Yurtdışına Evden Eve Nakliyat

Ev taşımak pek çok kişi için oldukça zorlu bir süreçtir. Üstelik bu taşınacağınız yer yurt dışında yer alıyorsa gözünüzü korkutacak birkaç şey olabilir. Bunlardan biri de evinizde yer alan eşyaları yurt dışına nasıl taşıyacağınızdır. Eğer bu konuda herhangi bir endişe duyuyorsanız, en doğru yerdesiniz. Çünkü bizler Sır Lojistik olarak, sizleri bütün endişelerinizden kurtarabilecek düzeyde hizmetler sunuyoruz. Üstün kalite standartlarına sahip bütün hizmetlerimizi tamamen düzenli ve disiplinli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu nedenle taşınma sürecinizde gerçekleşecek bütün adımlar son derece profesyonel bir şekilde uygulanacaktır. İster bütün evinizi ister yalnızca birkaç eşyanızı sorunsuz bir şekilde, son derece güvenilir hizmetlerimizle yurt dışına taşıyabiliriz. Alanında uzman kadromuz ve sıfır hata prensibimiz sayesinde daima %100 müşteri memnuniyeti elde ederiz. Yurtdışına evden eve nakliyat alanında gerçekleştirdiğimiz hizmetler hakkındaki detaylı bilgileri bu yazının devamından edinebilirsiniz.

Yurtdışına Evden Eve Nakliyat Süreci

Yurtdışına evden eve nakliyat süreci tamamen disiplinli, güvenilir ve profesyonel şekilde gerçekleştirilen adımlardan meydana gelir. Bu adımların her biri sizi yurt dışında başlamak üzere olan yeni hayatınıza en iyi şekilde hazırlar. Alanında uzman ve etkili tecrübelere sahip kadromuz tarafından gerçekleştirilecek olan adımlar aşağıda listelenmiştir:

 • İlk aşamada bizlerle iletişim kurarak şu anda bulunduğunuz konum ve hangi ülkenin hangi şehrine taşınacağınız bilgisini verirsiniz.
 • Daha sonrasında ekibimiz evinizi ziyaret ederek taşınacak her eşyanın analizini yapar.
 • Ardından sizin için bir fiyat hazırlanır, sizlere sunulur ve sözleşme imzalanır.
 • Eşyalarınız özenle paketlenir, etiketlenir ve araçlara yüklenir.
 • Bütün gümrük işlemleri itina ile gerçekleştirilir.
 • Eşyalarınız yurt dışına vardığında, eğer siz henüz taşınmadıysanız, bir süre depolanır.
 • Dilediğiniz zaman eşyalarınızın paketi özenli bir şekilde açılır ve talimatlarınıza uygun bir şekilde yerleştirilir.

Özenli ve hassas bir şekilde gerçekleştirilen her aşama, sizlerin memnuniyetini sağlamak adınadır.

Yurtdışına Evden Eve Nakliyat Süresi

Sır Lojistik’i tercih ederek gerçekleştirilen her taşınma işlemi mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirilir. Bizler bunun için paketleme, taşıma, gümrük işlemleri ve yerleştirme gibi aşamaları büyük bir özenle ve pratik bir şekilde gerçekleştiririz. Firmamız bünyesinde çalışmakta olan her deneyimli çalışan, sizlere bu alanlarda en hızlı hizmeti sunabilecek donanıma sahiptir.

Bütün bunlara ek olarak yurtdışına evden eve nakliyat hizmetinin süresi taşınacağınız ülkenin uzaklığına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ancak mesafe her ne kadar uzak olursa olsun Sır Lojistik olarak sizlere en hızlı hizmeti sağlamayı hedefleriz. Üstelik eğer eşyalarınız taşınacağınız ülkeye sizden daha önce varırsa, onları güvenilir ve temiz bir ortamda siz gelene kadar muhafaza ederiz.

