Türkiye’den Romanya’ya Evden Eve Nakliyat

Türkiye’den Romanya’ya Evden Eve Nakliyat Romanya yüz ölçüm büyüklüğü olarak Avrupa’nın 12. Şehri konumunda yer almaktadır. Ayrıca dünyada da 82 sırada yer alır. Bu ülkeye taşınmak istediğinizde firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firmamız uluslararası evden eve nakliyat hizmeti ile sektör içerisinde lider konumda yer almaktadır. Özel nakliye araçlarımız ve uzman personelimiz ile profesyonel hizmet verilmektedir. Ayrıca müşterilerimize fiyat konusunda da gerekli destek kurumsal olarak verilmektedir. Başarılı çalışmalar çıkaran firmamız geniş hizmet ağı ile her geçen gün kendini yenilemekte ve teknolojik adımlara da yer vermektedir. Bundan dolayı konforlu bir şekilde eşyanızı taşımak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkiyeden Romanyaya Evden Eve Nakliyat

Özel Nakliye Araçlarımız

Bünyemizde yer alan tüm nakliye araçlarımız temiz ve bakımlı olmaları ile ön planda yer alır. Eğer uluslararası evden eve nakliyat hizmetinden yararlanılacak ise mutlaka araçların profesyonel yapıda olması gerekir. Yükleme ve boşaltma işlemleri uzman personel tarafından yapılmaktadır. Tüm araçlarda izleme seçeneği de bulunmaktadır. İnternet üzerinden izleyebilir ve aracın nerede olduğunu görebilirsiniz. Bu hizmetler size özel ayrıcalık içerisinde verilir. Aklınıza takılan her soru için iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Araçlarımız içerisi eşya taşımak için özel olarak dizayn edilmiştir. Eşyalarınız aracımıza özel bir şekilde yüklenir. Ayrıca sabitlenmesi de yapılır. Daha sonra yola çıkmak için hazırlanır. Tüm bu hizmet içeriği garanti kapsamı içerisinde size özel olarak sunulmaktadır.

Sigortalı Taşıma Hizmeti

Firmamız Türkiye’den Romanya’ya evden eve nakliyat hizmetini sigorta kapsamı içerisinde verir. Eşyalarınız araçlara yüklendiği andan itibaren sigorta teminatı kapsamı içerisinde yer alır. Taşınma sırasında eşyalarınıza zarar gelmesi durumunda ilgili teminattan yararlanabilir ve mağdur olmanızın önüne geçilir. Profesyonel yapıda olan firmamız bu hizmetlerin tümünü yasal çerçeve içerisinde müşterilerine sunmaktadır. Ülkelere taşımacılık hizmetinin yapılabilmesi için gerekli bazı izinlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bundan sonra taşımacılık hizmeti yapılabilir. Bu konuda hizmet alacağız zaman buna kesinlikle dikkat etmeniz gerekir. Yasal olmayan firmalar ile işlem yapmak sizin eşyalarınızı kaybetmenize de neden olabilir. Gümrükte uzun süre beklemesi sizi mağdur edecektir. Bundan dolayı seçtiğiniz firmaların tam belgelerinin olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde büyük bir mağduriyet yaşayabilirsiniz.

Uluslararası Taşıma Yöntemleri

Taşıma hizmeti özel nakliye araçlarımız ile yapılır. Ayrıca deniz yolu ile de taşımacılık hizmeti de verilir. Gidilecek ülkeye göre belirlenen taşımacılık hizmeti sayesinde rahat bir taşınma dönemi geçirebilirsiniz. Türkiye’den Romanya’ya evden eve nakliyat hizmeti size kurumsallığı sunduğu gibi avantajı da beraberinde sunar. Rahat ve güven içerisinde hizmet almanıza olanak sağlayan firmamız geniş hizmet ağı ile de tanınmaktadır. Avrupa ülkelerine başarılı çalışmalar yaparak müşteri memnuniyetine önem verilmektedir. Firma misyonu arasında güvenilir hizmet ilkesi ilk sırada yer almaktadır. Bundan dolayı sizde hizmet içeriğimizden yararlanabilir ve kalite farkımızı görebilirsiniz.
Depolama hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Romanya

Balkanlar’da bir ülke
Romanya, Orta Avrupa’nın güney doğusunda, Balkan Yarımadası’nın kuzeyinde bulunan bir ülke. Ülke kuzeyde ve kuzeydoğuda Ukrayna, kuzeydoğuda Moldova, kuzeybatıda Macaristan, güneybatıda Sırbistan, güneyde Bulgaristan ile komşudur.
Başkent: Bükreş
Telefon kodu: +40
Para birimi: Rumen leyi
Nüfus: 19,51 milyon (2015)
Resmi dili: Rumence