Belçika Evden Eve Nakliyat

Belçika evden eve nakliyat hizmetleri, eşyaların ambalajlı ve güvenli bir şekilde yeni adresinize taşınması için sunmuş olduğumuz çözümlerden biridir. Profesyonel adımlarla gerçekleştirilen bu hizmette tüm eşyalarınız en güvenilir şekilde, dilediğiniz konuma ulaştırılır. Belçika içerisinde kaliteli bir nakliyat firması arayışı içerisindeyseniz bizimle iletişime geçerek sunduğumuz avantajlardan yararlanabilirsiniz. 

Sirlojistik olarak önceliğimiz daima müşteri memnuniyetidir. Eşyalarınızın herhangi bir zarar görmemesi için teknolojik imkanlardan yararlanarak profesyonel bir çalışma yürütüyoruz. Aynı zamanda ambalajlama seçeneğimiz sayesinde tüm parçalar korumalı bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Genç ve dinamik kadromuzla birlikte sürecin en kısa sürede tamamlanmasını sağlıyoruz. 

Belçika Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Belçika evden eve nakliyat hizmetleri, ikamet ettiğiniz konumdaki eşyaların paketlenmesi ve araca taşınması süreciyle başlar. Bu süreçte asansörlü taşıma gibi son teknolojik imkanlardan yararlanmaktayız. 

Ambalajlanan parçalar asansörle araca yerleştirilir ve zarar görmemesi için en uygun şekilde konumlandırılır. Profesyonel şoförlerimiz ve alanında deneyimli ekibimiz sayesinde taşınma süreciniz kusursuz bir şekilde tamamlanır. Belçika lojistik çözümleri sunan firmamız, eşyalarınızın zarar görmemesi için özenle çalışır.

Belçika nakliyat hizmetimizdenfaydalanmak için bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren tüm süreç planlı ve programlı bir şekilde ilerler. Bu sayede yeni adresinize olabildiğince hızlı ve güvenilir şekilde ulaşabilmeniz mümkündür. Uluslararası alanda hizmet sunan firmamız, farklı ülkelerde olsanız dahi evden eve taşımacılık konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Deneyimli bir ekiple birlikte eşyalarınız özenle, dilediğiniz adrese ulaştırılır.

Belçika Evden Eve Nakliyat Süreci 

Pek çok ülke için hizmet sunan firmamız, nakliye sürecinin her adımını önceden planlar. Ekip çalışması dahilinde yürüttüğümüz faaliyetlerde, her aksiliğe karşı B planımız da hazırdır. Sizler de firmamızdan hizmet almak istiyorsanız, aşağıdaki adımları takip ederek bize her zaman ulaşabilirsiniz. 

 1. İlk olarak iletişim kanallarımız aracılığıyla bizlerle irtibata geçmelisiniz. Web adresimizde yer alan iletişim butonunu kullanabilirsiniz. 
 2. Telefon numarası ya da e-posta üzerinden, Türkiye’de hangi şehirde olduğunuzu ve Belçika’da hangi şehre taşınmak istediğinizi belirtmelisiniz. 
 3. Eğer eşyalarınızın alınacağı adres hizmetimiz kapsamındaysa, ekibimiz evinize gelerek çeşitli incelemeler yapar ve sürecin planını oluşturur. 
 4. Taşınacak eşya miktarı ve mesafeye göre fiyat hesaplaması yapılır. 
 5. Anlaşma sağlandığı takdirde sözleşme yapılır. 

Belçika zati eşya taşımacılığı hizmetimizle birlikte tüm eşyalarınızın güvenle taşınacağına dair taahhüt verilmektedir. Bu sayede eşyalarınızı, içinizde herhangi bir kuşku olmadan bize teslim edebilir ve taşınma sürecini başlatabilirsiniz. 

Fiyat hesaplama konusunda da hassas bir yaklaşım benimseyen firmamız, eşya miktarı ve taşıyacağınız adrese göre hesaplama işlemini gerçekleştirir. Rekabetçi fiyat politikalarımız sayesinde farklı bütçelere hitap eden hizmetler sunmaktayız. 

Uluslararası Evden Eve Nakliyat FiyatlarıUluslararası Ev Taşıma Ücretleri
Koli Taşıma Fiyatı80 – 100 €
Parça Eşya Taşıma Fiyatı150 – 190 €
5 m³ ve Altı Eşya Taşıma Fiyatı800 – 1.000 €
1+1 15 m³ Eşya Taşıma Fiyatı1.750 – 2.200 €
2+1 25 m³ Eşya Taşıma Fiyatı2.800 – 3.200 €
3+1 35 m³ Eşya Taşıma Fiyatı4.000 – 5.000 €
4+1 45 m³ Eşya Taşıma FiyatıLütfen Fiyat Alınız

Belçika Evden Eve Nakliyat İçin Gerekli Olanlar

Sunmuş olduğumuz nakliyat hizmeti uluslararası olduğundan, çeşitli evrakları temin etmeniz oldukça önemlidir. Özellikle gümrük işlemleri sırasında sıkıntı yaşamamak adına gerekli belgeleri tarafımıza iletmelisiniz. Talep edilen belgeler ülkeden ülkeye değişiklik gösterse de genel olarak hazırlamanız gereken evraklar aşağıdaki gibidir:

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Noter tarafından onaylanmış vekaletname
 • Kaymakamlık tarafından alınması gereken ikamet ve diğer adres belgesi
 • Pasaport fotokopisi
 • Gidilecek adresin ikametgahı
 • Uçak bileti
 • Nüfus dairesinden alınması gereken adres bilgisi 

Nakliye sürecinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması açısından belgelerinizi hazırladıktan sonra bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu evraklar dışında, gitmek istediğiniz adrese bağlı olarak ek belgeler istenebileceğini de bilmelisiniz. Bu noktada bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Belçika Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme Süreci

Taşınma sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli hususların başında, eşya paketleme gelir. Bu konuda profesyonel olan firmamız, yeni nesil ambalajlarla, tüm parçaları taşınmaya hazır hale getirir. Cam, metal ve ahşap gibi gruplara ayrılan parçalar, kırılmaması için ayrı ayrı paketlenir. 

Araçlara yükleme sırasında zarar görmemesi bakımından, tüm mobilyalar yumuşak örtülerle sarılır. Bu sayede herhangi bir deforme yaşamadan yükleme ve indirme yapılır. En hassas eşyalardan olan elektronik aletlerde de paketleme süreci özenle gerçekleştirilir. Araçlarda da yol boyunca korunmaları ve sıfır zararla adrese ulaşmaları sağlanır. 

Sizler de evinizdeki eşyaların güvenle taşınabileceği bir hizmet arıyorsanız, firmamıza her zaman ulaşabilirsiniz. Yenilikçi bakış açımız, son teknoloji imkanlarımız ve modern çözümlerimiz sayesinde tüm süreç kusursuz bir şekilde tamamlanacaktır.