Yurtdışına Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yurtdışına evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken firmamız her zaman sizin ihtiyaçlarınıza öncelik vermektedir. Bu nedenle sizin için en bütçe dostu fiyatlandırmalara sahibiz. Sır Lojistik’in ekonomik fiyat politikası verilen her hizmet için geçerlidir ve daima müşteri odaklıdır. Buna ek olarak tercih ettiğiniz her hizmet için sizlere çeşitli ödeme kolaylıkları sağlarız. Bu nedenle ödeyeceğiniz fiyat konusunda herhangi bir endişeye fırsat tanımadan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sır Lojistik yurtdışına evden eve nakliyat fiyatlarını belirleyen birkaç etken bulunmaktadır. Bu etkenler sizin için aşağıda listelenmiştir:

 • Taşınacak eşya miktarı
 • Tercih edilen araç ya da ulaşım yolu
 • Taşınacağınız ülkenin uzaklığı
 • Faydalanmak istediğiniz ek hizmetler

Unutmamalısınız, bu etkenler her ne durumda olursa olsun karşılaşacağınız fiyat piyasaya kıyasladığınızda tamamen bütçe dostu olacaktır. Üstelik bütün hizmetlerimiz sigortalı bir şekilde gerçekleştirilecektir. Böylelikle olası risk durumları için gereken güvence sağlanmaktadır. Sır Lojistik güvencesi altındayken herhangi bir mağduriyetin söz konusu olmayacağından emin olabilirsiniz.

Yurt Dışına Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Sır Lojistik olarak sunduğumuz yurtdışına evden eve nakliyat hizmetleri taşınma sürecinizin anahtarı niteliğindedir. Çünkü bütün hizmetlerimiz müşteri odaklıdır ve tamamen istekleriniz doğrultusunda sizleri memnun edebilecek düzeyde gerçekleştirilir. Üstün kalite standartlarına sahip bu hizmetler taşınma sürecinizin her anında size destek olmayı hedefler. Sizin hayat kalitenizi yükseltmek için düzenlediğimiz hizmetlerimizden bazıları şunlardır:

 • Havayolu ile nakliyat hizmeti
 • Karayolu ile nakliyat hizmeti
 • Deniz yolu ile nakliyat hizmeti
 • Ev, ofis ya da araç taşıma hizmeti
 • Parça eşya taşıma hizmeti
 • Asansörlü taşıma hizmeti
 • Paketleme hizmeti
 • Depolama hizmeti

Bütün bu hizmetlerimiz sizlere olabilecek en uygun fiyatlara sunulur ve tamamen sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir. Uzman kadromuzun sahip olduğu disiplinli çalışma prensipleri sayesinde taşınma süreçlerinizin tamamı titiz bir şekilde gerçekleştirilir. Dilerseniz bu hizmetlere ve sizlere sağlayacağı avantajlara biraz daha yakından bakalım…

Yurtdışına Evden Eve Nakliyat Araçları

Sır Lojistik yurtdışına evden eve nakliyat hizmetleri sunarken pek çok farklı alternatifi de bir araya getirmektedir. Yani bizi tercih ettiğinizde, taşınacağınız ülke ne kadar uzak olursa olsun, sizlere hızlı bir hizmet verebilmek adına farklı alternatiflerden yararlanırız. Hava ya da deniz yolu ile taşıma işlemini gerçekleştirmek bu alternatifler arasında yer almaktadır. Eğer taşınacağınız ülkeye hangi ulaşım yöntemi daha hızlı gidebiliyorsa o yöntemi tercih edeceğimizden emin olabilirsiniz. Ayrıca ister hava ister deniz yolu olsun bütün alternatifler için gümrük işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bunun en önemli sebebi büyük bir disiplin ve düzen ile çalışma anlayışını benimsemiş uzman kadromuzdur. Dolayısıyla hem hava yolu hem de deniz yolu ulaşımlarının tamamı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir.

Hava Taşımacılığı

Eğer yurtdışına evden eve nakliyat işleminiz hava taşımacılığı ile gerçekleştirilecekse sizlere maksimum düzeyde memnuniyet sağlayabilecek araçlar ile anlaşılır. Bu araçlar bütün eşyalarınızı hızlı bir şekilde dilediğiniz noktaya taşır ve hiçbir sorun ile karşılaşmayacağınızdan emin olunur.

