Ev Eşyası Depolama

Nakliyat hizmeti ile evinizi strese ve yorgunluğa girmeden taşıtabilir, yeni adresinize rahat bir şekilde geçebilirsiniz. Taşınma konusunda Sır lojistik olarak size destek sunuyor ve garantili hizmet veriyoruz. Ayrıca firmamız ev taşıma hizmetinin yanında ev eşyası depolama hizmeti ile de müşterilerine yardımcı olmaktadır. Özel alanlarımızda eşyalarınız güvenilir bir şekilde saklanır. Ayrıca hijyen kurallarına da uygun hareket eden firmamız eşyalarınızın nemlenmesi veya herhangi bir olumsuzluk durumuna karşı da gerekli önlemleri almaktadır. Evinizde fazlalık gelen veya saklamak istediğiniz eşyaları bize teslim edebilirsiniz.

Ev Eşyası Depolama

Hizmet İçeriği Nelerden Oluşmaktadır

Ev eşyası depolama uzmanlık isteyen bir konudur. Öncelikle depolama alanının olması gerekir. Firmamız depoya eşya koymak istediğinizde özel nakliye araçlarımız ile adresinize gelir. Eşyalarınızı paketleyerek sizden teslim alır. Daha sonra depolama alanında özel bir şekilde tekrar paketlenerek ilgili yerde muhafaza edilir. İklim şartlarından etkilenmeden sizin belirttiğiniz süre içerisinde saklanır. Bu hizmet garanti içerisinde verilmektedir. Bundan dolayı güven içerisinde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Depolama alanımız temiz olduğu kadar belirli periyotlarda bakımı da yapılmaktadır. Ayrıca depolama alanı güvenlik kameraları ile de izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Eşyalarınızda kaybolma veya çalışma gibi bir durum oluşmaz. Bunun için sizde eşyalarınızı saklayabileceğiniz bir alan arıyorsanız firmamız ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Bu sayede sağlıklı bir sonuca ulaşabilirsiniz.

İstediğiniz Sürece Eşyalarınız Saklanır

Depoda ister haftalık, ister aylık isterseniz de yıllık olarak depolama hizmeti verilmektedir. Sadece ev eşyası depolama hizmeti verilmemektedir. Ticari olarak kullandığınız makine ve teçhizatların da depolanma hizmeti verilmektedir. Depolama fiyatları seçeceğiniz tarifeye göre değişkenlik göstermektedir. Profesyonel alt yapı ile sunulan bu hizmetlerden düzenli olarak da yararlanabilirsiniz. Kurumsal müşteri hizmetlerimizden günün her saati destek ve bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bu hizmet içeriği size özel olarak sigorta kapsamı içerisinde verilmektedir. Depolama alanında herhangi bir sorun olduğunda veya eşyanız zarar gördüğünde ilgili zararınız sigortadan karşılanmaktadır. Eşyalarınızı almak istediğinizde uzman ekibimiz size yardımcı olarak araca yüklenir ve istediğiniz adrese teslimi yapılır. Tüm işlemlerimiz garanti kapsamı içerisinde yer alır.