Norveç yaşam standartları bakımından Avrupa’nın en gelişmiş ülkelerinden bir tanesidir. Bu ülkeye yerleşen insanların geneli iş imkanlarından ve maaşların yüksek olmasından dolayı bu ülkeyi tercih etmektedirler. Nüfus olarak az insanı barındırsa da maddi imkanlar açısından standartları yüksek bir ülkedir. Bu sebeple de yüksek fiyatlandırmalar eşya alınırken de insanların karşısına çıkmaktadır. Norveç’te yaşayan vatandaşlar oradan eşya almaktansa, Türkiye’den eşya alıp oradaki adreslerine götürmeyi tercih edebilirler. Bunun içinde profesyonel bir lojistik firmasına ihtiyaç duymaları doğaldır. Biz Sır Lojistik olarak, Norveç’e taşıyacağınız eşyalarınızı profesyonel, sözleşmeli ve garantili bir şekilde taşıyoruz. Bize başvuruda bulunarak Türkiye Norveç eşya taşımacılığı hizmetimizden hem uygun fiyatlarla hem de profesyonel bir hizmet anlayışı ile yararlanabilirsiniz. Sizler için verdiğimiz bu hizmet kapsamında hem Türkiye’nin tüm şehirlerinden Norveç’in tüm şehirlerine eşya taşırken, hem de Norveç’ten Türkiyeye eşya taşıma hizmeti veriyoruz. İsterseniz ev eşyalarınızın isterseniz de ofis eşyalarınızın bu iki ülke arasında sorunsuz şekilde nakliyatını gerçekleştiriyoruz.

Türkiye Norveç Ev Eşyası Nakliyatı

Müşterilerimiz için Türkiye ve Norveç arasında komple ev taşıma hizmeti vermekteyiz. Türkiye’den Norveç’e taşınmışsanız Türkiye’de bulunan evinizi eğer Norveç’e taşıyabiliriz. Üstelik Türkiye’nin sadece İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirlerine yönelik değil, tüm bölgelerine ve 81 iline yönelik bu işlemi sağlayabiliriz. Eşyalarınızı Türkiye’de bulunan adresinizden alırız ve Norveç’de bulunan adresinize aktarımını sağlarız. Bu işlemin zor ve tecrübe isteyen bir işlem olduğunun bilinci ile hareket ederiz. Bizlerden alacağınız Türkiye Norveç eşya taşımacılığı hizmeti esnasında, sizlerle her zaman iletişimde kalarak, eşyalarınızın güncel durumları hakkında bilgi almanızı sağlarız. Eşyalarınızın profesyonel bir şekilde paketleme işlemini de biz gerçekleştiriyoruz. Tüm eşyalarınızın boyutuna ve yapısına uygun şekilde paketleme yapıyoruz. Örneğin çizilmeye müsait eşyalar olan mobilyaları yumuşak battaniye türü ürünlerle kaplayarak çizilmesini engelliyoruz. Diğer eşyalarıda kolileyip taşımasını yapıyoruz.

Türkiye Norveç Sözleşmeli Eşya Taşıma Hizmeti

Sır Lojistik olarak, tüm hizmetlerimizde sözleşmeli olarak sizlere yardımcı oluyoruz. Sözleşmeli işlem yapma sebebimiz, müşterilerimizin memnuniyetini ilk sırada tutmamızdan ötürüdür. Norveç’te yaşayan vatandaşların, kaliteli bir hizmet alması adına elimizden geleni yapıyoruz. Bu doğrultuda da paketleme personelimizi, taşıma personelimizi ve firmamız çatısı altında çalışan tüm arkadaşlarımızı işinde deneyimli ve uzman kişilerden seçmeye özen gösteriyoruz. Norveç’te yaşayan vatandaşlar isterlerse tüm ev taşıma işlemi isterlerse de Türkiye Norveç eşya taşımacılığı kapsamında parça eşya taşıma işlemi yapıyoruz. Yani, Türkiye’den beğendiğiniz bir mobilya takımının Norveç’e aktarımını da yapabiliriz. Türkiye’de bulunan evinizdeki eşyaların tamamamının Norveç’e aktarımını da yapabiliriz. Müşterilerimizin arzuları ve talepleri doğrultusunda isteklerine cevap verererek hizmet veriyoruz. Yaptığımız her işlemde sözleşmeli ve garantili bir çalışma prensibiyle müşterilerimize destek vermekteyiz. Türkiye’den Norveç’e eşyalarınız taşınırken, her aşamada sizlerin memnuniyeti adına kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz.