Çekya’ya evden eve nakliyat hizmeti titiz bir süreci beraberinde getirmektedir. Resmi adı Çek Cumhuriyeti olan Çekya, bir Avrupa ülkesidir. Başkenti Prag, tarihi dokusuyla çok sayıda turisti ağırlamaktadır. Çekya’ya eğitim almak, iş, evlilik, görevlendirme gibi nedenlerle Türkiye’den taşınanlar vardır. Taşınma, daha önce yurtdışına taşınmamış olanlar için ciddi bir sorundur. Yurtdışına taşınma deneyimi olanlar nakliyatın sorun olmadığını bilirler. Çekya’ya evden eve nakliyat firmasından hizmet satın alınarak kolayca ve zahmetsizce taşınabilirsiniz.

Evden eve nakliyat, yurtiçi ve yurtdışı taşınmalarında verilen bir hizmettir. Bir adresten sistemli ve disiplinli bir şekilde alınan eşyaların aynı düzende yeni adrese yerleştirilerek teslim edilmesidir. Sır Lojistik, Çekya’ya evden eve nakliyat hizmetlerinde profesyonellik kazanmış bir firmadır. Yurtdışı taşımalarında firmanın profesyonel olması çok önemlidir. Çünkü Çekya’nın taşınmalara uyguladığı çeşitli kanunlar vardır. Profesyonel olmayan firmalar yasaları tam bilemediğinden nakliyatta çeşitli sorunlar yaşayabilmektedir.

Çekya’ya Ev Taşımacılığı

Yurtdışına ev taşınma olaylarının yakın zamanlarda hız kazanmış olması nakliyat firmalarının sayısını artırmıştır. Çekya’ya ev taşımacılığı yapan firma arayışına girdiğinizde çok farklı isimlerle karşılaşırsınız. Nakliyat firmalarının sayısının artması beraberinde bazı olumsuzlukların yaşanmasına da neden oldu. Yeni açılan ve yurtdışına eşya taşımada deneyimi olmayan firmalar, müşterilerine sorunlar yaşattı. Sorun yaşamadan, zahmetsiz bir şekilde Çekya’ya taşınmak isteyenler profesyonel firmalardan hizmet almalıdır.

Çekya’ya ev nakliyatında profesyonel ola Sır Lojistik, müşterilerine hasarsız ve zahmetsiz taşıma garantisi vermektedir. Firmamız, müşterilerine zahmetsiz hizmet vermek için gerekli olan her şeye sahiptir. Araçları kullanan şoförlerden saha elemanlarına kadar bütün personelimiz deneyimlidir. Nakliyat sırasında meydana gelebilecek her türlü sorunu anında çözebilecek tecrübeye sahiptirler. Çekya’ya evden eve nakliyat hakkında profesyonel bir hizmet için firmamızla iletişime geçmelisiniz.

Çekya’ya Mobilya Taşımacılığı

İnsanlar, ciddi paralar vererek aldığı mobilyaların taşıma sırasında zarar görmesini istemezler. Eski ve klasik yöntemlerle yapılan taşımalarda eşyaların hasar almaması büyük bir mucize olarak görülürdü. Geçmiş yıllardan kalan ve eşyaların taşımada zarar göreceği travması, insanların mecbur olmadıkça taşınmamasına neden oldu. Çekya’ya mobilya taşımacılığı yapan Sır Lojistik, yeni nesil nakliye tekniklerini kullanmaktadır.

Yeni nesil nakliye teknikleri, eşya sahibinin hiçbir zahmete girmeden eşyalarının hasarsız taşınmasını hedefler. Firmamızın tecrübeli personeli mobilya nakliyatını belli bir disiplin ve sistem içinde gerçekleştirirler. Mobilya taşımanın adımları şöyle gerçekleşir;

 1. Taşınacak mobilyaların listesi çıkarılır.
 2. Listesi yapılan mobilyalar, yapılarına uygun malzemelerle paketlenir. Paketlenen mobilyalar sınıflandırılır.
 3. Paketlenerek sınıflandırılan mobilyalar özel ekip tarafından nakliye araçlarına sistemli bir şekilde yerleştirilir. Eşyalar hasar görmeyecek şekilde sabitlenir.
 4. Hazırlanan araçlar nakliyat yolculuğuna başlar.
 5. Çekya’daki adrese ulaşınca paketler firmanın elemanları tarafından açılarak müşterinin istediği yerlere yerleştirilir.
 6. Eşyalardan kurulum gerektirenlerin kurulumu yapılır. En son hasar tespiti yapılarak varsa hasarlı eşyaların tazmini sağlanır.

Türkiye’den Çekya’ya Nakliyat

Yurtdışına eşya nakliyatı yapabilmek tecrübe ve profesyonellik gerektiren bir iştir. Herkes, yurtdışına eşya nakliyatını başarılı bir şekilde gerçekleştiremez. Türkiye’den Çekya’ya nakliyat işleminin sorunsuz yapılabilmesi için hazırlanması gereken evraklar vardır. Evraklardan çok az bir bölümü eşya sahibi tarafından hazırlanır. Resmi işler ve evrakların geriye kalanı müşterilerini zahmetten kurtarmak isteyen Sır Lojistik tarafından hazırlanır. Firmamız eşya sahiplerine hazırlamaları gereken evrakların listesini verir. Liste halinde verilmesinin nedeni evrakların eksiksiz hazırlanması içindir. Evraklarda eksikliğin olması nakliyatın aksamasına neden olacaktır. Eşya sahibinin hazırlaması gereken evraklar şunlardır;

