Türkiyeden Romanya’ya Nakliye

Evinizi taşımak istediğinizde mutlaka kurumsal hizmet veren bir firmadan destek almanız gerekir. Ev taşıma yorucu olduğu kadar da tecrübe gerektiren bir iştir. Bundan dolayı dikkatli davranılması gerekir. Uluslararası bir taşıma söz konusu olacak ise de bu konuda hizmet sunan bir firma seçilmelidir. Türkiye’den Romanya’ya nakliye hizmeti veren firmamız geçmişten gelen tecrübesi ile size hizmet verir. Tüm eşyalarınız sorunsuz bir şekilde nakliye araçlarına yüklenir. Bu hizmetler alanında uzman personel tarafından verilmektedir. Bundan dolayı güven içerisinde hizmet içeriğimizden yararlanabilirsiniz. Aklını takılan tüm sorular için firmamızın kurumsal müşteri hizmetleri ile anlık iletişim kurabilirsiniz.

Türkiye Romanya Nakliye

Yurtdışına Ev Nasıl Taşınır ?

Yurtdışına ev taşımanın belirli bir prosedürü bulunmaktadır. Sır lojistik firmamız tüm hizmetini yasal çerçeve içerisinde müşterilerine sunar. Gerekli yasal belgeler ile hizmet veren firmamız en uygun fiyat anlayışı içerisinde size hizmet verir. Yurtdışına evinizi taşımak istediğinizde önceliğiniz firmamız ile iletişim kurmanızdır. Firma çalışanlarımız belirttiğiniz adrese gelerek eşyalarınızı inceler. Daha sonra nakliye araçlarına yükleme yapılır. Nakliye araçlarımız temiz ve bakımlı olduğu gibi uluslararası taşımacılık yönetmenliğine de uygundur. Özel araçlarla yapılan bu işlem aynı zamanda garanti kapsamı içerisinde de yer almaktadır. Sizde Romanya’ya evinizi taşıtmak istediğinizde firmamızın sunduğu hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyetine önem vermekte ve her hizmetinde kurumsal ilkeleri ön plana almaktadır.

Sigortalı Taşıma Hizmeti

Evinizi taşıtacağınız zaman alacağınız hizmet içerisinde sigorta teminatı da bulunmaktadır. Sigorta teminatı tüm eşyalarınızı korur. Taşıma süresi boyunca herhangi bir sorun olduğunda eşyalarınız zarar gördüğünde ilgili sigorta teminatından hasarınız karşılanır. Bu sayede mağdur olmanız da engellenir. Firmamız tüm bu hizmetleri size ayrıcalıklı olarak vermektedir. Uluslararası nakliyat uzmanlık isteyen bir konu olduğundan dolayı bu alanda başarı göstermiş firmamızı tercih edebilirsiniz. Eşyalarınız en kısa süre içerisinde Romanya’ya ulaştırılır. Daha sonra sizin belirttiğiniz adrese götürülerek teslim edilir ve bulunduğunuz kata çıkartılır. Güven duygusu içerisinde bu hizmetlerimizden sizde yararlanabilir ve taşınmanın verdiği yorgunluktan da kurtulabilirsiniz. Size özel hizmetlerimiz için iletişim kurmanız ve bilgi almanız yeterli olacaktır.

ROMANYA

Ana madde: Romanya’daki azınlıklar
2007 nüfus sayımı sonuçlarına göre ülke nüfusu 22.276.506 kişidir. Bu nüfusun %89,5’ini Rumenler oluşturur. Macarlar %6,6 ile nüfus içinde ikinci büyük gruptur. Bugün ülkede 535.250 Roman yaşamaktadır. Geri kalan %1,4 içinde en önemli gruplar Ukraynalılar, Almanlar, Lipovanlar, Türkler, Tatarlar, Sırplar, Slovaklar, Bulgarlar, Çerkesler, Hırvatlar, Yunanlar, Ruslar, Yahudiler, Çekler, Lehler ve İtalyanlar’dır.

Romanya nüfusu, Avrupa Birliği ülkelerine verilen yoğun göç nedeniyle azalmaktadır. Komünist rejimin yeni yıkıldığı yıllarda -%1,5’i bulan nüfus değişme oranı, 2011 itibarıyla -%0,22’dir.

Sağlık
Romanya’da ortalama ömür 72.18 yıl ile Avrupa Birliği’ndeki en düşük rakamdır. Avrupa’daki AIDS’e dayalı ölümlerde Romanya, Ukrayna’dan sonra ilk sırada gelir.

Din
Romanya laik bir devlettir ve resmi bir dini yoktur. 2002 sayımlarına göre ülkenin %86,7’si Ortodoks’tur. Bunu %4,7 ile Katoliklik, %3,7 ile Protestanlık ve %1,5 ile Pentekostallık izler.İslam, Romanya’da tarihî bir din olmasına rağmen sadece Dobruca’da yaşayan 67.500-85.000 Türk ve Tatar arasında yaygındır.
Büyük kentler
Bükreş, Romanya’nın başkenti ve en büyük şehiridir. Nüfusu 2007 sayımlarına göre 1.931.838 kişidir.Bu nüfus metropolitan alan da eklenince 2,1 milyona çıkmaktadır. Şehir merkezindeki alanı 20 katı büyüklüğündeki şehir civarına yaymak için birkaç plan vardır.

Romanya’nın en büyük beş kenti Şehir içindeki limit nüfuslarına göre Avrupa Birliği’nin en büyük şehirleri listesinde sıralmaya girmiştir. Bunlar; Yaş, Kaloşvar, Temeşvar, Köstence ve Brașov’dır. Ülkenin ayrıca nüfusu 200.000’i geçen 5, 100.000’i geçen 13 kenti bulunmaktadır.