Fransa’ya evden eve nakliyat hizmetlerimiz, bulunduğunuz lokasyondan eşyalarınızı güvenilir bir şekilde yeni lokasyonunuza taşımayı hedefler. Hem fiziksel efor hem de zaman kaybetmeden hızlı ve pratik bir şekilde eşya taşıması için evden evde nakliyat hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde istediğiniz ülke ve şehirden başka yerlere nakliyat işlemleriniz gerçekleştirilir. Uzak mesafeler dolayısı ile endişe ile yaklaşılan uluslararası nakliye işlemleri hizmetlerimiz sayesinde gönül rahatlığı ile gerçekleştirilmektedir.

Sır lojistik olarak müşterilerimize sunduğumuz nakliye ve taşıma hizmetlerimiz son derece profesyonel bir şekilde yürütülmektedir. Uzman kadromuz ve geniş araç filolarımız sayesinde Fransa’ya evden eve nakliyat hizmetimiz sorunsuz ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

 Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
 Firma C3 Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
 Gümrükleme Depolama:Kurumsal Lojistik
 % 20 İndirimli Ücretler:Uygun Fiyatlar
 Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

Hem yurt içi hem de yurt dışı nakliye işlemleriniz için başarı grafiğinde hızlı bir yükselişe sahip olan Sır Lojistik sayesinde eşyalarınız hasarsız ve kayıpsız bir şekilde taşınır. Yasal bir prosedür ile çalışan firmamız bu sayede sizleri ve eşyalarınızı güvence altına almış olmaktadır.

Fransa’ya Ev Taşımacılığı

Fransa'ya ev taşımacılığı
Fransa’ya evden eve nakliyat hizmetleri için Sır Lojistik’i seçin.

Fransa’ya ev taşımacılığı için tercih edilen nakliye hizmetlerimiz Avrupa ülkelerine yönelik olarak çalışmaların bir diğer ayağıdır. Türkiye üzerinden Fransa ülkesine taşınacak iseniz nakliye hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Her türlü ev eşyaları büyük bir özveri ile paketlenir, araçlara yüklenir ve taşınır. Varış noktasına ulaştığında ise araçtan indirilir ve yeni lokasyona taşınması yapılır. Son derece profesyonel bir şekilde hizmet veren alanında uzman çalışanlarımız ile sorunsuz bir taşınma süreci geçirirsiniz.

Eşyalarınızın mahremiyetine ve değerine özen gösterilerek taşınma süreci geçirmeniz hizmetlerimizin birincil hedeflerinden biridir. Eşyalarınıza gereken itinayı göstererek nakliyesinin sağlanması misyonlarımızdan biridir. Paketleme sürecinden, demonte ve montelenme süreçlerine kadar her aşamada son derece titiz bir çalışma yürütülmektedir.

İster çok eşyanız olsun ister az her şekilde geniş araç filolarımız sayesinde nakliye işlemleri özveri ile sürdürülür. Deneyimli şoförleri ile Sır Lojistik Avrupa’nın her yerine nakliyat hizmeti vermektedir. Paketleme ve taşıma sürecinde ise uzman çalışan kadromuz ile ev taşımacılığı endişe duyulacak bir durum olmaktan çıkmıştır.

Fransa’ya Mobilya Taşımacılığı

Fransa’ya mobilya taşımacılığı ile her türlü mobilyalarınız Fransa ülkesindeki bir şehre taşınır. Salon, oturma odası, yatak odası, genç odası gibi odalarınızda bulunan eşyaların nakliyesi ev taşımacılığı hizmetlerimiz ile yapılmaktadır.

Taşınabilen mobilyalar arasında salon ve oturma odası grupları, yemek masası ve sandalyeleri, yatak odası ve genç odası takımları, avizeler, aynalar ve her türlü dolap ve sandalye gibi mobilyalar nakliye edilmektedir. Paketleme işlemleri eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeyecek şekilde yapılmaktadır. Bu eşyalar:

1+1 Ev EşyasıTelevizyon  Koltuk Takımı  
2+1 Ev EşyasıKlima  Köşe Takımı  
3+1 Ev EşyasıBuzdolabı  Yatak  
4+1 Ev EşyasıDerin Dondurucu  Baza  
Villa EşyalarıAnkastre  Gardırop  
Yazlık Ev EşyalarıFırın  Komidin  
Kışlık Ev EşyalarıBulaşık Makinesi  Şifonyer  
Özel Eşya TaşımacılığıÇamaşır MakinesiVitrin

Mobilyalarınızın sıfır hasar ile taşınması için büyük bir özveri ile hizmet verilir. Çizilmeler, kırılmalar, ezilmeler gibi sizleri maddi ve manevi olarak olumsuz etkileyecek durumların meydana gelmemesi adına titiz ve özenli bir çalışma yürütülmektedir.

Sır Lojistik nakliye hizmeti, ev ve ofis gibi yaşam alanlarındaki mobilyaları bir yerden bir yere taşımak için tercih edilir. Fransa’ya mobilya taşımacılığı bünyesinde hizmet veren nakliye işlemlerini gerçekleştirir. Genç ve dinamik çalışan kadrosu ve geniş araç filosu ile profesyonel bir nakliye hizmeti almak için tercih edilmektedir.

