünmekle meşgul olabilirsiniz. Yıllardır yaptığımız taşımacılıkla müşterilerimizin yüzlerini güldürmekteyiz. İnsanlar sadece iş için değil eğitim için de evlerini taşımaktadır. Taşınma sebebiniz ne olursa olsun uluslararası evden eve nakliyat size kolaylık sağlayarak taşıma yükünü üstlenmiştir.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Taşıma Araçları

Kara yolu, hava yolu, deniz yolu gibi taşıma çeşitlerimizde vardır. Taşınacak evinize kadar sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. Mesafe ne kadar uzak olursa olsun eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden güvenle taşımaktayız. Bu taşıma araçlarından sizin için hangisi uygunsa sadece bize onu söylemelisiniz. Geri kalan işlemler bize aittir. Taşıma ile ilgili herhangi bir sorununuz olursa anında çözüm yolu buluyoruz. Eşyalarınızı araçlara taşırken çizilme kırılma gibi sorunlara dikkat ederek özenle taşıma işlemi yapıyoruz. Eğer taşınacak eşyalarınız acil ise hava yolu taşıma aracını seçebilirsiniz. Birkaç saat içinde eşyalarınız evinizde olacaktır. Araçlarda taşımacılık yaparken eşyalarınızın nem, rutubet, su alması durumlarına karşı gerekli önlemleri almaktayız.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Taşıma işlemde fiyatı belirlerken bazı kriterleri göz önünde alarak yapmaktayız. Taşımak istediğiniz ülke kaç kilometre uzaklıkta, taşımak istediğiniz eşyaların miktarı, eşyaların bulunduğu evin oda sayısı gibi sebepleri göz önüne alarak fiyat belirliyoruz. Yine fiyat belirlerken müşterinin talebini de göz önünde bulunduruyoruz. Hiçbir zaman taşıma işleminden sonra ek ücret talep etmiyoruz. Sizin memnuniyetiniz bizim için ön plandadır.