0212 211 71 81
sirlojistik@gmail.com
MECİDİYEKÖY
İSTANBUL

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

1987’de, Türkiye ve Avrupa’da “alış verişler” konusunda Türk antika tüccarlarının güvenli ambalajlama, depolama ve sevkıyat gereksinimlerini kolaylaştırmak için Türkiye, Avrupa da Sır Lojistik (Sl) kuruldu.

SL, aile tarafından işletilen bir iş olmaya devam ediyor ve bu tarihten beri iç mimarların,Evlevini taşımak isteyen herkesin, antikacıların, tasarım mobilyaları showroom’larının, sanat galerilerinin, müzelerin, global markaların ve dünya genelindeki özel kişilerin ihtiyaçlarını karşılayan “beyaz eldiven nakliyecisi” ni tercih eden bir endüstri olarak büyümüştür. SL, Türkiye ve Avrupa’da ofisleri olmasıyla gurur duyuyor. Şirket ayrıca dünya genelinde profesyonel olarak hizmet veren elemanlardan oluşmaktadır.

Şirket, günden itibaren profesyonel, saygılı ve samimi bir müşteri hizmetleri deneyimi yanında “dünya çapında kaliteli beyaz eldiven lojistik hizmetleri” sağlamayı taahhüt etti. Beyaz eldiven nakliye ve depolama sektöründe 30 yıllık tecrübesiyle, müşterilerimizin kesin gereksinimlerini anlama ve müşteri memnuniyetine duyduğumuz tutku her zaman başarımızın temel taşı olmuştur.

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, büyük veya küçük olmakla birlikte, sır lojistik elimizden geldiğince her konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Sır Lojistiğ’in “olağanüstü hizmet için önlem” almaktan gurur duyduğunu kendiniz görün ve “iki nokta arasındaki en güvenli mesafeye” gitmenize yardımcı olup olmayacağımıza bakın.

× WHATSAPP MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