Bizlerle sözleşme imzalayarak taşınma sürecinizi başlattığınızda, eşyalarınız özenle paketlenerek kullanılacak havaalanına ulaştırılır. Buradan uçaklara yüklenir ve gümrükte herhangi bir sorunla karşılaşmadan taşınacağınız ülkeye ulaştırılır. Sorunsuz bir şekilde işleyen bu süreç sizlere hız kazandırır ve herhangi bir mağduriyet ile karşılaşma olasılığınızı ortadan kaldırır. Bu nedenle hava yolu ile gerçekleştirilecek yurtdışına evden eve nakliyat işlemleriniz için güvenle Sır Lojistik’i tercih edebilirsiniz. Ayrıca hava yolu ile gerçekleştirilecek nakliyat hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Deniz Taşımacılığı

Deniz yolu ile taşımacılık işlemleri gerçekleştirilirken büyük yük gemileri tercih edilir. Bu yük gemilerinin konteynerlerinde muhafaza edilen eşyalarınız herhangi bir hasara uğramadan taşınacağınız ülkenin limanına ulaştırılır. Bu limandan alınan eşyalarınız kara yolu ile dilediğiniz adrese taşınır. Tamamen güvenilir bir şekilde işleyen bu süreç aynı zamanda gümrükte hiçbir sıkıntı ile karşılaşmamanızı da sağlar.

Deniz yolu aracılığı ile gerçekleştirilen nakliyat işlemleri hava yolu ile gerçekleştirilenlere kıyasla biraz daha uzun sürmektedir. İlk bakışta bu sizin için bir dezavantaj gibi gözükebilir. Ancak unutmayın, gemi ile gerçekleştirilecek nakliyat hizmetleri daha uygun fiyatlıdır. Bu nedenle eğer acele etmenizi gerektirmeyen bir dönemde taşınıyorsanız bu ulaşım yöntemini tercih etmeniz sizin için daha avantajlı olabilir. Üstelik bu ulaşım yöntemi de sürecin herhangi bir kısmında asla kaliteden ödün vermez. Gemilerle gerçekleştirilen nakliyat işlemleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için de bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışına Evden Eve Nakliyat Depolama Hizmeti

Yurtdışına evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanırken karşılaşabileceğiniz birtakım zorluklar bulunmaktadır. Örneğin taşınacağınız ülkeye eşyalarınız sizden daha önce varabilir ya da karşılaşacağınız aksiliklerden dolayı varış tarihiniz değişebilir. Bu gibi ihtimaller nedeniyle eşyalarınızın durumunun ne olacağı konusunda endişeye kapılabilirsiniz. Ancak eğer Sır Lojistik’i tercih ettiyseniz, endişelerinizin tamamından kurtulabilirsiniz. Çünkü Sır Lojistik yurtdışına evden eve nakliyat depolama hizmeti sizlere tam da bu noktada destek olacaktır. Ülkeye varış tarihinize kadar eşyalarınızın güvenilir depolarımızda muhafaza edilmesini talep edebilirsiniz. Böylece siz ne zaman isterseniz eşyalarınız da o zaman evinize yerleşir. Çünkü bizler Sır Lojistik olarak tamamen sizlerin talep ettiği her şeyi gerçekleştirebilecek nitelikte hizmetler sunmaktayız. Bu doğrultuda müşterilerimizde %100 memnuniyet oluşturmayı hedefliyoruz. Dolayısıyla depolama hizmetlerimizin üstün kaliteye sahip olmasını sağlayan birkaç farklı niteliğimiz bulunmaktadır.

Profesyonel Depolama

Profesyonel depolama hizmetlerimiz sayesinde eşyalarınız sıfır hasar prensibi ile dilediğiniz kadar muhafaza edilir. Bu süreç içerisinde uygun koşullara sahip depolarda bulunan eşyalarınızın herhangi bir zarar görmemesi için özenle paketlenmiş ambalajlar kullanılır. Bu ambalajlar sayesinde bütün eşyalar uzun süre boyunca herhangi bir koşuldan etkilenmeden ve hasar görmeden muhafaza edilebilir. Hem kırılacak eşyalarınız hem de diğer mobilyalarınız için üstün koruma sağlanır ve ekstra güvenlik önlemleri alınır. Bu doğrultuda depolama hizmetimiz tamamen profesyonel bir şekilde sunulur. Zamanı geldiğinde ve eşyalarınızı teslim aldığınızda onları en az bizlere teslim ettiğiniz gün olduğu kadar sağlam bulabilirsiniz.

