Türkiye’den Fransa’ya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yurtdışı seyahatleri herkes için heyecan verici ve ufuk açıcı olabilir. Ama çok azımız yurtdışında hayatımızı sürdürmek konusunda cesaretli olabiliriz. Yeni bir aile kurmak, eğitim almak veya çok cazip bir iş imkanını değerlendirmek için yurtdışında yeni bir hayata başlama kararı verdiğinizde elbette evinizde alıştığınız ve hatta vazgeçemediğiniz bazı eşyalarınızı da yanınızda götürmek isteyebilirsiniz. Fransa vatandaşlarımızın tercih ettiği Avrupa ülkelerinden biridir. Yaşam şartlarının oldukça zor olduğu ülkede yeniden bir ev döşemek oldukça yüksek bir maliyet oluşturabilir. Ancak eski eşyalarınızın taşınması için Türkiye’den Fransa’ya evden eve nakliyat fiyatları hakkında bir fikrinizin olması gerekir.

Türkiye’den Fransa’ya Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Türkiye’den Fransa’ya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yurtdışına kargo ile eşya göndermek sanılanın aksine hızlı ve ekonomik bir çözüm değildir. Kargonun ebatları ve ağırlığı ile gideceği mesafe arttıkça fiyatlar katlanarak artmaktadır. Ayrıca teslimat süreleri de düşünüldüğü kadar kısa olmayacaktır. Ayrıca kargo şirketleri aşırı büyük ve standart dışı şekildeki eşyaları taşımak için ayrıca maliyet oluşturan taşıma ekipmanları kullanmanızı zorunlu kılar. Bu nedenle asla vazgeçemediğiniz televizyon koltuğunuzu veya anneannenizden kalan gümüşlüğü kargo ile yurtdışındaki yeni evinize göndermeniz pek de mümkün değildir. Burada yardımınıza Türkiye’den Fransa’ya evden eve nakliyat firmaları yetişecektir. Yurtdışına eşya göndermek isteyenler için ekonomik çözümler sunan nakliye firmaları sizin için eşyalarınızı paketleyebilir, yükleyebilir ve teslimat yerinde yerleştirebilirler. Ama az sayıda olan uluslararası nakliyat firmaları arasından hangisi ile çalışacağınıza karar vermek için bilmeniz gereken önemli birkaç konuya dikkat etmek gerekir.

Türkiye’den Fransa’ya Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Türkiye’den Fransa’ya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Türkiye’den Fransa’ya Evden Eve Sigortalı Nakliyat Fiyatları

İlk üzerinde durmanız gereken konu eşyalarınızın zarar görmeden taşınması olmalıdır. Bunun için firmaların nakliyede kullandıkları malzemeleri ve araçları görmek isteyebilirsiniz. Ayrıca daha önceki nakliye işlerinden fotoğraflar ve video görüntülerinin sunulması da söz konusu olabilir. Elbette müşteri referansları da güven sağlamak adına Türkiye’den Fransa’ya ev eşyası taşıma işi yapan firmaların sıklıkla başvurduğu yöntemlerdendir. Bu referansları incelerken şu konulara dikkat ederseniz, eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınacağından emin olabilirsiniz.

Türkiye’den Fransa’ya Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Türkiye’den Fransa’ya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bazı yurtdışına evden eve nakliyat firmaları mobilyalar gibi standart olmayan şekillerdeki eşyaları bütün olarak paketleyerek taşımayı tercih ederler. Bu araçlarda zayi olan alanın yanında eşyanın kendisine veya birlikte taşındığı diğer eşyalara hasar vermesini de kolaylaştırır. Deneyimli mobilya ustalarını bünyesinde barındıran firmalar ise büyük eşyaları dikkatlice parçalarına ayırdıktan sonra ayrı ayrı paketledikten sonra standart boyutlarda taşınmalarını sağlarlar. Bu alandan tasarruf olduğu gibi, olası hasarların da önüne geçilmesini de sağlar. Bu sayede ekonomik bir şekilde taşıma işi gerçekleşeceğinden daha uygun olan Türkiye’den Fransa’ya evden eve nakliyat fiyatları sunulmasını da mümkün kılar. Benzer şekilde elektronik cihazlar, beyaz eşyalar ve kırılması kolay olan kıymetli vazo, kristal ve tabaklar ile özel olarak ilgilenilmelidir. Televizyonlar, bilgisayarlar gibi elektronik cihazlar darbeye karşı dayanıklı ambalajlara konulmadan önce olası sıvı teması ve nemden koruyucu malzemelerle kaplanmış olmalıdır. Ağır ve büyük beyaz eşyalar taşınırken çizilmemeleri ve darbelerde zarar görmemeleri için uygun büyüklükteki malzemelerle kaplanmalı ve kamyon veya konteynerler için özel olarak sabitlenmelidirler. Mutfak eşyaları ve kırılacak eşyalar ise kağıt, köpük ve havalı poşetlerle muhafaza edildikten sonra daha küçük koliler için sabitlenmelidir. Paketlenen her parça etiketlenmeli ve koliler içlerindeki malzemelerin sınıflarına göre işaretlenmiş olmalıdır.

