Danimarka’ya evden eve nakliyat söz konusu olduğunda en güvenilir marka olan Sır Lojistik, uluslararası nakliyatta kendisini, kanıtlamış bir firma olma özelliğine sahiptir. Deneyim sahibi ekipleri sayesinde tüm işleriniz, hassasiyet ve özen gösterilerek yapılmaktadır. Bu sayede, eşyalarınız güvence altına alınarak istenilen konuma rahat bir şekilde ulaştırılır. Söz konusu uluslararası nakliyat olduğunda, diğer markalara açık ara fark atarak kendisini kanıtlayan Sır Lojistik ile iletişime geçebilir ve kaliteli hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Danimarka’ya Ev Taşımacılığı

Danimarka’ya Ev Taşımacılığı
Danimarka’ya Ev Taşımacılığı Ihtiyacınızda Hemen Firmamızı Arayın Ve Kısa Sürede Işlemleri Başlatın.

Danimarka’ya ev taşımacılığı Sır Lojistik’in en çok tercih edilen hizmetlerinden biridir. Sahip olunan imkanlar dahilinde Danimarka’ya taşınmak isteyen kişilerin bütün ev eşyaları istenilen lokasyona güvenle taşınır. Aynı zamanda tüm bu işlemler müşteri memnuniyetini sağlamak için en kısa sürede tamamlanmakta ve müşterilere vakit kazandırılmaktadır.

1987 yılından itibaren müşterilerine kesintisiz bir şekilde hizmet vermeye devam eden Sır Lojistik, tüm lokasyonları avucunun içi gibi bilerek pek çok ülkeden Türkiye’ye, Türkiye’den de pek çok ülkeye eşya ve ev taşımacılığı yapmakta. Bu başarıları sayesinde depolama ve dağıtım bölgesi olarak bilinen Sır Lojistik en kaliteli ve en hızlı hizmetleri sizler için sunmakta.

Danimarka’ya Mobilya Taşımacılığı

Danimarka’ya mobilya taşımacılığı zor görünen ama Sır Lojistik sayesinde gayet kolay olan bir işlem haline gelmiştir. Eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeyeceğinin garantisini ve teminatını veren bu işletme sayesinde, deneyimli personellerden yardım alabilirsiniz.

Danimarka’ya mobilya taşımacılığı toplamda 6 adımda gerçekleştirilir. İlk olarak bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenli bir şekilde eşya taşımanız şimdi bir tıkla mümkün.

1. İşlemEşyalarınızın listesi yapılarak kayıt altına alınır.
2. İşlemEşyalarınız paketlenir ardından sınıflara ayrılır.
3. İşlemKargolama işlemi için araca yerleştirilir.
4. İşlemAraç dolumu tamamlanınca eşyalarınız yola çıkar.
5. İşlemVarış noktasına ulaşan eşyalarınızın paketleri uzman ekiplerce açılır.
6. İşlemDilerseniz eşyalarınızın kurulumu yapılabilir ve istenilen bölgelere yerleştirilebilir.

Uzman ekiplerle iletişime geçerek ayrıntılı bilgiler edinebilir, kaliteli hizmetler ile tanışabilirsiniz.

Danimarka’ya Nakliyat Fiyatları

Danimarka’ya nakliyat fiyatları sahip olduğunuz eşyaların miktarına, büyüklüklerine ve taşıma mesafesine göre değişiklik göstermektedir. Daha ayrıntılı bilgiler almak için web sitesi üzerinden iletişime geçebilir, aklınızda ki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Hizmetler hakkında bilgi edinmek sadece bir numara kadar uzağınızda. Sır Lojistik’ten 7/24 bilgi almak mümkün.

Danimarka’ya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Danimarka’ya evden eve nakliyat fiyatları taşımak istediğiniz eşyaların m3’üne ve taşıma mesafesinin uzaklığına göre değişiklikler göstermektedir. Tabloda yer alan bilgilerden yararlanarak kendinize bir rehber oluşturabilir ve ekibimizle iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Eşya AdetiEşya ÇeşidiKaplanan Alan
Salon 31 adet eşya(2 adet) halı, duvar aynası ve (6 adet) koli. Üçlü koltuk, ikili koltuk, (6 adet) sandalye, TV, TV ünitesi, zigon sehpa, masa, (3 adet) tekli koltuk, (1 adet) kitaplık, (2 adet)saksılı çiçek, avize, duvar aynası, (2 adet) gümüşlük,Min: 10.43 m3 Max:17.50 m3
Yatak Odası 21 eşya(2 adet valiz) ve (6 adet) koli. Çift kişilik yatak, şifonyer, (2 adet) komidin, boy aynası, TV, halı, tuvalet masası avize, 6 kapılı gardırop, (2 adet) abajur,Min: 9.85 m3 Max: 12 m3
Genç Odası 13 eşya(3 adet) koli, bilgisayar masası, bilgisayar, çekyat, koltuk, kitaplık, halı, avize ve tek kişilik yatak orta sehpa, 3 kapılı gardıropMin: 7 m3 Max: 10.12 m3
Mutfak 18 eşyaMutfak Buzdolabı, (8 adet) koli  fırın, mikrodalga fırın, çöp kovası masa, (4 adet) sandalye, bulaşık makinesi, halı ve su sebili  Min: 6 m3 Max: 9 m3
Banyo 7 eşyaÇamaşır Makinesi, (2 adet) banyo dolabı, (2 adet) koli çamaşır sepeti, banyo dolabı.    Min: 2 m3 Max: 3 m3