 • Kimlik ve pasaportun fotokopisi
 • Yerleşim yeri ve adreslere ait açık bilgiler (kaymakamlık onaylı)
 • Adres bilgisi raporu (nufüs dairesi onaylı)
 • Çekya’daki adres bilgileri
 • Oturum izin belgesi
 • Noter onaylı vekaletname

Çekya’dan Türkiye’ye Nakliyat

Türkiye’den Çekya’ya veya Çekya’dan Türkiye’ye nakliyat yaptıracak kişilerin dikkat etmesi gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle profesyonel bir firma ile anlaşılmalıdır. Çekya’ya karşılıklı nakliyat yapan firmaların isimlerine internetten ulaşabilirsiniz. İnternetteki firmalar arasından en çok tavsiye edilen firmaları araştırarak en deneyimli olana karar vermelisiniz. Sır Lojistik, uzun yıllardır Çekya’ya eşya taşımacılığı hizmeti vermektedir. Bu alanda en profesyonel ve deneyimli firmaların başında yer almaktayız.

Araştırma sırasında firmanın müşteri ile sözleşme yapmasına ve eşyaları sigortalamasına dikkat etmelidir. Sözleşme, tarafların haklarını koruyan resmi bir belgedir. Sigorta, nakliyat sırasında eşyalarda meydana gelebilecek hasarı karşılar. Böylece eşya sahibinin maddi zarara uğraması engellenir. Çekya’ya evden eve nakliyat firması olarak üst düzeyde bir hizmeti sizlerle buluşturuyoruz.

Çekya’ya Nakliyat Fiyatları

Çekya’ya yapılan nakliyat fiyatları firma sayısının artmasıyla birlikte çok daha ekonomik bir hal aldı. Firma sayısının artması, rekabeti artırdığından fiyatların müşterilerin memnun olacağı şekilde değişmesine neden olmaktadır. Çekya’ya nakliyat fiyatları, hizmet alınan firmadan firmaya değişir. Bu aşamada eşya sahiplerini bir konuda uyarmak istemekteyiz. Sırf daha az ödeme yapmak için amatör firmalardan hizmet satın almayınız. Amatör firmalar, nakliyat sırasında eşyaları zarar görmekten koruyamaz. Ayrıca nakliyat sırasında çıkan engelleri ve sorunları aşmada etkili bir performans sergileyemeyecektir.

Eşyalardaki hasara vereceğiniz ücretle, uygun gördüğünüz nakliyat fiyatı birleşince ciddi bir maliyet ortaya çıkacaktır. Zahmetsiz, eşyalarınız zarar görmeden ve hiçbir sorunla muhatap olmadan Çekya’ya taşınmak için Sır Lojistik firmamızdan hizmet almalısınız. Nakliyatta fiyata değil firmanın sunduğu hizmetlerin kalitesine bakılmalıdır. Siz de ayrıcalıklı hizmetlerimizle tanışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çekya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yurtdışına yapılan nakliyatlarda fiyat belirlemede etkili olan çeşitli hususlar vardır. Çekya evden eve nakliyat fiyatları, eşyaların hacmi ve adresler arasındaki uzaklığa bağlı olarak hesaplanır. Fiyatın netleştirilmesi için eşyalar ölçülür. Türkiye’de hangi ilden alınarak Çekya’da hangi adrese ulaştırılacağı bilgisi kesinleştirilir. Eşya ve mesafe ölçümleri sonucunda yapılan görüşmelerin ardından fiyat netleştirilir. Sır Lojistik firmamızın müşteri hizmetleri, en uygun fiyat konusunda eşya sahiplerine yardımcı olmaktadır.

Çekya Uluslararası Nakliyat Fiyatları

Kişisel eşyaların Çekya’ya taşınması, zati eşya taşımacılığı hizmeti içine dahildir. Zati eşya taşımacılığı, kişinin hayatını devam ettirmesi için gerekli olan ev ve ofis eşyalarıyla ulaşım vasıtalarıdır. Çekya uluslararası nakliyat fiyatları, satın alınan hizmet çeşidine göre de değişmektedir. Zati eşya taşımacılığında gümrük vergisi gibi detaylar bulunmaz. Ticari eşya taşımacılığında ise gümrük vergisi uygulanır.

Ticari eşyalar, üretimi ve satışı yapılmak üzere Çekya’ya gönderilen mallardır. Gümrük vergisinin uygulanması ticari eşyaların daha yüksek fiyatlarla nakledilmesini gerektirir. Zati eşyalarını taşıtmak isteyen müşterilerin eşyaları konusunda hassas olması gerekir. Bir eşyadan çok fazla olması gümrük vergisi uygulanmasına neden olacaktır. Sır Lojistik, eşyaların paketlenmesi ve sınıflandırılması aşamasında müşterilerini bu konuda uyarır. Vergi vermemek için bazı eşyaların azaltılması yoluna gidilmelidir.

Çekya’ya Eşya Taşıma Fiyatları

Taşınma, masraflı bir iştir. Nakliyat, taşınma masrafları arasında en önemli kalemlerdendir. Çekya’ya eşya taşıma fiyatları, geçmiş yıllara göre çok daha ekonomik seviyelerdedir. Firmaların sayısının artması, rekabetle nakliyat fiyatlarının düşmesine neden oldu. Gelişen teknoloji, nakliyat, haberleşme ve teknik de fiyatlara olumlu yansıdı. Sır Lojistik, geçmişte olduğu gibi günümüzde de müşterilerini memnun eden hizmet ve fiyat politikasına sahiptir. Profesyonel hizmetlerini en uygun fiyatlarla sunmaktadır.