Türkiye’den Fransa’ya Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Türkiye’den Fransa’ya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Eşyalarınızın zarar görmemesi için bütün önlemler alınmış olsa dahi taşınma sırasında zarar görmeyeceklerinin bir garantisi yoktur. Daha ekonomik olması için bu kadar uzak mesafelere yanınızda götüreceğiniz ev eşyalarının yolda zarar görerek kullanılamaz hale gelmeleri en son ihtiyacınız olan şeydir. Bu nedenle taşıma sırasında yaşanabilecek kazalara karşı hukuki açıdan da bir garanti sağlanmasını isteyebilirsiniz. Bazı firmaların standart olarak teklif ettiği Türkiye’den Fransa’ya evden eve sigortalı nakliyat fiyatları değerlendirmeniz gereken bir konudur. Eşyalarınızın çok özenli bir şekilde paketleneceğinden emin olsanız dahi sonradan üzülmemek için oldukça uygun bir ücretle tüm kazalara karşı eşyalarınızı sigortalatabilirsiniz. Bu hizmeti standart olan sunan Fransa’ya evden eve nakliyat hizmeti veren şirketlerin tercih sıralamanızda üst sıralarda yer alması lehinize olacaktır.

Türkiye’den Fransa’ya Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Türkiye’den Fransa’ya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

En Hızlı Türkiye’den Fransa’ya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Değerlendirme sırasında göz önünde bulundurulması gereken bir diğer konuda da taşımanın ne kadar süreceğidir. Uzun zamandır uluslararası ev eşyası taşıma sektöründe faaliyet gösteren firmaların kazandıkları deneyim ve iş bağlantıları sayesinde daha hızlı nakliyat yapmaları mümkün olabilmektedir. Sektörde yeni olan firmaların da tecrübe kazandıkça daha hızlı veya ekonomik teklifler vermesi mümkün olacak olsa da önceliğinizin fiyat mı zaman mı olduğuna bu noktada karar vermeniz gerekir. Daha yavaş taşıyan firmalar her zaman daha ekonomik teklifler sunma imkanına sahiptirler. Ancak bu demek değildir ki fiyatı uygun olan firma çok daha geç bir tarihte teslimat yapacak. Büyük ve kurumsal firmalar tekliflerinde eşyalarınızın evinizden hangi tarihten alınabileceğini ve taşımanın hangi tarihte tamamlanıp yeni evinize eksiksiz teslim edileceğini önceden taahhüt edeceklerdir. Burada daha fazla müşterisi olan firmaların daha sık seferlerinin olduğunu ve eşyalarınızın daha yakın bir zamanda nakledileceğini bilmeniz iyi olacaktır.

Türkiye’den Fransa’ya Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Türkiye’den Fransa’ya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

En Ucuz Türkiye’den Fransa’ya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ve değerlendirmenin son kriteri ama aslında diğer kriterler ile birlikte değerlendirilmesi gereken teklif edilen nakliye ücretidir. Bazı yurtdışına ev eşyası götüren firmalar her şey dahil fiyat teklifleri sunarken bazıları hizmetlerini paketler halinde tercihinize sunacaktır. Teklif fiyatını etkileyen en önemli etmenler taşınacak eşyaların miktarı ve mesafedir. Her firmanın temelde bir metreküp yükü bin kilometre taşımak için ortalama bir taban fiyatı vardır. Bu fiyata nakliye öncesi sigortalama, hazırlama ve paketleme hizmetlerinin ücreti ile nakliye sonucunda paketlerin açılması, talep ediliyorsa yeniden montaj ve yerleştirme hizmetlerinin ücretleri eklenecektir. Başkaca özel eşya taşıma talepleriniz de teklif edilecek Türkiye’den Fransa’ya evden eve nakliyat fiyatları için bir değişken olacaktır. Sonuç olarak teklif edilen fiyatın taşıma sırasında oluşabilecek her türlü masrafı kapsayıp kapsamadığını değerlendirerek karar vermeniz yararlı olacaktır.

SIR Lojistik Uluslararası Evden Eve Nakliyat firmamız, Fransa’daki yeni evinize eşyalarınızı taşımanızı aklınızdaki büyük problem olmaktan çıkarabilir. Otuz yıldan fazla sektörün önde gelen firmalarından biri olarak Türkiye’den Fransa’ya evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızın ne olduğunu ve bunları en iyi ve ekonomik şekilde nasıl karşılayabileceğimizi biliyoruz. Yıllardır hizmet ettiğimiz %100 memnun müşterimizin her biri güvenmekle hata yapmamış olmanızı kanıtlamanın yanında taşınmanın stresiyle de nasıl başa çıkabildiğimizi de ispat etmektedir. Her hafta Avrupa’ya düzenlediğimiz seferlerimiz ile her boyuttaki eşyalarınızın en hızlı ve güvenli şekilde nakliyesini sağlayabiliriz.

Türkiye’den Fransa’ya Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Türkiye’den Fransa’ya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Profesyonel personelimizin pratik çalışma teknikleri ile kısa zamanda paketlenen eşyalarınız aynı zamanda güvenli bir şekilde araçlarımıza yüklenip deneyimli şoförlerimiz ile itina ile teslimat adreslerine doğru yola çıkacaktır. Yol boyunca geçilecek ülkelerin sınırlarında ihtiyaç duyulan evraklar ve izinler araçlar kontrol noktalarına ulaşmadan önce hazır edilip yurtdışındaki iş bağlantılarımızın da desteği ile sıkıntısız bir şekilde işlemlerini tamamlanması mümkün olacaktır. SIR Lojistik olarak size en iyi taşınma deneyimini sunabilmemiz için ülkenizdeki temsilciliğimiz ile hemen iletişime geçip müşteri referanslarımızı ve ayrıntılı fiyat teklifimizi isteyebilirsiniz.https://www.sirlojistik.com/turkiyeden-hollandaya-evden-eve-nakliyat-fiyatlari.html