Tabloda yer alan bilgiler tamamen örnektir. Bu sebeple kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Evinizde bulunan eşya sayısı daha az ya da daha fazla olabilir. Tüm eşyalarınızın m3 olarak hesaplanmasının ardından Sır Lojistik size uygun fiyatlandırmayı çıkaracak ve size, uygun fiyatlı bir geri dönüş yapacaktır.

Danimarka Evden Eve Nakliyat

Danimarka evden eve nakliyat söz konusu olduğunda akla gelen ilk firma, şüphesiz Sır Lojistik olarak bilinmektedir. Bunun sebebi müşterilerine en uygun fiyatlandırmayı yapması ve kalite vaat etmesidir. Geniş kapsamlı veriler ve fiyat bilgisi alabilmek için anasayfa üzerinden müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir ve Sır Lojistik’in bünyesinde bulunan hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Danimarka Evden Eve Nakliyat

İstanbul Danimarka Evden Eve Nakliyat
İstanbul Danimarka Evden Eve Nakliyat Işlemlerinde Kısa Sürede Evinizi Taşımak Için Sır Lojistik Ile Iletişime Geçin.

İstanbul Danimarka evden eve nakliyat hizmeti de yine Sır Lojistik bünyesinde bulunan hizmetlerden biridir. Müşterisi ile arasında bir güven bağı oluşturan bu işletme, bütün ülkelere nakliyat hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda siz değerli müşterilerine kalite ile uygun fiyatı harmanlayarak sunan firmamız, sizi eşyalarınızın lokasyonundan durumuna kadar tüm durumlardan haberdar eder. Danimarka’ya evden eve nakliyat işlemlerinde kısa sürede evinizi taşımak için Sır Lojistik ile iletişime geçin.

Danimarka Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Danimarka uluslararası evden eve nakliyat işlemlerinin güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için bazı evrakların Sır Lojistik’e ulaştırılması gerekmektedir. Bu evraklar şu şekildedir:

  • Kimlik fotokopisi
  • Vekâletname (Noter Onaylı)
  • Pasaport fotokopisi
  • Nüfus dairesinden adres bilgisi raporu
  • Eşyaların teslim edileceği ülkedeki ikametgâh adresi
  • Kaymakamlıktan yerleşim yeri ve diğer adres bilgileri

Tüm ihtiyaçlarınızı gideren ve sizi kaliteli nakliyat hizmetleri ile tanıştıran Sır Lojistik sayesinde eşyalarınız istediğiniz adrese sağlam bir şekilde ulaşacak ve taşınma işlemleri sizler için kolaylaştırılacaktır.

Danimarka Zati Eşya Taşımacılığı

Danimarka zati eşya taşımacılığı, nakliyat işlemleri arasından en önemlilerinden biridir. Nakliyat süreci esnasında zati eşyalar arasında ikilemler yaşamak, süreci olumsuz etkiler, planlarınızı sekteye uğratır. Bu duruma önlem alabilmek amacıyla Sır Lojistik, hızlı teslimatlar yapmakta ve müşterisini zor durumlardan korumaktadır.

Sır Lojistik, müşterisini herhangi bir adres değişikliğine maruz bırakmadan teslimatları gerçekleştirerek hız odaklı çalışmakta, böylece müşterilerinin hayatlarını aksatmasının da önüne geçmektedir.

Danimarka Ev Taşıma Fiyatları

Danimarka ev taşıma fiyatları söz konusu olduğunda da yine ücret m3 üzerinden hesaplanarak müşterilere sunulmaktadır. Web sitesinde yer alan numara üzerinden firmamız ile iletişime geçebilir ve fiyat konusunda pazarlık yapabilirsiniz.

Fiyatlar mesafe, eşya miktarı gibi unsurlar yüzünden değişiklik gösterse de değişiklik göstermeyen tek şey, Sır Lojistik bünyesinde bulunan güven ve müşteri memnuniyetidir. Tüm bu hizmetlere ek olarak sizlere sunulan kurulum ve paketleme gibi işlemler sayesinde Sır Lojistik, sizleri ve size sunmuş olduğu hizmetleri desteklemektedir.