Belçika’nın başkenti Brüksel, çok sayıda göçmenin yaşadığı bir şehirdir. Bu şehirde Türk nüfusu da oldukça fazladır. Son yıllarda bu ülkeye yönelik göçlerden dolayı, oradaki Türk göçmenlerin nakliyat ihtiyacı ciddi boyutlara gelmiştir. Brüksel’de yaşayan ve Türkiye’den mobilya, beyaz eşya, antika gibi eşyalarını oradaki evine aktarmak isteyen vatandaşlara yönelik kaliteli ve profesyonel taşımacılık hizmeti veriyoruz. Brüksel’in her yerine nakliyat hizmeti vermemizin yanı sıra, aynı zamanda ofis taşımacılığı hizmeti de veriyoruz. Müşterilerimize Türkiye Brüksel eşya taşımacılığı hizmeti kapsamında, isterlerse Türkiye’de bulunan evlerindeki eşyaların tamamının Brüksel’deki adreslerine aktarılması hizmeti de vermekteyiz. Türkiye’nin bütün şehirlerinden ya da kasabalarından eşyalarınızı teslim alıp Brüksel’deki adresinize aktarımını sorunsuz bir şekilde yapabiliriz. İsterseniz de tüm eşyalarınızı değil, sizin arzunuza göre parça eşya taşımacılığı da yapıyoruz.

Türkiye Brüksel Sözleşmeli Nakliyat

Uluslararası taşımacılık sektöründeki birikimimiz ve deneyimimiz sayesinde, oldukça profesyonel bir firma haline geldik. Birçok ülkeye ait taşımacılık kuralları hakkında bilgi sahibiyiz. Sır Lojistik olarak, Brüksel’de yaşayan vatandaşlara yönelik verdiğimiz hizmeti, Avrupa’nın diğer yerlerinde verdiğimiz hizmet ile aynı yüksek kalite standartlarında veriyoruz. Yaptığımız nakliyat işlemlerinin tamamında sözleşmeli ve sigortalı bir şekilde hizmet veriyoruz. Yani Brüksel’de yaşayan ve oraya Türkiye’den eşya götürmek için Türkiye Brüksel eşya taşımacılığı hizmeti almak isteyen vatandaşlar için de sigortalı ve sözleşmeli bir hizmet vermekteyiz. Böylece, eşyalarınızın Türkiye’den Brüksel’e gidene kadar güvende olduğunu taahhüt altına almış oluyoruz. Yani, yaptığımız işin sorumluluğunu alıyoruz ve yaptığımız işin arkasında olduğumuzu belgelemiş oluyoruz. İsterseniz Türkiye’nin her yerinden Brüksel’e eşya taşımacılığı yaparken, isterseniz de Brüksel’deki adresinizeden, Türkiye’nin her yerine eşyalarınızın nakliye işlemini garantili ve sözleşmeli bir şekilde sağlayabilmekteyiz.

Türkiye Brüksel Profesyonel Evden Eve Nakliyat

Türkiye ve Brüksel arasında uzun yıllardan beri hizmet veren Sır Lojistik, elde ettiği deneyimler sayesinde, eşyaların paketlenmesi, yerleşimi ve gümrük süreçlerinin tamamı hakkında bilgi sahibidir. Bu sayede, paketleme aşamasından başlayıp, Brüksel’deki adresinize eşyalarınız ulaşana kadar herhangi bir sorun olmaması adına titizlikle ve dikkatle çalışmalarımızı sürdürürüz. Bu titizlik ve dikkatimizi her nakliye işleminde istisnasız yapmaktayız. Yani bize başvuruda bulunup bizden almış olduğunuz Türkiye Brüksel eşya taşımacılığı hizmeti kapsamında isterseniz komple ev taşıma için, isterseniz parça eşya taşıma için, isterseniz de ofis taşıma için hizmet almış olun, kaliteden ödün vermeden çalışırız. Brüksel’den Türkiye’ye aktaracağınız eşyalarınız için de Türkiye’den Brüksel’e aktaracağınız eşyalarınız için de paketleme ve sigorta işlemlerini biz yapıyoruz. Uluslararası nakliyat sektörü ciddiyet ve işinde uzmanlık gerektiren bir alan olduğu için, tüm kurallara ve Avrupa Birliği standartlarına uyarak çalışıyoruz. Yaptığımız hizmetlerde müşterilerimizle iletişim kurarak, özel isteklerine de yardımcı oluyoruz. Eşyların taşındığı sırada en hızlı şekilde ve en güvenli şekilde ulaşması adına çaba sarfediyoruz.