Denize kıyısı olmayan Lüksemburg’a evden eve nakliyat hizmetleri kara veya hava yolu ile gerçekleştirilmektedir. Ülkemizden Lüksemburg’a iş, eğitim, evlilik, görev değişikliği gibi nedenlerle taşınmalar gerçekleşmektedir. Kişilerin Lüksemburg’a taşınmadan önce eşyalarını taşıyıp taşımama konusunda karar vermeleri gerekir. Yurtdışına taşınmanın zor ve zahmetli olacağını düşünenler eşyalarını taşımaktan vazgeçebilmektedir. Oysaki evden eve nakliyat hizmetleri taşınmayı kolaylaştırmaktadır.

Sır Lojistik, Lüksemburg gibi dünyanın farklı noktalarına evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Evden eve nakliyat hizmetinde, eşyalar bir adresten sistematik bir şekilde alınarak farklı bir adrese nakledilir. Eşyaların toplanmasından yeni adrese kurularak yerleştirilmesine kadar her detayla nakliyat firmamız ilgilenmektedir. Eşya sahipleri, hiçbir zorluk ve zahmet yaşamadan taşınmanın lüksünü yaşarlar. Lüksemburg’a evden eve nakliyat konusunda ayrıcalıklı bir hizmet almayı istiyorsanız hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Lüksemburg’a Ev Taşımacılığı

Şehir içi veya yurtiçi taşınmalarına oranla uluslararası nakliyat çok daha zor ve zahmetlidir. Uluslararası nakliyatın gerçekleştirilebilmesi için uyulması gereken kurallar ve prosedürler vardır. Lüksemburg’a ev taşımacılığı sırasında prosedürlere uygulamadığında nakliyat aksar veya iptal edilir. Sır Lojistik firmamız, her ülkenin nakliyat için koyduğu kuralları ve prosedüleri bilerek uygulamaktadır. Böylece nakliyatları sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Lüksemburg nakliyatı prosedürleri arasında hazırlanması gereken evraklar vardır. Nakliyat için hazırlanması gereken evraklar şunlardır;

 • Lüksemburg’ta oturum izin belgesi
 • Eşya sahibinin kimlik ve pasaportunun fotokopisi
 • Uçak bileti veya bilgileri
 • Vekaletname
 • Adres bilgi raporu
 • Yerleşim ve diğer adres bilgileri
 • Lüksemburg’daki adres bilgileri

Yukarıdaki belgelerin müşterilerimiz tarafından hazırlanması gerekir. Gümrük ve diğer resmi işlemler için gerekli olan belgeler firmamız tarafından hazırlanmaktadır.

Lüksemburg’a Mobilya Taşımacılığı

Lüksemburg’da yaşamaya başlayacak olanlardan bazıları evlerini tamamen taşımak istemez. Sadece mobilyalarını taşırlar. İnsanlar evlerine mobilya seçerken çok özenli davranırlar. Aynı özeni Lüksemburg’a mobilya taşımacılığı yapan firmalardan da beklerler. Mobilyaların zarar görmemesi için paketleme ve araç yerleşimine dikkat edilmelidir. Sır Lojistik firmamız, mobilyaların sökülme ve kurulma işlemlerini uzman ekibe yaptırmaktadır.

Uzman ekip mobilyaları söker ardından paketleme işlemine geçilir. Paketlemede mobilyaların ebatlarına ve özelliklerine uygun modern malzemeler kullanılır. Paketlenerek hazırlanan mobilyalar nakil aracına asansörlü sistemle nakledilir. Mobilyaların araç içindeki yerleşimi özel bir ekip tarafından yapılır. Yerleştirmede mobilyaların birbirine zarar vermemesine dikkat edilir. Yerleştirilen eşyalar araç içindeki ekipmanlarla sabitlenir. Sabitlenen mobilyalar sallanma veya çarpmalarla hasar görmez.

Türkiye’den Lüksemburg’a Nakliyat

Yurtdışına taşınma işlemleri uluslararası nakliyat firmaları tarafından gerçekleştirilir. Türkiye’den Lüksemburg’a nakliyat hizmeti için uluslararası nakliyat firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Sır Lojistik firmamız müşteri telefon ve maillerine en kısa sürede dönüş yapmaktadır. Firmamızdan hizmet almaya karar kılan müşterilerimizle mümkünse yüz yüze görüşme yapmaktayız. Yapılan görüşmede eşyaların ölçümü yapılarak fiyat netleştirilir.

Sözlü olarak yapılan anlaşma maddeleri yazıya dökülerek sözleşme imzalarız. Yaptığımız sözleşmede nakliyatın nerden nereye, ne zaman ve kaç liraya yapılacağı gibi detaylara yer verilir. Tarafların imzaladığı sözleşme metninde iki nüsha çıkarılır. Birini müşterimize verirken diğer firmamızda kalır. Altında tarafların imzası olan sözleşme resmi bir evrak hükmündedir. Taraflar, bir anlaşmazlık durumunda sözleşmeyi resmi belge olarak kullanarak hakkını savunabilir.