Teknolojik Depolama

Depolama hizmetlerinden yararlandığınız süre boyunca son teknoloji imkanların kullanılacağından emin olabilirsiniz. Bu imkanlar sayesinde içerisinde eşyalarınızın bulunduğu depolar, haftanın 7 günü ve 24 saati canlı olarak kameralar aracılığı ile takip edilir. Bilgisayarlar aracılığı ile depoların envanterinde yer alan eşyalar düzenli olarak kontrol edilir ve kayıt altında tutulur. Bütün bunlar sayesinde eşyalarınızın bir ya da birkaçının hiçbir zaman kaybolmayacağından emin olabilirsiniz. Üstelik sürekli olarak sağlanan durum raporları ve dijital fotografik kayıtlar da sizlerin güvenliği için kullanılmaktadır. Depolama ihtiyaçlarınıza yönelik kullandığımız diğer teknolojik ekipmanlar ve sunduğumuz alternatifler hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özel Depolama ve Uygun Fiyatlar

Depolama hizmetlerimiz için kullandığımız depolar sizlere hem kısa hem orta hem de uzun vadede depolama imkânı tanımaktadır. Oldukça esnek süreler boyunca güvenle eşyalarınızın tamamını muhafaza edebilirsiniz. Depolarımızı kullanacağınız süreye göre sizlere sunulacak olan fiyatlar da değişiklik gösterecektir. Bunun yanında hizmetlerimizden yararlanma süreniz uzasa dahi fiyatlandırmada uygun seçeneklerle karşılaşacaksınız.

Sizlere üstün kalitede depolama imkânı sunan depolarımız içerisinde muhafaza edilen tüm eşyalarınız, her zaman Sır Lojistik firmamızın güvencesi altında bulunacaktır. Güvenilir depolama hizmetlerimiz ve özel depolama fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışına Evden Eve Nakliyat Paketleme Hizmeti

Yurtdışına evden eve nakliyat paketleme hizmetleri sizlere çok daha kolay bir taşınma süreci sağlayacaktır. Çünkü hepimiz biliyoruz ki taşınmayı en zor kılan etkenlerden biri evde bulunan eşyaları paketlemektir. Bu konuda hem eşyalarınızı yeterince güvenli bir şekilde paketleyemeyeceğiniz hem de kısa sürede bu işi tamamlayamayacağınız konusunda endişe duyabilirsiniz. Ancak Sır Lojistik sayesinde bütün bu endişeleriniz ortadan kalkacaktır. Çünkü bizler bu işlemlerin sizler için ne kadar stresli ve yorucu olabildiğinin farkındayız. Bu nedenle alanında uzman ve profesyonel kadromuz tarafından eşyalarınızın paketlenmesi işlemi titiz bir çalışma ile gerçekleştirilir.

Gerçekleştirdiğimiz paketleme işlemleri sonucunda bütün eşyalarınız dilediğiniz şekilde gruplandırılır ve etiketlenir. Üstelik bu paketlemeler sayesinde eşyalarınız yüklenip boşaltılırken, taşınırken ya da depolanırken asla herhangi bir zarar görmezler. Kullanılan paketleme yöntemi sayesinde her eşya darbeye, ısıya, rutubete ve kokmaya karşı korunaklı bir hale getirilmiş olur. Bu nedenle yurtdışına evden eve nakliyat işleminizi tamamen içiniz rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Paketleme hizmetlerimizin işleyişi ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sır Lojistik ile Güvenilir Nakliyat

Sır Lojistik’i tercih ederek gerçekleştireceğiniz yurtdışına evden eve nakliyat işlemleri sizlere büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Çünkü bizler sizlerin paketleme, taşıma, depolama, yerleştirme ve ödeme aşamalarının hiçbirinde zorluklarla karşılaşmamanızı sağlarız. Bütün bu aşamalar sizleri memnun edebilecek şekilde düzenlenir. Ayrıca daima sizlerin talepleri doğrultusunda uygulamalar gerçekleştirilir. Yani sizin talep ettiğiniz hizmetler ve nitelikler bizim için her zaman ön plandadır. Bu nedenle bizimle birlikte çalışırken karşılaşmak istemediğiniz herhangi bir durumla yüzleşmeyeceğinizden son derece emin olabilirsiniz.