Fransa’ya evden eve nakliyat hizmetleri mobilyaların maddi ve manevi değerlerinden dolayı oldukça özenli ve titiz bir şekilde yürütülür. Planlanan saate ve güne uyularak kurumsal ve profesyonel bir şekilde hizmet vermeye özen gösterilir.

Fransa’ya Nakliyat Fiyatları

Fransa’ya nakliyat fiyatları belirlenirken farklı etkenler göz önünde bulundurulur. Bu etkenlerden en önemlisi eşyalarınızın metreküp ve hacim hesaplanmasıdır. Eşyalarının hacmi ve kapladığı alanın metreküp olarak belirlenmesi nakliye sırasında kullanılacak olan araçların büyüklüğünü de etkilemektedir.

Fransa’ya nakliye bedeli taşıma ve yerleştirme hizmetlerinin boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin ev ya da ofis gibi yaşam alanlarındaki eşyaların miktarı bedeli belirleyen etkenlerden sayılabilir. Taşımacılık işlemlerinde göz önünde tutulacak şey eşyalardır. Aldığınız hizmete göre fiyatlar farklılık gösterebilir.

Nakliyat fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurulan bir diğer kıstas ise hiç şüphesiz ki taşınacak olan yerin Almanya’ya olan uzaklığıdır. Bu bağlamda Fransa’nın Almanya’ya olan uzaklığı nakliye fiyatını etkilemektedir.

Sır Lojistik ve diğer tüm nakliye firmalarının uluslararası olarak nakliye verirken kullandıkları depolama ve dağıtım merkezi Almanya olarak kabul edilmiştir. Bu yüzden eşyaların taşındığı bölgenin Almanya’ya olan uzaklığı tüm enerji kaynaklarının kullanılması ve ne kadar kullanılması gerektiğine dair bir etken ortaya koymaktadır.

Fransa Zati Eşya Taşımacılığı

Fransa zati eşya taşımacılığı
Fransa zati eşya taşımacılığı için ilk durağınız firmamız olsun.

Fransa zati eşya taşımacılığı hizmetlerimizde Sır Lojistik olarak son derece güven, kalite ve profesyonellik ilkelerine bağlı olarak çalışmalar yürütülür. Zati eşya taşımacılığında da üst düzey verim alabileceğiniz hizmetleri sunmaktayız.

Zati eşya taşımacılığı, müşterilerin özel ve mahrem eşyalarının taşınması anlamına gelmektedir. Özel olarak kullanılan, ticari bir niteliğe sahip olmayan eşyaları nitelendirmek için zati eşya tanımı kullanılmaktadır. Bu eşyalar kullanılmış ya da kullanılmamış olabilmektedir.

Fransa’ya zati eşya taşımacılığı hizmeti alacak iseniz müşteriler zati eşyalarını yanlarında getirebilirler. Aynı zamanda, kendi taşınma sürelerinden iki ay sonra geçtikten sonraki zamanlarda bulundukları lokasyonlara getirtebilirler. Bu eşyalar gümrük vergilerinden muaf sayılmaktadırlar.

Zati eşyaların taşınması son derece doğal bir işlemdir. Çünkü bu eşyalar ticari bir kaygı güdülmeden sadece şahsi olarak kullanım için satın alınmış mallardır. Bu eşyalara örnek olarak günlük hayatta ev ve ofis gibi yaşam alanlarında kullanılan eşyalar verilebilir. Eşyaların nitelikleri, miktarları ve değerleri bakımından zati eşya kategorisine girip girmediği belirlenir. Bu belirlemeyi belli müsteşarlıklar yapmaktadır.

Fransa Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Fransa uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerinin işleyiş adımları oldukça disiplinli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Telefon ya da e-posta adresleri gibi iletişim seçeneklerinden firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Türkiye’nin hangi şehrinden Avrupa’nın hangi ülke ve şehrine taşımacılık hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, ilk etapta bilgi alabilirsiniz.

Fransa’nın şehirlerinden birine taşınacak eşyalarınızın nakliyesini uluslararası nakliye hizmetlerimiz bağlamında gerçekleştirilir. Türkiye’de bulunan ev adresinize ulaşarak, analiz ve planlama işlemleri gerçekleştirilir. Eşyaların hacmi, metreküpü ve Fransa’nın Almanya ile olan uzaklığı belirlenerek bir fiyat bilgisi çıkarılır.

Fransa uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerinde paketleme ve taşınma hizmetleri verilmektedir. Her eşya için ayrı bir paketleme tekniği uygulanmaktadır. Mobilyalar, beyaz eşyalar ve elektronik eşyalar için ayrı olarak bir paketleme yapılmaktadır. Bu sayede eşyalarınız son derece korunaklı bir şekilde taşınmış olmaktadır.

Eşyaların paketlenmesinin yanı sıra eşyaların araç içerisine yerleştirilmesi de özenle yapılmaktadır. Özellikle delici ve kesici aletlerden eşyalarınız uzak tutulur. Maddi olarak değeri yüksek olan eşyalarınız araç içerisinde farklı bir yere konumlandırılır.