Lüksemburg’dan Türkiye’ye Nakliyat

Eski klasik taşıma yöntemlerinde eşyalarda ciddi zararlar oluşurdu. Bundan dolayı halk arasında taşınmanın yangın kadar eşyalara zarar verdiğine dair söylentiler dolaşmaktadır. Bu ve buna benzer söylentiler çok eskilerde kaldı. Lüksemburg’dan Türkiye’ye nakliyat firmamız nakliyat sektöründeki son gelişmeleri kullanmaktadır. Eşyaların zarar görmemesi için her türlü tedbiri almaktayız. Sır Lojistik firmamız eşyaların zarar görmemesi için şu tedbirleri almaktadır;

 • Eşyaların kurulumu ve sökülme işlemleri uzman ekipler tarafından yapılır.
 • Eşyalar paketleme konusunda uzman olanlar tarafından modern malzemelerle yapılır.
 • Nakil araçlarının büyüklüğü eşyaların yoğunluğuna göre belirlenir.
 • Eşyalar nakil araçlarına asansörlü sistemlerle indirilir.
 • Eşyalar nakil araçlarının içindeki ekipmanlarla güzelce sabitlenir.

Eşyaların hasar görmemesi firmamızın birinci önceliğidir. Aldığımız tedbirlere rağmen yol çok uzun olduğunda hasar oluşma riskini göz önünde bulundururuz. Hasar riskine karşı eşyaları sigorta yaparız. Teslimattan sonra eşyalarsa hasar tespiti yaparız. Hasar varsa sigortadan tazmini yapılır

Lüksemburg’a Nakliyat Fiyatları

Uluslararası nakliyat fiyatları çeşitli etkenlere bağlı olarak değişmektedir. Lüksemburg’a nakliyat fiyatları üzerinde eşyaların kaplayacağı hacim çok etkilidir. Sır Lojistik firmamız, telefonda nakliyat için net bir fiyat vermez. Telefonda net rakam söylenmeme nedeni eşyaların ölçülmemiş olmasından kaynaklanır. Fiyatlandırma için firmanın ekspertiz ekibi eşyaları ölçerek hacim hesaplaması yapar. Lüksemburg nakliyat fiyatı sadece eşya hacimlerinin hesaplanmasıyla belirlenmez. Hacme ilave olarak paketleme şekli, paketleme malzemeleri, eşyaların alınacağı ve nakledileceği adreslerin uzaklığı gibi detaylar dikkate alınarak fiyat belirlenir.

Lüksemburg Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Fiyatlandırmada gümrük ve diğer işlemlerin masrafları da etkili olmaktadır. Ev eşyasının taşınması, zati eşya nakliyatı kapsamına girer. Zati eşyalara gümrükte vergi uygulaması yapılmamaktadır. Kişisel kullanıma ait olan eşyalar zati eşya olarak değerlendirilir. Gümrükte yapılan kontrolde memurların eşyaları zati eşya olarak değerlendirmesi önemlidir. Birden fazla aynı eşyadan olması ticari eşya olarak değerlendirilmesine neden olmaktadır. Lüksemburg evden eve nakliyat fiyatları, eşyaların zati veya ticari olmasına göre değişeceği bilinmelidir. Sır Lojistik, paketleme sırasında ticari eşya kapsamına girme durumu konusunda müşterilerini uyarmaktadır. Zati eşya statüsünde değerlendirilmesi için eşyaların listesi yapılır. Paketlerin üzerine etiketler yapıştırılır. Paketler sınıflandırılarak düzenli bir aktarım gerçekleştirilir.

Lüksemburg Uluslararası Nakliyat Fiyatları

Yurtdışına yerleşme heyecan verici aynı zamanda tedirgin edici bir durumdur. Yeni bir ülkeye alışma, eşyaların taşınması, yerleştirilmesi gibi durumlar insanlar üzerinde tedirginliğe neden olmaktadır. Uluslararası evden eve nakliyat firmaları, kişiler üzerinden taşınma kaygısını üstlenmektedir. Taşınma profesyonel bir firma ile yapılırsa hiçbir aksaklık ve sorun yaşanmaz. Çünkü profesyonel firma olası bütün ihtimalleri düşünerek hareket eder.

Yurtdışına yapılan genelde sevkiyatlar, eşya sahibinin ülkede olacağı tarihe göre planlanır. Eşya sahibi ülkeye gider, evini tutar ve eşyalar gelir yerleştirilir. Olması gereken süreç bu şekildedir. Ancak yabancı bir ülkeye yerleşme prosedürlerinde bazen beklenmedik engeller yaşanabiliyor. Eşya sahibinin ülkeye girişi birkaç gün gecikebilir veya ev tutmada sorunlar yaşanabilir. Sır Lojistik bunlar ve benzeri durumlar için depolama hizmeti vermektedir. Eşya sahibi gelinceye veya ev tutuluncaya kadar eşyalar depolarda saklanır. Şartların elverdiği zaman eşyalar adrese teslim edilir. Depolama hizmeti Lüksemburg uluslararası nakliyat fiyatları içine eklenmez. Depoya ihtiyaç olması durumunda ek ödeme şeklinde fiyatlandırılır.

Lüksemburg’a Eşya Taşıma Fiyatları

Nakliyatın sorunsuz ve hasarsız gerçekleşmesi için profesyonel firmalardan hizmet almalısınız. Profesyonel firmaların Lüksemburg’a eşya taşıma fiyatları amatörlere göre biraz daha yüksek olabilir. Bunun nedeni verilen hizmet standartlarının yüksek ve kaliteli olmasıdır. Taşınma bütçesini zorlamamak için amatör firmalardan uygun fiyatla nakliyat hizmeti alanlar olabiliyor. Amatör firmalardan alınan hizmet, eşyalarda hasar oluşması veya nakliyatta sorunlar yaşanmasıyla neticelenir. Eşyalarda oluşan hasarlar hesaba katılınca amatör firmaların hizmeti çok daha yüksek maliyete mal olacaktır. Bütçeyi sarsmadan profesyonel nakliyat hizmeti almak için Sır Lojistik ile iletişime geçebilirsiniz.