Ek olarak hizmetlerimizden yararlanmadan önce imzalayacağınız sözleşme ile beraber aynı zamanda sigortanızı da elde etmiş olursunuz. Böylece herhangi bir olumsuzluk ile karşılaştığınız durumlarda, asla mağduriyet yaşamazsınız. Bütün bu güvenilir hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek ya da sorularınızı sormak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sır Lojistik Olarak Sizlere Kazandıracağımız Avantajlar

Sır Lojistik olarak sizlere en yüksek kalite standartlarındaki hizmetleri sunmak ve daima sizlerde memnuniyet oluşturmak en büyük hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Bu hedefler doğrultusunda profesyonel kadromuz ile birlikte en iyi hizmetleri bir araya getiriyoruz. Böylece sizler için son derece güvenilir nakliyat işlemleri sağlıyoruz. Firmamızın sağladığı güvenilir hizmetler esnasında elde edebileceğiniz avantajlı özelliklerden bazıları şunlardır:

 • Sektörde belirgin bir fark yaratan lider firmamızın sahip olduğu deneyimlerden yararlanırsınız.
 • Eşyalarınızın tamamının donanımlı ve bütün bakımları gerçekleştirilmiş araçlar ile taşınacağından emin olursunuz.
 • Alanında uzman kadromuzun büyük bir disiplin ve titizlik ile eşyalarınızı paketleyeceklerinden emin olursunuz.
 • Asansörlü yaşıma ya da parça eşya taşıma gibi çeşitli hizmetlerden de yararlanabileceğinizi bilirsiniz.
 • Yurtdışına evden eve nakliyat hizmetinden yararlanacağınız süre boyunca bizlerle 7/24 iletişim kurabileceğinizden emin olursunuz.
 • Sıfır hasar prensibi ile çalışmalarını yürüten uzman kadromuz sayesinde eşyalarınızın hasar almayacağını garanti altına alırsınız.
 • Sigortalı bir şekilde sunulan hizmetlerimiz sayesinde hiçbir zaman mağdur olmazsınız.

Sizler de bu avantajlara sahip olmak ve ayrıcalıklı bir şekilde yurtdışına evden eve nakliyat işlemi gerçekleştirmek için bizleri tercih edebilirsiniz.

Sır Lojistik ile Hacim Hesaplama

Sır Lojistik tarafından sizlere sunulan fiyatları belirleyen en önemli etkenlerden biri eşyalarınızın miktarıdır. Çünkü eşyalarınızın kapladığı hacme göre taşıma işlemi esnasında kullanılacak araçlar belirlenir. Bu noktada eşyalarınızın toplam hacmini ölçmek fiyatınızı belirlemenin ilk aşaması olacaktır. Sizler de web sitemizde yer alan hacim hesaplama sekmesini kullanarak basit birkaç adımdan sonra eşyalarınızın hacmini öğrenebilirsiniz. Böylece karşılayacağınız fiyat hakkında bir fikir edinebilir ya da konuya daha hâkim olabilirsiniz. Bu hesaplama aracı üzerinden sahip olduğunuz eşyaları araçların içerisine yerleştirebilir, uygun boyuttaki bir aracı seçebilirsiniz.  Üstelik çok fazla eşyaya sahipseniz kaç tane aracın sizin için yeterli olacağını da yine bu hesaplama aracı sayesinde görebilirsiniz.

Sır Lojistik Yurtdışına Evden Eve Nakliyat İletişim

Firmamızın sunduğu hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak, randevu ya da erken rezervasyon seçeneklerini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca istek, öneri ve şikayetlerinizle ilgilenmek için de sizleri bekliyor olacağınız. Bizlere ulaşmak için telefon numaramızı kullanarak WhatsApp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Bunun yanında mail adresimizden de ulaşabilirsiniz. İletişim alanında çalışan uzman kadromuz sizlere her konuda güler yüzle yardımcı olacaktır. Bizler haftanın 7 günü 24 saat boyunca iletişim hatlarımız üzerinde sizleri bekliyor olacağız.